Na rehabilitację dla Artura koniec za 101 dni ID: jw7tyw

Na rehabilitację dla Artura

Zebrano 29 643 zł
z kwoty 200 000 zł

14 %

WPŁAĆ

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki

Pomóż udostępniając zrzutkę!

2 444
udostępnień

TOMASZ OĆWIEJA (ZAŁOŻYCIEL ZRZUTKI) TO SZWAGIER ARTURA - NASZ ZIĘĆ.

Jesteśmy rodzicami 22 letniego Artura który uległ wypadkowi drogowemu.
27 października 2017 Artur nie wrócił do domu po nocy spędzonej w pracy. Pracował w pizzerii. Był dostawcą pizzy. Nie odbierał komórki. W końcu zadzwonił telefon – Artur zderzył się z autobusem, przeszedł w nocy już dwie operacje mózgu, stan jest krytyczny, rokowanie zerowe, „proszę się przygotować na wszystko”.


Arthur didn't come back home after his last night shift at work delivering pizza.

We received a phone call from the local hospital - Arthur's car was involved in a serious accident with a bus. At the time we were told that he was in a critical condition and that he probably wouldn’t survive his injuries.

http://www.nowiny24.pl/wiadomosci/rzeszow/a/nocne-zderzenie-autobusu-mpk-i-samochodu-osobowego-w-rzeszowie-zdjecia,12624640/

He was placed in a pharmacological coma to protect him from further neurological damage caused from swelling of the brain and placed on 24 hour full life support. The doctors said there was no chance that he would wake up or even start breathing on his own.

Today, three months after accident, Arthur is alive, he's conscious, he's breathing on his own by tracheostomy and he’s fighting to live.

Unfortunately he can't move or communicate fluently, he's not able to speak but he is aware of what’s going on around him (he can see and hear) and he's reacting to stimuli by facial expression and eye movements.

If Arthur has any chance of recovery he will need an intensive and long rehabilitation programme to help him, but he's not eligible for funded physiotherapy as he’s unable to meet the required funding standards for independent communication. This seems really unfair as he clearly is conscious with an increasing level of awareness and a limited ability to respond to stimuli.

In order to help Arthur we need to collect money for private physiotherapy - the price of this is extremely high and we don't have too much time either because the physio must start ASAP to rebuild damaged nerves connections or they may wither and die. We really need your help if Arthur is to have any chance of winning this battle.

If you can help us please donate or share this on facebook- all help is really important and we are grateful for everything and anything you can do to support us.

Many thanks

Jesteśmy rodzicami 22 letniego Artura który uległ wypadkowi drogowemu.

27 października 2017 Artur nie wrócił do domu po nocy spędzonej w pracy. Pracował w pizzerii. Był dostawcą pizzy. Nie odbierał komórki.

W końcu zadzwonił telefon – Artur zderzył się z autobusem, przeszedł w nocy już dwie operacje mózgu, stan jest krytyczny, rokowanie zerowe, „proszę się przygotować na wszystko”. Kiedy przyjechaliśmy do szpitala Artur żył, lekarze powiedzieli, że mózg jest całkowicie zmiażdżony, w nocy udało się zoperować dwa krwiaki, do tego zmiażdżona miednica, połamany bark. Następne trzy doby będą decydujące.

Nocne zderzenie autobusu MPK i samochodu osobowego w Rzeszowie

W drugiej dobie pojawiły się komplikacje – wysoka gorączka nie reagująca na leki. Artur był utrzymywany w śpiączce farmakologicznej bez szans na wybudzenie, na respiratorze. Lekarze nie dawali nam żadnej nadziei.

Artur spędził dwa miesiące na oddziale intensywnej terapii, miesiąc na oddziale neurochirurgii, nawracające infekcje, wysoka gorączka, zaburzenia elektrolitowe, oddechowo – krążeniowe. Po dwóch miesiącach na respiratorze uznano, że nie podejmie własnej akcji oddechowej. Na naszą prośbę postanowiono jeszcze raz spróbować go odłączyć. Zaczął oddychać.

