id: n949hz

Czy boisz się marzyć? Pomóż dzieciom poznać kogoś, kto z ich spełnianiem jest na TY

Czy boisz się marzyć? Pomóż dzieciom poznać kogoś, kto z ich spełnianiem jest na TY

Zrzutka została wyłączona przez organizatora
3 890 zł 
z 2 500
155%
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 959 625 zrzutek i zebrali 967 733 633 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Podobno w życiu nie ma przypadków, a na to, co spotyka nas w życiu, odpowiedź nadchodzi prędzej czy później. 


Będąc w zeszłym roku we Wrocławiu, poznałem pewnego człowieka. Późnym wieczorem, siedząc na rynku, rysował. Od razu przykuł moją uwagę i kiedy podszedłem bliżej, dostrzegłem jego niepełnosprawność. Zaczęliśmy rozmawiać, a z każdą chwilą moje zainteresowanie rosło. Tym człowiekiem był Mariusz Kędzierski. Urodzony bez rąk mężczyzna, jak się okazało, jest także mówcą motywacyjnym. 


Kiedy wróciłem do domu, poszukałem o nim informacji w internecie i wtedy zrodził się pomysł, aby zaprosić Mariusza na kilka dni w okolice Bydgoszczy, skąd pochodzę, by odwiedził w szkołach dzieci i młodzież ze swoją historią, będąc przy tym żywym przykładem, że pomimo wielu trudności, jakie napotykamy w życiu, możemy wiele osiągnąć. 


Jak wszyscy wiemy, w dzisiejszych, trudnych czasach, kiedy wokół dzieje się mnóstwo złych rzeczy, a ze świata dobiegają głównie przykre informacje, każdemu, zwłaszcza młodym ludziom, ciężko jest się odnaleźć. Cierpią, chorują na depresję, są pod presją otoczenia, a pozbawieni wartościowych autorytetów, często posuwają się do najbardziej tragicznych kroków. 


Będąc pod wrażeniem jego osoby i tego, co robi, postanowiłem za jego pomocą zaszczepić w dzieciach, także moich, pozytywne myślenie i zainspirować do wyznaczania sobie celów i realizowania ich. Niestety, co zrozumiałe, kilkudniowy przyjazd Mariusza, który sam niedawno został tatą, wiąże się z kosztami, których sam nie dam rady pokryć, dlatego postanowiłem założyć zbiórkę, by pokryć koszty przyjazdu i pobytu Mariusza w naszych stronach. Wierzę, że z Waszą pomocą uda nam się zrealizować to marzenie.


Pozdrawiam Serdecznie


Jan Bystrzyński

tel 502273484

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 59

CS
Chrześcijańska Szkoła Podstawowa Arka
70 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
20 zł
CS
Chrześcijańska Szkoła Podstawowa "Arka"
300 zł
 
Dane ukryte
ukryta
BK
Beata Kruber
20 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
100 zł
SZ
Spotkanie z uczniami ZSMnr2
300 zł
 
Dane ukryte
60 zł
Zobacz więcej

Komentarze 4

 
2500 znaków