id: gz3m5j

Na ciąg dalszy Rehabilitacji

Na ciąg dalszy Rehabilitacji

Opis zrzutki

Witajcie,


Na wstępie pragnę z całego serca podziękować za dotychczasowe wsparcie i wszystkie wpłaty, dzięki którym mogłam rozpocząć rehabilitację. To właśnie Wasza życzliwość i hojność pozwoliły mi podjąć pierwszy krok na drodze do odzyskania zdrowia i sprawności.


Dziś ponownie zwracam się do Was z prośbą o pomoc w tym trudnym dla mnie czasie.


W lutym przeszłam drugą operację – uzupełnienie kości czaszki, którą rok wcześniej lekarze musieli usunąć, by ratować moje życie oraz życie mojej – wtedy jeszcze nienarodzonej – córeczki Hani. Operacja zakończyła się sukcesem i moja czaszka jest już bezpieczna.


Jednak przed nami kolejne wyzwanie. W sierpniu czeka mnie radioterapia mająca na celu zmniejszenie naczyniaka, który w ubiegłym roku pękł. Lekarze "zabezpieczyli" połowę naczyniaka, ale z drugiej strony wciąż sączy się krew, która odprowadzana jest drenami założonymi podczas operacji. Radioterapia to jedyna szansa na zatrzymanie tego procesu i uniknięcie powikłań.


Niestety, po ostatnim zabiegu pojawiła się u mnie epilepsja, która towarzyszy mi do dziś i utrudnia codzienne funkcjonowanie. Każdego dnia opiekuję się 11-miesięczną Hanią oraz starszym synkiem, Dominikiem. To właśnie oni dają mi siłę i motywację do codziennej walki – zarówno samodzielnej, jak i z pomocą fizjoterapeuty.


Rehabilitacja stała się nieodłączną częścią mojego życia. Dzięki niej odzyskuję sprawność, poprawiam jakość codziennego funkcjonowania i zbliżam się do samodzielności. Wasze dotychczasowe wsparcie już przyniosło realne efekty – uczę się na nowo poruszać ręką, prowadzić wózek dziecięcy obiema rękami, a nawet jeździć na rowerze. Jeszcze niedawno wydawało się to nierealne…


W lipcu uczestniczyłam w dwutygodniowym, intensywnym turnusie rehabilitacyjnym w Warszawie. Efekty przerosły moje oczekiwania – odzyskałam częściową sprawność ręki, potrafię już otwierać drzwi i chwytać przedmioty lewą dłonią. To wszystko dało mi ogromną nadzieję.


Dlatego chcę kontynuować rehabilitację. Planuję kolejne turnusy w Warszawie – w miejscu, które już raz odmieniło moje życie. Wierzę, że tym razem może być jeszcze lepiej.


Z całego serca proszę Was o pomoc. Każda złotówka to dla mnie szansa na sprawność, samodzielność i życie, w którym mogę w pełni być mamą dla moich dzieci.


Dziękuję, że jesteście ze mną.


Wrzucam link z ostatniego turnusu rehabilitacyjnego, w którym brałam udział dzięki waszym wpłatom.

https://www.facebook.com/reel/733114849478101


Z wdzięcznością,

Dominika

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Download apps
Pobierz aplikację mobilną Zrzutka.pl i zbieraj na swój cel gdziekolwiek jesteś!
Pobierz aplikację mobilną Zrzutka.pl i zbieraj na swój cel gdziekolwiek jesteś!

Komentarze 1

 
2500 znaków