id: n96238

Operacja kolana

Operacja kolana

1 161 zł
z 10 000
11%
zakończona
21.10.2020r
16
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 034 129 zrzutek i zebrali 1 099 716 876 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Sportem pasjonuje się od najmłodszych lat. Pływanie i wspinaczka górska, morsowanie i survival, ratownictwo wodne i pomoc medyczna na polu walki. Ukończone w lipcu 2020 studia z wychowania fizycznego. Wszystko wskazywało na dalszy rozwój w dziedzinie sportu i technik wojskowych, ale niestety pojawiły się przeszkody.

Celem mojej zrzutki jest operacja szycia łąkotki przyśrodkowej kolana lewego. Będzie to druga próba usprawnienia mojej nogi, której stan na dzień dzisiejszy nie pozwala mi na aktywność fizyczną. W styczniu 2020r przeszedłem pierwsza operację, która przeprowadzona w mazowieckim szpitalu specjalistycznym w Józefowie nie dała rezultatu, kolano pozostalo niesprawne i utraciło pierwotna stabilność. Stan zdrowia wymusił na mnie porzucenie służby w kawalerii powietrznej, w której przez 3 lata byłem skoczkiem spadochronowym. Przeniosłem się do jednostki, w której miałem kontynuować służbę, lecz po 6 miesiącach spędzonych w warszawskiej brygadzie pancernej postanowiłem zrezygnować z wojska z troski o stan zdrowia, ponieważ proste czynności jak bieganie powodują ból i destrukcję chrząstki, w którą wbija się odłamek pęknietej łąkotki.

Zdecydowałem się na prywatną klinikę Medonet, przez którą otrzymałem możliwość zoperowania kolana w warszawskim szpitalu na Bródnie, gdzie zespół doświadczonych lekarzy ponownie zszyje łąkotkę. Za samą operację koszt 8500 zł, z fizjoterapią potrzebuję 10000 zł.

W tej chwili każda pomoc jest dla mnie cenna, bez sprawnego kolana w wieku 26 lat zablokowane mam dalsze perspektywy w tym co kocham.Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 16

JW
J. W.
500 zł
 
Dane ukryte
200 zł
KA
Karol
100 zł
PS
Karolina Sadowska
80 zł
SG
Stefan Górecki
50 zł
BG
Barbara Górecka
50 zł
NK
Natalia Kołłątaj
25 zł
DB
Damian Budzaj
25 zł
 
Dane ukryte
10 zł
PG
1 zł
Zobacz więcej

Komentarze 1

 
2500 znaków
  • SD
    Sylwia Dąbrowska

    życzę szybkiego powrotu do spełniania marzeń! Kolezanka z uczelni :)

    ukryta