id: n7y93f

Pomoc w napisaniu mobilnej aplikacji

Pomoc w napisaniu mobilnej aplikacji

Zrzutka została wyłączona przez organizatora
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 067 795 zrzutek i zebrali 1 164 097 772 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Cześć wszystkim.

Wpadłem na świetny pomysł stworzenia aplikacji mobilnej, która pomoże wielu ludziom na całym świecie. Chciałbym opisać cała funkcjonalność aplikacji, wrzucić regulamin a nawet gotowy konspekt. Niestety nie mam możliwości wykupienia praw autorskich, bez tego pomysł zostanie wykradziony. Jeśli znajdzie się osoba bądź firma, która spisze ze mną umowę o Poufności danych, to wtedy możemy fizycznie porozmawiać o współpracy. 300 000 zł jest to maksymalna kwota, ktora pozwoli utrzymać serwer na około 12 miesięcy z 1 milionem użytkowników, dodatkowo z tej puli pieniędzy będziemy w stanie opłacić grupę programistów, którzy po maksymalnie 4 miesiącach będą mieli gotowy produkt. Apka będzie na androidy, iosy i na przeglądarki internetowe Osobiście zacząłem finansować projekt ale niestety przerosła Aplikacja programistów i nie wywiązał się z umowy, w dodatku nie oddali mi pieniędzy, które im wpłaciłem. To również mogę udowodnić pokazując opłacone faktury i pozew w kierunku firmy, która mnie oszukała.

Mogę Wam obiecać, że po wystartowaniu aplikacji, odeślę Wam wszystkie zainwestowane pieniądze z delikatną premią za pomoc :) nie chce nikogo oszukać, nie na tym polega sukces. Wszyscy potrzebowali pomocy na samym początku, ja również tego potrzebuję.


Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty

nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Nikt nie zdążył wpłacić..

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!