id: n83vth

Na operację dla naszego ukochanego Balu

Na operację dla naszego ukochanego Balu

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
7 549 zł
z 7 000
107%
45 dni
do końca
267
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Nasi użytkownicy założyli 1 037 880 zrzutek i zebrali 1 108 771 664 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności2

 • W domku dochodzi do siebie po zabiegu ❤️pqqQWFNHY2eZr9Oo.jpg

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Pomoc dla Balu

Cześć wszystkim dobrym ludziom!!!


Mam na imię Balu. Jestem psem rasy American Staffordshire terrier. Urodziłem się 25.04.2015 r. obecnie mam 8 lat i 6 miesięcy. Trafiłem do rodziny jako malutki szczeniaczek, która bardzo mnie pokochała i wiem że zrobią dla mnie wszystko, żeby mi pomóc w cierpieniu.

Postaram się przedstawić moją historię poniżej:

Dotychczas bylem zdrowym, pełnym energii psem, niestety.... od dłuższego czasu mam problemy z poruszaniem się. Byłem badany u weterynarza jakieś 2 lata temu, ponieważ bardzo kulałem na przednią prawą łapkę. Mimo robionych RTG oraz TK łokci moi właściciele usłyszeli, że nie ma poważnych zmian, żeby mogło mnie tak bardzo boleć. Miałem zrobioną blokadę na łokcie i dostałem leki przeciwbólowe - to miało mi pomóc. Przez jakiś czas czułem się dobrze ale z każdym miesiącem było coraz gorzej, czasami nie chciałem nawet wyjść na dwór na spacer bo nie dawałem rady. Wychodziłem tylko przed blok i odrazu kładłem się na trawce i nie chciałem nigdzie iść. Przestałem chodzić na długie spacery , które kiedyś bardzo kochałem. Nie mogę już biegać za piłeczką jak kiedyś. Moje zachowanie bardzo się zmieniło co zaniepokoiło moich właścicieli. Zrobiłem się bardzo nerwowy, przestałem tolerować inne pieski. Mieszkam z moją siostrą Tini, którą bardzo lubię ale jej obecność w domu z dnia na dzień coraz bardziej mnie denerwuje jak tylko koło mnie przechodzi. Są też moje dwie kumpele kotki, które także zaczęły mnie denerwować. Właściciele myśleli, że robią coś nie tak i stąd moje zachowanie, więc umówili nas na konsultację do behawiorysty. Po spacerze z behawiorystą okazało się, że ciągnę lewą tylną łapkę za sobą co ciężko zauważyć osobom, które widzą mnie na co dzień. Zaleciła nam zmianę weterynarza i pilną wizytę u ortopedy.

Trafiliśmy do doktor Kasi - miałem ponownie zrobione RTG łokci, bioder i kręgosłupa. Okazało się, że mam bardzo duże zmiany zwyrodnieniowe bioder i prawego łokcia. Dostałem suplementy na stawy i Pani doktor skierowała mnie do ortopedy - groziło mi, że całkowicie przestanę chodzić!

24.10.23 r. Odbyła się wizyta u ortopedy we Wrocławiu, u Pana doktora Michała. Mieliśmy wszystkie badania ze sobą, żeby można było zdecydować jak można mi pomóc. Zostałem zbadany bardzo dokładnie, to było bardzo bolesne badanie - piszczałem z bólu, broniłem się ale starałem się być dzielny.

Istnieją dwie operacje które pomogą mi żyć normalnie i bez bólu. Będę mógł mawet wrócić do dawnej sprawności! Pierwszą operacje, którą muszę mieć wykonaną jest to Zabieg odnerwienia torebek stawowych - Koszt takiego zabiegu to 2400 zł . Termin tej operacji mam na 22.11.23r.

Następnie po 4 - 6 tygodni, jak wydobrzeje, muszę mieć wykonaną Artorskopie prawego stawu łokciowego - koszt tego zabiegu to 4000 zł.

Potrzebujemy uzbierać w sumie 7000 zł (suma dwóch operacji 6400 zł + 600zl na wszystkie kontrolę po operacji i dojazdy do Wrocławia)

Mam bardzo wielką prośbę do wszystkich dobrych ludzi, którzy zechcieliby pomóc moim włascicielą w uzbieraniu tej dużej kwoty , która ich po prostu przerasta. Dla nas liczy się każda złotówka która zostanie wpłacona. Bez Was mój wymarzony długi spacer po zdrowie bedzie niemożliwy.

Bardzo dziękuję za pomoc w imieniu mojej rodziny oraz moim - Balu.

Pozdrawiam serdecznie. ❤️

Lokalizacja

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. twoja może być pierwsza!

Wpłaty 267

 
Użytkownik niezarejestrowany
50 zł
AH
Arek hontaruk
1 zł
AL
Aleksander
10 zł
ZA
Zuzanna Albrecht
20 zł
NI
Nikola
3 zł
DK
Dawid Kwiatkowski
2 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
20 zł
SE
Sebastian
1 zł
EW
Ewa
100 zł
JK
Anonim
1 zł
Zobacz więcej

Komentarze 8

 
2500 znaków