id: hr2pwa

Na leczenie i rehabilitację, powrót do samodzielności Bartka

Na leczenie i rehabilitację, powrót do samodzielności Bartka

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
8 951 zł z 70 000 zł
12%
10 dni do końca
63 wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Aktualności1

  • Witajcie. Dzisiaj Bartek wrócił do domku po dwóch tygodniach pobytu w prywatnym ośrodku rehabilitacyjnym Neuron w Bydgoszczy🏋️. Jakiś trochę taki wyciszony jak nie on,napewno silniejszy dwa tygodnie a dają dużo. Szkoda że nie może wszystkiego pokazać( niestety w przedostatni dzień skręcił nogę) oczywiście w porę otrzymał pomoc i nie jest tak źle ale ma przez weekend nie chodzic.Wiec może po tych kilku dniach odpoczynku pokaże co nowego potrafi. Napewno w tej chwili będzie musiał przyzwyczaić się na nowo do pisków naszych małych szatankow🥰. Zuzka jak zwykle nie odstępuje na krok heh.
    Takich turnusów jak najwięcej. Dziękujemy za wpłaty.image

    Czytaj więcej

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Witam. Zbieram na leczenie i rehabilitację narzeczonego Bartłomieja Sowińskiego aby mógł wrócić do samodzielnosci i żeby powrócił do zabaw z dziecmi. Długo zastanawialiśmy się nad założeniem zrzutki, ale niestety koszty rehabilitacji okazują się ogromne. Bartek zawsze starał się być samodzielny i nie prosił o pomoc. 06.03.2021r dostał rozległego niedokrwiennego udaru mózgu, w wyniku którego ze zdrowego mężczyzny, którego wszędzie było pełno, który pracował i utrzymywał naszą rodzinę stał się całkowicie zależny od osób trzecich. Po udarze nastąpił prawostronny niedowład ręki, nogi i problemy z mową (afazja). Niestety było już za późno na pomoc. Moglibyśmy tylko czekać. Jakby tego było mało po kilku dniach spędzonych w szpitalu okazało się że Bartek ma covid19. Został przewieziony na oddział zakaźny. Co nas tylko jeszcze bardziej zmartwiło. Po 21 dniach wrócił do domu. Po tygodniu spędzonym w domu z rodziną był zdeterminowany żeby po 16 tygodniowej rehabilitacji szpitalnej wrócić do dzieci bardziej samodzielny i sprawniejszy, przede wszystkim wziął sobie za cel aby znów chodzić. Udało mu się to, w tej chwili na krótkie dystanse Bartek porusza się o kuli, zaczyna ruszać ręką i poprawiła się mowa na tyle że dzieci mogą go zrozumieć i już się nie boją jak mowi. Wkoncu syn ma 7 lat a córka 2.

Aby Bartek wrócił do jak najlepszej sprawności potrzebuje dalszej rehabilitacji, której koszty przekraczają nasze możliwości finansowe. Ja nie mogę pracować ponieważ Bartek potrzebuje mojej pomocy w codziennych czynnościach.

Dlatego zwracam się do Was z prośbą o pomoc i o wsparcie zrzutki.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 63

MI
Michał i Claudia
1 000 zł
PI
PIOTREK I BEATA
1 000 zł
T
Tomek
1 000 zł
K
Komandos
500 zł
RS
Radosław Sikorski
300 zł
MR
Marek R
300 zł
C
Chmielu
300 zł
E
Elka
300 zł
KL
Karolina
300 zł
 
Dane ukryte
300 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

741 241 zrzutek

i zebrali

525 140 752 zł

A ty na co dziś zbierasz?