Dziś mijają trzy miesiące od wypadku. Artur żyje, jest przytomny, oddycha sam. Niestety deficyt neurologiczny jest ogromny. Nie może się poruszać, nie mówi, nie może się porozumieć, oddycha przez rurkę tracheostomijną. Jest jednak w pełni przytomny. Słyszy i widzi. Reaguje na bodźce. Prawdopodobnie jest świadomy i wszystko rozumie. Reaguje mimiką twarzy.


CYK112u.jpgrZfMtCA.jpg


Artur potrzebuje stałej, specjalistycznej opieki lekarskiej i pielęgniarskiej, specjalistycznego żywienia i badań. Niestety nie kwalifikuje się na rehabilitacje refundowaną przez NFZ ponieważ nie spełnia kryteriów komunikatywności, został więc przeniesiony do zakładu opiekuńczo – leczniczego. Jedyną szansą Artura jest długotrwała rehabilitacja neurologiczna której nie może otrzymać w ZOLu. Koszty pobytu w prywatnych ośrodkach rehabilitacyjnych dla pacjenta w jego stanie wynoszą od 15 do 25 tysięcy złotych miesięcznie. Są to dla nas nieosiągalne sumy ponieważ Artur wymaga stałego pobytu w takim ośrodku.


6YkeDgM.jpg

Powiedziano nam, że Artur jest jeszcze młody a od wypadku nie minęło jeszcze dużo czasu, mózg jest plastyczny i utracone połączenia mogą się jeszcze odnowić, zdrowa tkanka mózgowa przejąć funkcje uszkodzonej. Do tego jednak potrzebne jest jak najszybsze rozpoczęcie rehabilitacji, póki nie jest za późno. Nie mamy wiele czasu. Potrzebujemy pomocy w zebraniu pieniędzy na rehabilitację i sprzęt medyczny. Prosimy wszystkich o pomoc w uratowaniu naszego dziecka. Dziękujemy serdecznie wszystkim wpłacającym.

piątek, 9 marca 2018 o 22:37

Dla wszystkich zainteresowanych udostępniamy folder ze zdjęciami, dokumentami potwierdzającymi autentyczność celu oraz wstępnymi kosztorysami rehabilitacji ---- https://drive.google.com/drive/folders/13OMwXFNuSR-dQjYP7m64u_I3ZYwh9prA?usp=sharing

czwartek, 1 marca 2018 o 21:39

Witamy wszystkich. Artur do tej pory całkowicie sparaliżowany, bez kontaktu, reagujący jedynie grymasem twarzy na ból. Po 4 miesiącach w całkowitym bezruchu, kolejnym pogorszeniu stanu i powrocie do szpitala stało coś czego nikt się nie spodziewał. Artur zaczął się poruszać i zaczyna mówić: ---- https://youtu.be/7fjjmjfUBfs ---https://youtu.be/rx6Jr9j75TA ---- Prosimy o pomoc dla naszego syna, potrzebuje pilnie rehabilitacji żeby go uratować. To najwspanialszy chłopak który nam - rodzicom pokazał, że świat może być piękny. Pomagał nam, miał plany na przyszłość, chciał iść na studia, kochał kwiaty, jest najwspanialszym dzieckiem. Pomóżmy mu błagam o pomoc dla niego. Dziękujemy za wszystkie wpłaty i udostępnienia.

