id: n8xd4y

BLACHARkA NA CHACIE! do zrobienia ;)

BLACHARkA NA CHACIE! do zrobienia ;)

0 zł
z 10 000
0%
zakończona
30.06.2020r
0
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 015 106 zrzutek i zebrali 1 061 878 236 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutkiSIEMANKO !

Z tej strony Śliwa !!!


Jest taka akcja, mam do zrobienia remont blacharki w moim "strupku" i nic w tym nadzwyczajnego bo każdy ma coś do zrobienia w swojej furze ale nie każdy w niej mieszka ;)


Przez cały bałagan związany z 'koronawirusem' zostałem bez hajsu i możliwości zarabiania. Pewnie tak jak wielu z Was bo ogólnie to wszyscy jesteśmy w czarnej dup*e i strasznie mi głupio prosić o pomoc w taki sposób ale stwierdziłem że jedyne co mi pozostaje w tej sytuacji to schować honor do kieszeni i szukać ratunku w internetach. 


Kocham swój samochód, kupiłem go dokładnie rok temu i od tamtej pory przejechaliśmy razem ok. 40.000 tysięcy kilometrów. Jest to moje auto na codzień oraz narzędzie pracy. Również od maja zamierzam w nim zamieszkać na stałe i podróżować po Polsce i Europie. 


p4a9e69f9a12f389.jpeg


Niestety mój 'uliczny wojownik' wymaga remontu całej blacharki który wiąże się z wybebeszeniem wszystkiego i rozebraniem na części. Jest to ostatni dzwonek kiedy można to zrobić gdyż przyszłej zimy może nie przeżyć. Wiem że nie wszyscy darzą taka sympatią swoje samochody ale jak umrze to będę płakał! 


Zwracam się zatem z prośbą o wsparcie w tej nierównej walce z "rudą". 


Może uda się nazbierać na jakąś reperaturkę :) 


Z resztą usterek już sobie jakoś poradziłem albo radzę na bieżąco.

Auta które kwalifikują się na zabytek wymagają stałej opieki ale jest w nich to "coś" co się po prostu kocha bezwarunkowo.


lf3a5f4976a6ee5d.jpeg


W życiu wymyśliłem sobie że będę malarzem, "artystą" ulicznym ale przede wszystkim życiowym. Od 5 lat ze swoją szaloną twórczością jeżdżę po różnych większych miastach Polski i Europy (Wrocław, Kraków, Gdańsk, Poznań, Lublin, Praga, Berlin, Kopenhaga) to niektóre z miast w których można było zobaczyć moją radosną twórczość. Więc rozumiecie dlaczego tak bardzo zależy mi na tym aby mój "street fighter" był na chodzie. On jest częścią mnie ;) 


Ale do rzeczy, maluję obrazy spreyami techniką spacepainting oraz płyty winylowe ręcznie wycinanymi szablonami. a4744ab717f7347e.jpeg

abd6277f5acb6b5e.jpeg


Także:


Za każdą "zrzutkę" powyżej 55 złotych lub jej wielokrotność wysyłam kurierem (bez dodatkowych kosztów) pięknie zapakowaną, wybraną przez Ciebie ręcznie malowaną  płytę winylową lub płyty które są świetną formą dekoracji lub prezentu dla jakiegoś fana muzyki.


Lista dostępnych wzorów pod linkiem: 


https://www.instagram.com/lilvinylone/


Za każdą "zrzutkę" powyżej 100 złotych lub jej wielokrotność wysyłam kurierem (bez dodatkowych kosztów) pięknie zapakowany wybrany przez Ciebie obraz lub obrazy w formacie 50x70cm ręcznie wykonany sprayami na specjalnej folii. Na obrazie mogę umieścić mały napis lub dedykację.


Lista dostępnych wzorów pod linkiem :


https://www.instagram.com/sliwamaluje/Każda z prac jest unikatowa ponieważ pracując tymi technikami nie można stworzyć dwóch identycznych rzeczy. 


Tylko tyle mogę zaoferować w zamian za wsparcie, ponoć to w dobrym tonie. Niestety nie znam się na internetowym savoir-vivre. 


PAMIĘTAJCIE wszyscy mamy kiepsko w dzisiejszych czasach dlatego bez ciśnienia i napinki. Nazbiera się to git jak nie to też luźno. Każda złotówka się liczy i z każdą będę się mega jarał. No chyba że masz fabrykę rękawiczek jednorazowych albo produkcję płynu do dezynfekcji to wtedy "no mercy"! Wal śmiało ;) 

xbafd62a7003d726.jpeg"strupek" już mówi że Was Kocha ! 


To co?! Robimy Go?! 

PROSTE !!!Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty

nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!