id: m6uckn

Na budowę prototypu separatora cząsteczek gazu lub cieczy.

Na budowę prototypu separatora cząsteczek gazu lub cieczy.

Nasi użytkownicy założyli 1 177 120 zrzutek i zebrali 1 229 273 860 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Witam serdecznie.


Założyłem zrzutkę na pokrycie kosztów budowy I przebadania prototypu mojego wynalazku, zapraszam wszystkich bliskich i dalekich do udostępniania i wpłat, być może dzięki Waszym małym cegiełkom uda mi się wdrożyć technologię, która uratuje Świat przed katastrofą klimatyczną.


Przedmiotem mojej zbiórki jest pozyskanie środków finansowych na budowę i przebadanie prototypu mojego autorskiego urządzenia, które może w ogromnym stopniu zniwelować możliwość katastrofy klimatycznej na Świecie. Tym urządzeniem jest "Spirala odśrodkowa do separacji cząsteczek gazu lub cieczy." nr zgłoszenia patentowego P.444130 nr zgłoszenia międzynarodowego PCT/PL2024/000012.


Jeżeli działanie tego separatora, będzie skuteczne tak jak zakładam, to światowy popyt na to urządzenie, będzie liczony w milionach sztuk rocznie, i z samej licencji niewyłącznej sprzedawanej wszystkim firmom chcącym produkować urządzenia według mojego projektu, zyski mogą być naprawdę kosmiczne, i dlatego też jeżeli w tym względzie odniosę duży sukces, to będę mógł sowicie odwdzięczyć się każdemu darczyńcy.


Separator według mojego projektu, może sprawić, że wszelkie elektrownie i elektrociepłownie węglowe będą "zero emisyjne", gdyż to urządzenie może z dużą skutecznością wyłapywać CO2 ze spalin przemysłowych. Koszt energetyczny separacji 1 tony CO2 ze spalin przemysłowych to kilka dolarów USD.


Ponadto urządzenie to jest bardzo wydajne przy uzdatnianiu wody pitnej oraz odsalaniu wody morskiej, koszt energetyczny oczyszczenia 1 m3 wody z wszelkich cząsteczek cięższych od wody, to 0,06 USD.


Serdecznie zapraszam na moją stronę internetową, gdzie prezentuję szczegółowe informacje na temat mojego wynalazku, i na której to stronie prezentuję kilkanaście innych projektów mojego autorstwa.


Jeżeli udało by mi się zebrać kwotę wyższą od oczekiwanej, to nadwyżkę pozyskanych środków przeznaczę na komercjalizację projektu i na realizację innych projektów mojego autorstwa.  

Każdemu darczyńcy serdecznie i bardzo mocno dziękuję.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. Twoja może być pierwsza!

Wpłaty 11

KR
Krystian
200 zł
MA
Mateusz
2,58 zł
AW
20 zł
MK
Maciej Krępa
30 zł
JP
Jolanta Pogorzelska
JS
Joanna Szokalska
50 zł
BS
Barbara Dlowinska-Chojnacka
100 zł
 
Dane ukryte
1 000 zł
 
Zbigniew Skok
20 zł

Komentarze 1

 
2500 znaków
  • Radosław Pełka

    Jeżeli chcesz, możesz potraktować swoją wpłatę, jako gest dobrej woli na rzecz rozwoju i walki ze zmianami klimatu. Jeżeli chcesz ją potraktować jako rodzaj inwestycji, to zapraszam na moją stronę internetową, gdzie prezentuję w jaki sposób zamierzam się zrewanżować darczyńcom wspierającym mój projekt. Za wszystkie udostępnienia i wpłaty, ślicznie dziękuję.