wtorek, 6 lutego 2018 o 21:37

Zapraszamy wszystkich do odwiedzenia strony na facebooku poświęconej Arturowi, znajdą tam państwo wszystkie informacje o tym jak można pomóc oraz aktualności i informacje o stanie Artura. Prosimy o udostępnienie i zapraszanie swoich znajomych do polubienia i obserwowania strony. ------ https://www.facebook.com/dla.artura Wczoraj u Artura pojawiła się padaczka typowa po urazach mózgu, został przewieziony do szpitala i przebywa na oddziale neurologi gdzie leczony jest też z powodu infekcji. Stan jest ciężki ale Artur nie poddaje się. Wdrożone leczenie pozwoliło na opanowanie napadów padaczkowych. Obecnie największe ryzyko stanowią infekcje na które niestety Artur jest bardzo podatny. Obecnie jest w trakcie antybiotykoterapii, kontynuowana jest podstawowa rehabilitacja ruchowa mająca na celu przygotowanie Artura do właściwej rehabilitacji neurologicznej. Ponadto niedawno udało się też nawiązać pierwszy logiczny kontakt z Arturem za pomocą tzw. "cyber" oka - urządzenia służącego do komunikacji alternatywnej z chorymi którzy nie są w stanie porozumiewać się (kamera śledząca ruch oczu i wskazująca na monitorze komputera punkt w który patrzy pacjent). Artur jest w stanie za pomocą wzroku odpowiadać na pytania "tak" lub "nie" jednak wymaga to od niego wiele wysiłku i koncentracji. Oglądając zdjęcia wyraźnie wpatruje się w twarze. Jest to duży przełom dla Artura dzięki któremu wiemy, że jest on świadomy i rozumie nas. Dziękujemy za wszystkie dotychczasowe wpłaty, każda pomoc jest dla nas bardzo cenna i przybliża nas do celu jakim jest przywrócenie Artura "do życia".

Aby dodać komentarz lub

Użytkownik anonimowy

Użytkownik anonimowy

Niech Bóg Cię ma w opiece

Użytkownik anonimowy

Użytkownik anonimowy

Jezu Ufam Tobie

K

Karolina

Dużo zdrowia i wytrwałości, zawsze są szanse, mieliśmy w rodzinie podobną sytuację, ale dzięki ciągłej rehabilitacji udało się osiągnąć bardzo dużo. Wam też się uda, potrzeba tylko czasu i cierpliwości w leczeniu. Artur jest młody, a mózg ludzki ma fantas

A

Agnieszka

Wierzę,że będzie dobrze!

Użytkownik anonimowy

Użytkownik anonimowy

Będzie dobrze, wyzdrowiejesz. Pozdrawiam, trzymaj się

M

Maciej

Trzymam kciuki

PG

Piotr Gorczyca

Zdrowiej i nabieraj sił Artur. Trzymaj się, uściski i pozdrowienia.

RM

Rafal M

powrotu do zdrowia pcstud

MB

Monika Blok

Artur trzymam kciuki :) !

A

Ala

Trzymaj się , dasz radę ! :)

Użytkownik anonimowy

Użytkownik anonimowy

Nie mogę sobie pozwolić na wiele ale pomogę w miarę swoich możliwości. Życzę szybkiego powrotu do zdrowia i wytrwałości !

MW

Michal wojcik

AK

Anna Kwaśna

Chociaż tyle pomogę powodzenia dużo zdrówka

P

Patrycja

3mam kciuki. Powodzenia

MJ

Maksymilian Jurkiewicz

Trzymam kciuki. Powodzenia :)

D

Dagmara

Trzymam kciuki!

H

Harry

Brak mi słów...
Trzymaj się kolego.

Użytkownik anonimowy

Użytkownik anonimowy

Trzymam kciuki za powrót do zdrowia!

K

KM.

Dużo siły! A zdrówka jeszcze więcej..

JS

Jacek Solon

Walcz, dasz rade! Trzymam za Ciebie kciuki!

SS

Sylwia Sołonynka

Podziwiam determinację. Odwagi!

MS

Michał Szymczuk

Pozdro "Krzywy" od Miśka z klasy z gimnazjum, dasz radę stary.

B

B.O.

Zapytajcie o ZOL w Rzeszowie. Nazywa się "Centrum Medyczne Promedica" przy ul. Zenitowej. Na miejscu mają również kontrakt na żywienie dojelitowe i rehabilitacje domową (w tym również w ZOLU).

