id: n9zjgp

Remont 4 mieszkań po pożarze przy ul. Kubicy 13 w Tychach

Remont 4 mieszkań po pożarze przy ul. Kubicy 13 w Tychach

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
56 193 zł 
z 300 000
18%
zakończona
30.09.2022r
810
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Nasi użytkownicy założyli 915 963 zrzutki i zebrali 882 188 548 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

W poniedziałek 30 maja doszło do pożaru mieszkania na pierwszym piętrze budynku zlokalizowanego przy ul. Kubicy 13. Siła pożaru była tak ogromna, że swym zasięgiem spowodowała szkody również w mieszkaniach na wyższych piętrach (popękane szyby w oknach, odymione ściany w mieszkaniach).

Sytuacja, w której znajdują się obecnie mieszkańcy jest ciężka, gdyż pożar zabrał dorobek ich życia i również dach nad głową. Mieszkanie, w którym doszło do pożaru zostało doszczętnie zniszczone. Konieczne jest wykonanie prac związanych z usunięciem sadzy ze ścian i podłóg, a następnie oczyścić je po pożarze z wszelkich szkodliwych związków chemicznych. 

Przeprowadzenie tych działań pozwoli na przystąpienie do prac remontowych w tym wykonanie wszystkich instalacji (prąd, gaz, woda). 

Potrzeby rodziny są ogromne dlatego zwracamy się do ludzi dobrej woli o pomoc. Wierzymy, że wspólnymi siłami pomożemy rodzinie odbudować swój dom na nowo!

W pierwszym etapie potrzebne są wszelkiego rodzaju narzędzia remontowe: szpachelki, pędzle, młotki itp. Dodatkowo każda para rąk przyda się do pomocy!

Poszukujemy ludzi dobrej woli, firmy, które są w stanie nieodpłatnie lub w przystępnych cenach pomóc w powrocie tym ludziom do normalnego życia. Potrzebne będą wszelkie materiały remontowo – budowlane m.in. gips, płyty GK, stelaże, profile itp.

Tyszanie wiele razy pokazaliście swoje cudowne serca! Dziś to nasza tyska rodzina potrzebuje pomocy, dlatego pokażmy wszystkim, że mieszkańcy Tychów potrafią się zjednoczyć i pomóc nie tylko uchodźcom ale również swoim sąsiadom.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 810

preloader

Komentarze 7

 
2500 znaków