id: vbsv5u

Na protezę nogi dla 18 -go chłopaka potrąconego przez aut

Na protezę nogi dla 18 -go chłopaka potrąconego przez aut

 
Leszek Maciasz

Aktualności1

  • Wizyta Prezesa Kadry Narodowej Piłki Nożnej Amputantów Chris MCElligott otwiera nowe drzwi w życiu Shauna.NXjS31uaaApVnbzk.jpg

Dodawaj aktualności i informuj wspierających o postępach akcji.

Dodawaj aktualności i informuj wspierających o postępach akcji.
To zwiększy wiarygodność Twojej zrzutki i zaangażowanie darczyńców.

Opis zrzutki

19-letni syn moich przyjaciół , Shaun Narloch, jadąc na motorze został potrącony przez samochód, a sprawca zbiegł z miejsca wypadku

Dobry kask uratował mu życie, niestety nie udało się uratować lewej nogi i potrzebna była amputacja a prawa poddana została wewnętrznej stabilizacji płytkami oraz implantami ortopedycznymi. Śpiączka, wiele operacji i po przebudzeniu życie w nowym i trudnym rozdaniu.

To dzielny chłopak , który pomimo tragedii nie pożegnał marzeń, proszę pomóżmy mu je spełnić i stanąć na nogi , obie nogi. Nowoczesna proteza C-Leg Microprocessor da mu szansę na ponownie bycie aktywnym sportowo i powrót do w miarę normalnego życia.

Jest starszym bratem Arhiannah, synem Agi i Piotra (Guta) oraz wspaniałym chłopakiem Layli. Jest kochany i szanowany przez rodzinę, przyjaciół oraz wszystkich którzy go znają.

Rodzina wierzy w ludzką dobroć i empatię. Z góry dziękujemy za każdą symboliczną złotówkę, udostępnianie strony i trzymanie Shauna w myślach

Lokalizacja

Komentarze 5

 
2500 znaków
  • Leszek Maciasz

    To Podziekowania Od Rodzicow Shauna Agi i Piotra Narloch

  • Leszek Maciasz

    Kochani Przyjaciele, Znajomi i Rodzino Brakuje Słów Aby Opisać Jak Bardzo Doceniamy Wasze Wsparcie. Przechodzi Nasze Najmniejsze Oczekiwania Widząc Tylu Życzliwych i Szczodrych Ludzi. Chcielibyśmy Podziękować Wam Wszystkim i Z Osobna za Każde Udostępnienie i Każdy Hojny Wpłacony Datek. Staram Się Jak Tylko Mogę Podziekować Każdemu Osobiście Ale Jeśli Nie Dotrę Do Każdego Nie Miejcie Mi Tego Za Złe. Mogę Was Zapewnić Że Mam Was w Sercu♥️♥️ DZIĘKUJEMY

  •  
    Użytkownik niezarejestrowany

    Lecimy, pomagamy , dużo zdrówka i potrzebnej wytrwałości dla młodego życzę .

    1 500 zł
  • Leszek Maciasz

    Kochani w imieniu Shauna i Rodziny dziekujemy za wszystkie dotychczasowe wplaty, Jestescie Wielcy!!!!

Dbamy o bezpieczeństwo. W razie wątpliwości zgłoś tę zrzutkę przez