Użytkownik anonimowy

Użytkownik anonimowy

Trzymam kciuki i życzę dużo siły podczas rehabilitacji!

NA

NATALIA ARMATYA

Życzę szybkiego powrotu do zdrowia

RM

Rafał Majewski

Pozderki ;)

Ł
1 300 zł
ŁG&AG
KC
1 000 zł
Konrad Chlanda
JS
1 000 zł
Janina Szlachta
Dane ukryte
500 zł
Dane ukryte
GO
500 zł
Grzegorz Ocwieja
B
500 zł
Bogdan K
ET
500 zł
Edyta Trzyna
RW
500 zł
Renata Wydra-Miąsik
A
450 zł
Arkadiusz
Użytkownik niezarejestrowany
450 zł
Użytkownik niezarejestrowany
KO
400 zł
Kamila Ocwieja
Użytkownik niezarejestrowany
394,66 zł
Użytkownik niezarejestrowany
Dane ukryte
290 zł
Dane ukryte
DB
250 zł
Dawid Barański
Użytkownik niezarejestrowany
230 zł
Użytkownik niezarejestrowany
GK
200 zł
Gabriela Krupa
AF
200 zł
Angelika Forysiak
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
A
200 zł
Anna
JG
200 zł
Jakub Gruba
P
200 zł
Paula
E
200 zł
Ewa
DS
200 zł
Dorota Styś
Tomasz Oćwieja
200 zł
Tomasz Oćwieja
PO
200 zł
Patrycja Ostrowska
MO
200 zł
Marek Omasta
G
200 zł
gabriela
Dane ukryte
150 zł
Dane ukryte
Użytkownik niezarejestrowany
115 zł
Użytkownik niezarejestrowany
KO
109 zł
Kamila Ocwieja
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
RC
100 zł
Renata Czarnik
SK
100 zł
Sylwia Korona
WP
100 zł
Witold Pałka
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
PN
100 zł
Paweł Nędzka
KC
100 zł
Karolina Chomiczewska
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
AM
100 zł
Artur Małek
GP
100 zł
Grzegorz Pachut
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
SS
100 zł
Slawek Sikorski
OK
100 zł
Olga Kratkowska
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
S
100 zł
Szymon
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
KW
100 zł
Krystyna Walicka
Użytkownik niezarejestrowany
100 zł
Użytkownik niezarejestrowany
RK
100 zł
Rafał Korbecki
MM
100 zł
Malwina Miąsik
MP
100 zł
Marek Palka
K
100 zł
Kołodziej
MK
100 zł
Michał Kot
W
100 zł
Wdw
RM
100 zł
Renata Magdoń
N
100 zł
Nadia Lotocka
LK
100 zł
Liubomyr K.
MM
100 zł
Małgorzata Magdoń
KB
100 zł
Kamil Bereza
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
PS
100 zł
Paulina Słysz
IP
100 zł
Izabela Porowska
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
JS
100 zł
Jacek Solon
AN
100 zł
Aneta Nowak
NP
100 zł
Natalia Pawlaczyk
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
100 zł
MIROSŁAW ŁYSZCZARZ
100 zł
Damian Łodyński
A
100 zł
Abc
K
100 zł
Katarzyna
K
100 zł
Karolina
K
100 zł
KM.
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
JS
100 zł
Jakub Sz.
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
KO
100 zł
Kamil Oważany
M
80 zł
Mac
NM
75 zł
Natalia M
Użytkownik niezarejestrowany
75 zł
Użytkownik niezarejestrowany
Dane ukryte
75 zł
Dane ukryte
D
51 zł
Dominik
ZJ
50 zł
Zenek Jakubek
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
MS
50 zł
Michał Szymczuk
GM
50 zł
Grzegorz M
DC
50 zł
Diana Chełpa
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
KP
50 zł
Katarzyna Popiel
Użytkownik niezarejestrowany
50 zł
Użytkownik niezarejestrowany
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
W
50 zł
wieslaw
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
D
50 zł
datek
EG
50 zł
Elżieta Gancarz
S
50 zł
Sylwia
IB
50 zł
Irena Bilska
A
50 zł
Anna Pachoł
P
50 zł
Paulina
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
B
50 zł
Bogumił
D
50 zł
Daniil
AK
50 zł
Andrzej Kuciel
