id: n8wzxv

realizacja audiowizualnego projektu społecznego ,,Sphere:Plasti"

realizacja audiowizualnego projektu społecznego ,,Sphere:Plasti"

841 zł 
z 8 000
10%
zakończona 31.08.2019r
19 
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Opis zrzutki

Sprawa dotyczy Nas wszystkich, choć nie wszyscy jeszcze mają tego świadomość. Plastik! Plastik! Plastik! Rozejrzyjcie się dookoła. Jest wszędzie. Produkujemy, korzystamy, wyrzucamy i tak już od dziesiątek lat. Plastikowy pył, plastisfera - coś Ci to mówi? No właśnie...Wszyscy stworzyliśmy toksyczną relacje i nieświadomie, przyczyniamy się każdego dnia do zwiększania ilości odpadów. Pomóż Nam o tym opowiedzieć, uświadomić wszystkich jakim zagrożeniem jest fala plastiku. Dryfujące skupisko plastikowych odpadów zajmuje ponad 1,5 mln km2 Oceanu Spokojnego i waży grubo ponad 100 tys ton!!! Ta ogromna wyspa śmieci nie jest jedyna. Szacuje się, że obecnie na terenie mórz i oceanów unosi się około 100 milionów ton plastiku, a ile w takim razie znajduje się go w lasach?

Chcemy podzielić się swoimi obawami i nadziejami. Szukamy podobnych do siebie ludzi do współpracy i pomocy. Wesprzyj naszą zbiórkę, jeśli bliska jest Ci nasza idea!!!

Kim jesteśmy?

Jesteśmy grupą znajomych, która chce przyczynić się do szerzenia świadomości której nie posiadali nasi rodzice i dziadkowie. Pracujemy nad formą wizualno - muzyczną, by wieść o problemie rozeszła się jak najszerzej. Fundamentem projektu są ubrania stworzone z plastiku i tworzyw pochodnych. Są metaforą funkcjonowania wśród ton plastiku, bez zastanowienia się nad konsekwencjami, które niesie za sobą produkcja i konsumpcja.

Ramona Rey - autorka tekstów, wokalistka, śpiewaczka operowa. Stworzy treści muzyczne do projektu.

Weronika Niedzielska - inicjatorka i organizator projektu, kostiumograf.

Marta Kaczmarek - fotografka, reżyserka, autorka scenariusza

Jakub Dylewski - twórca obrazów filmowych, operator

Pieniądze przeznaczymy na:

-sprzęt filmowy

-udźwiękowienie

-edycję obrazu

-scenografię

-wyżywienie podczas dwudniowego planu dla aktorów

-transport

English below:

Przedstaw w skrócie cel zrzutki.

Opisz swoją zrzutkę najlepiej jak potrafisz. Pamiętaj, aby opis był wiarygodny, dokładny, ale przy tym rzeczowy i prosty. Warto, aby był przyjemny w odbiorze i skupiał uwagę. W ciekawy i miły sposób zachęć do wsparcia :)

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Nagrody / oferty 3

Kupuj i wspieraj zrzutkę

zestaw trzech pocztówek

100zł to piękny gest! pragniemy odwdzięczyć się drobnym podarunkiem - zestawem trzech pocztówek z sesji zdjęciowej promującej projekt. w pełni praktyczne, z poc...

od 100 zł

Kupione 2

Zakończona
ekologiczny kolczyk

+200zł w budżecie to dla nas spory krok do przodu. Nasza forma podziękowania obejmuje ekologiczny kolczyk autorstwa Werki, pocztówkę i głęboki ukłon wdzięcznośc...

od 200 zł

Kupione 1

Zakończona
zdjęcie portretowe

Oprócz serdecznego wyściskania, podarujemy Ci zestaw pocztówek, a Marta zadba o to, byś został uhonorowany pięknym portretem. 

od 500 zł
Zakończona

Wpłaty 19

preloader

Komentarze 4

 
2500 znaków
 • Margita Ślizowska

  Nardzo bliski mi projekt. Dziękuję, że to robicie. Trzymamy kciuki jako Dive for Life i Xdivers Szkoła Nurkowania. Marzy mi się, żeby pod wodą z ów pływały same kolorowe ryby a nie setki plastikowych torebek....

  10 zł
 • EL
  Elżbieta Laferska

  Powodzenia!

  25 zł
 •  
  Użytkownik anonimowy

  Powodzenia!!

  ukryta
 •  
  Użytkownik anonimowy

  Trzymam kciuki za wasz projekt :-)

  50 zł

Nasi użytkownicy założyli

894 324 zrzutki

i zebrali

838 077 753 zł

A ty na co dziś zbierasz?