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
MW
50 zł
Michal wojcik
DC
50 zł
Dominik Czach
S
50 zł
Stanisław Smoter
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
MS
50 zł
Małgorzata Szwedor
TS
50 zł
Tomasz Skalski
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
AC
50 zł
Adrian Czosnyka
MM
50 zł
Michał Marszałek
K
50 zł
Kasia
BK
50 zł
Bogdan Krztoń
D
50 zł
Damian
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
DL
50 zł
Dagmara Lech
MD
50 zł
Marcin Drag
MK
50 zł
Maciej Koguc
AS
50 zł
Aleksander Smyk
TT
50 zł
Tomasz Tucholski
KC
50 zł
Krystian Cwynar
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
D
50 zł
Dominika
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
ES
50 zł
EWA SŁOBODZIAN
AM
50 zł
Anna mentelska
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
SP
50 zł
sylwia proksa-jędryka
Użytkownik niezarejestrowany
50 zł
Użytkownik niezarejestrowany
I
50 zł
Iwona
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
JR
50 zł
Jolanta Rybak
AM
50 zł
Anna Machaj
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
MC
50 zł
Marta Chorążak-Tabisz
SZ
50 zł
Stanisław Zaguła
Użytkownik niezarejestrowany
50 zł
Użytkownik niezarejestrowany
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
DM
50 zł
Dominika Machaj
BO
50 zł
Bolesław Olejak
PK
50 zł
Paulina Kurylo
R
50 zł
Radoslaw
N
50 zł
Natalia A
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
M
50 zł
Michal
AD
50 zł
adam duleba
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
KG
50 zł
Katarzyna Grys
MC
50 zł
Michał Celek
AN
50 zł
Anna Niesłona
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
PP
50 zł
Patryk Proksa
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
AP
50 zł
anna petynka
DC
50 zł
Dagmara Czapla
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
RK
50 zł
rafał krasoń
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
NA
50 zł
NATALIA ARMATYA
Użytkownik niezarejestrowany
50 zł
Użytkownik niezarejestrowany
KG
50 zł
Krzysztof G Ziobro
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
PR
50 zł
Paulina Rembisz
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
JF
50 zł
Joanna Fołta
WJ
50 zł
Witold Jaroszewicz
B
50 zł
Bogdan
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
TK
50 zł
Tomasz Kożuch
KO
40 zł
Kamila Ocwieja
RF
40 zł
Rafał Fryz
Dane ukryte
40 zł
Dane ukryte
AM
35 zł
Anna Mo
A
30 zł
Ala
D
30 zł
D.O.
Dane ukryte
30 zł
Dane ukryte
ML
30 zł
Michał Leśniak
Dane ukryte
30 zł
Dane ukryte
N
30 zł
Naaa
MS
30 zł
Małgorzata Skonieczna
KK
30 zł
Karola Kurczewska
D
25 zł
Damian
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
PW
25 zł
Piotr Wołk
FK
25 zł
Filip Karkosz
JP
25 zł
Joannis Papaioannou
T
25 zł
Tomasz
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
M
25 zł
Magda
MH
25 zł
Mikołaj Hołowicki
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
M
25 zł
Mariola
EM
25 zł
Ewa Mroziak
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
K
25 zł
Kuba T
AK
25 zł
Aneta Kistela
ŁK
25 zł
Łukasz Komorowski
M
25 zł
Marcin
J
25 zł
Jan Kowalski
E
25 zł
Edyta
AA
25 zł
aaa aaa
MM
25 zł
Małgorzata Morawska
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
I
25 zł
Ireneusz
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
JN
25 zł
Joanna Nowak
S
25 zł
Seba
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
A
25 zł
Anonim
AW
25 zł
Anna W
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
IM
25 zł
Iwona Mrózek
MD
25 zł
Marcin Dziedzic
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
MS
25 zł
Maciej Sobkowicz
B
25 zł
B.O.
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
ET
25 zł
Ewa Tendelska
BB
25 zł
Bartosz Bator
A
25 zł
Artur
WS
25 zł
wojciech starego
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
KK
25 zł
Karolina Knapik
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
PS
25 zł
Paweł Skoczowski
AN
25 zł
Asia Nidzgorska
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
O
25 zł
ori
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
M
25 zł
Michal Indyk
MM
25 zł
Marta Mikołajczyk
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Użytkownik niezarejestrowany
25 zł
Użytkownik niezarejestrowany
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
PS
25 zł
Przemysław Sochacki
Użytkownik niezarejestrowany
25 zł
Użytkownik niezarejestrowany
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
KS
25 zł
Katarzyna Sroka
DZ
25 zł
Daga Z
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
AT
25 zł
Agata Trela
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
DG
25 zł
Danuta Godek
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
TT
25 zł
Tomasz Tomaszewski
DB
25 zł
Damian Bator
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
AS
25 zł
Anna Stasienko
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
A
25 zł
Agata
A
25 zł
Asia
KG
25 zł
Konrad Gorski
N
25 zł
Nat
RM
25 zł
Robert Mastela
JD
25 zł
Joanna Demska
M
25 zł
Magda
AK
25 zł
Adam Kawula
AJ
25 zł
Anna Jamrozek
Użytkownik niezarejestrowany
25 zł
Użytkownik niezarejestrowany
M
25 zł
Mac
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
U
25 zł
Urszula
TM
25 zł
Tomasz Mazurek
MM
25 zł
Magdalena Miler
BK
25 zł
Bogdan Krztoń
E
25 zł
ewa
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
B
25 zł
Beny
M
25 zł
Mateusz
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
MK
25 zł
Mariusz Krupiński
AJ
25 zł
Agnieszka Jabłońska
KK
25 zł
Kacper Kot
M
25 zł
MARIUSZ
A
25 zł
anonim
M
25 zł
Monika
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
P
25 zł
Paweł
M
25 zł
Marcin cebulak
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
RS
25 zł
Regina Skowronek
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
E
25 zł
Ella
RM
25 zł
Rafał Majewski
PP
25 zł
paulina pęcherek
MB
25 zł
Magdalena Banasik
T
25 zł
Tomasz
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
MS
25 zł
Mateusz Stec
AJ
25 zł
Anna Jaroszewicz
JL
25 zł
Jacek Latała
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
K
25 zł
Kon
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
KT
25 zł
Kuba Tomaszewski
MS
25 zł
Małgorzata Skonieczna
M
25 zł
Marta
Ł
25 zł
Łukasz
25 zł
Ewelina Bugajska
LK
21 zł
Leszek Kaliszczuk
LS
20 zł
Luiza Skoczylas
A
20 zł
Agata a
SS
20 zł
Sylwia Sołonynka
P
20 zł
Patrycja
KM
20 zł
Krystian Markiewicz
KS
20 zł
Karol Szacki
M
20 zł
M&M
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
C
20 zł
czarek
IM
20 zł
Izabela Marzec
AR
20 zł
Aneta Raś
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
M
20 zł
Max
J
20 zł
Jaga
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
KW
20 zł
katarzyna wilk
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
G
20 zł
Gabi
A
20 zł
Anonim
JS
20 zł
Jan Szydłowski
VL
20 zł
Vasyl Lylyk
B
20 zł
Bartłomiej
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
MK
20 zł
Michał Kalita
G
20 zł
gina
JK
20 zł
Justyna Kiluk
DZ
20 zł
Dominika Zając
JK
20 zł
Jacek Krok
JK
20 zł
Jacek Kozak
MJ
20 zł
Miłosz Janowski
D
20 zł
Damian
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
G
20 zł
Gabriel
KK
20 zł
Katarzyna Kozłowska
N
20 zł
Nadzieja
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
JM
20 zł
Jakub Marek
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
W
20 zł
Wiesława
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
K
19 zł
katarzyna żak
JP
15 zł
Joanna Paluch
DM
15 zł
Dominika Malec
MB
15 zł
Mateusz Bizoń
15 zł
Michał Ślusarczyk
A
15 zł
Agnieszka
Dane ukryte
15 zł
Dane ukryte
PW
15 zł
Paulina Wilaszek
DM
15 zł
Dominik Michalczak
Dane ukryte
15 zł
Dane ukryte
MK
15 zł
Manuela Kiszka
Dane ukryte
15 zł
Dane ukryte
PB
15 zł
Paweł Bielenda
Dane ukryte
15 zł
Dane ukryte
PW
15 zł
Piotr Winiarz
MS
15 zł
Martyna Szolc
JK
15 zł
Justyna Komar
PN
14,12 zł
Piotr Nowam
PG
13 zł
Piotr Gorczyca
Dane ukryte
12 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
11,62 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
11 zł
Dane ukryte
MG
10 zł
Marcin Grodzicki
GG
10 zł
Gabriela Gajecka
AB
10 zł
Agnieszka Barnaś
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
S
10 zł
Sebastian
M
10 zł
MATEUSZ
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
PZ
10 zł
Paulina Zawiślak
A
10 zł
Andrzej
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
ES
10 zł
ewa s
AP
10 zł
Aleksandra Przybyszewska
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Użytkownik niezarejestrowany
10 zł
Użytkownik niezarejestrowany
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
10 zł
Małgorzata Święs
KG
10 zł
Karolina Gil
A
10 zł
aaa
PG
10 zł
Paweł Gruba
B
10 zł
Brak
E
10 zł
Ewelina Matyjasik-Lewandowska
KW
10 zł
Krystian Woźny
AJ
10 zł
Aneta Jaz
R
10 zł
Rafal Bajak
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
K
10 zł
Karolina
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
KK
10 zł
KRZYSZTOF KIC
M
10 zł
Magda
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
WK
10 zł
Wiktoria Krawczyk
A
10 zł
Aleksandra
DW
10 zł
Dawid Wachnik
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
AP
10 zł
Aleksandra Potok
AP
10 zł
Anna Palka
P
10 zł
Piotr
AL
10 zł
Agnieszka Leśniak
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
K
10 zł
Kewin
P
10 zł
Pawel
JP
10 zł
Joanna Puścian
MK
10 zł
Martyna Karlik
S
10 zł
stef
EM
10 zł
Elżbieta Moskal
PT
10 zł
Paweł T
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
P
10 zł
Przemek
R
10 zł
Rafał
KR
10 zł
Katarzyna Rybak
10 zł
M Ł
A
10 zł
Aga
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
MK
10 zł
Magdalena Kuśmierczyk
KS
10 zł
Klaudia Szyszka
D
10 zł
dawid
M
10 zł
Monika
D
10 zł
Dawid
A
10 zł
Adam
AZ
10 zł
Alicja Zaborniak
B
10 zł
Barok
10 zł
Paula Śliwa
AW
10 zł
Adam Wasilewski
ŁP
10 zł
Łukasz Pilawski
M
10 zł
Marta
AZ
10 zł
Adam Zembrzuski
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
MP
10 zł
Monika Pelowska
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
RL
10 zł
Rafał Lorenc
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
MR
10 zł
Marcin Roszkowski
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
M
10 zł
Marysia
S
10 zł
Sylwoa
B
10 zł
Barbara
M
10 zł
Maciej
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
K
10 zł
karolina
TK
10 zł
Tomasz Kołodziej
Beata Motuk
10 zł
Beata Motuk
KR
10 zł
Katarzyna Róg
K
10 zł
kinga
S
10 zł
szala
MK
10 zł
marta krawczyk
D
10 zł
Dawid
J
10 zł
Jurek Legutko
10 zł
Paweł Zakrzewski
B
10 zł
Bartosz Kloc
B
10 zł
Bartlomiej
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
P
10 zł
Patrycja
J
10 zł
ja1
M
10 zł
Marcin
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Tomasz Ocwieja
10 zł
Tomasz Ocwieja
MJ
10 zł
MARIKA JAWORSKA
N
10 zł
Natalia
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
AW
10 zł
Artur Wełnowski
KO
10 zł
Kamil Omiotek
SD
10 zł
Sylwia Drąg
F
10 zł
Filip
IS
10 zł
Ireneusz Stachaczyński
D
9 zł
Dawid Bomba
TK
9 zł
Tomasz Krzystyniak
Dane ukryte
8 zł
Dane ukryte
M
8 zł
Monika
Dane ukryte
8 zł
Dane ukryte
I
8 zł
Ilian
NS
6 zł
Natalia siupka
Dane ukryte
6 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
5 zł
Dane ukryte
A
5 zł
aaqa
MU
5 zł
Mateusz Uchman
M
5 zł
Mariusz
Dane ukryte
5 zł
Dane ukryte
K
5 zł
kasia
K
5 zł
Ktojakniemy
MK
5 zł
Marta Kwolek
Dane ukryte
5 zł
Dane ukryte
K
5 zł
Katarzyna
TS
5 zł
Tomasz Serafin
M
5 zł
mirek
JS
5 zł
Joanna Szałaj
MK
5 zł
Magdalena K
W
5 zł
Wojtek
M
5 zł
Maja
Dane ukryte
5 zł
Dane ukryte
MJ
4,32 zł
Maksymilian Jurkiewicz
Użytkownik niezarejestrowany
4 zł
Użytkownik niezarejestrowany
DG
3 zł
Dominika Glowka
Dane ukryte
3 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
3 zł
Dane ukryte
M
2 zł
Monika
1 zł
Michał Urbszys
M
1 zł
Magda
Dane ukryte
1 zł
Dane ukryte
KD
1 zł
Kacper Drzewiecki
Tomasz Oćwieja
1 zł
Tomasz Oćwieja
H
ukryta
Harry
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
J
ukryta
Justyna
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
KW
ukryta
Krystian Wrobel
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
MM
ukryta
Małgorzata Marć
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
D
ukryta
Dagmara
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
ŁP
ukryta
Łukasz Pelc
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
BL
ukryta
Bartosz Lonc
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
MG
ukryta
Maria Grela
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
MB
ukryta
Monika Blok
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
A
ukryta
Anna
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
ZK
ukryta
Zuzanna Kowalska
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
ukryta
Kamil Świercz
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte

Pierwsza wpłata

GO
500 zł
Grzegorz Ocwieja

Najwyższa wpłata

Ł
1 300 zł
ŁG&AG

Zorganizuj własną zrzutkę na dowolny cel:

Google Play
App Store

Pomóż zebrać 200 000 zł dokonując wpłaty przez płatności on-line lub przelewem tradycyjnym.

Pomóż udostępniając zrzutkę!

2 444
udostępnień

Jak działa zrzutka.pl?

Jak to działa

Masz pomysł lub potrzebę? Określasz cel zrzutki, kwotę i gotowe!

Jak to działa

Dodajesz opis i zdjęcie. Zapraszasz uczestników w dowolny sposób.

Jak to działa

Od zebranych przez Ciebie środków nie pobieramy prowizji.

Zrzutka.pl używa plików cookies niezbędnych do działania strony, a także takich służących do analizy ruchu oraz pozwalających nam na optymalizację działania serwisu. Używamy także cookies niezbędnych do skutecznego marketingu usług własnych. Czytaj więcej: polityka prywatności.

Uwaga - zmianie uległa nasza polityka prywatności.