Na rehabilitację dla Artura koniec za 163 dni ID: jw7tyw

Na rehabilitację dla Artura

Zebrano 29 225 zł
z kwoty 200 000 zł

14 %

WPŁAĆ

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki

JEST ORGANIZATOREM ZRZUTKI


Ten profil jest zweryfikowany przelewem i dowodem osobistym oraz jest połączony z Facebookiem

Zadaj pytanie organizatorowi tej zrzutki

TOMASZ OĆWIEJA (ZAŁOŻYCIEL ZRZUTKI) TO SZWAGIER ARTURA - NASZ ZIĘĆ.

Jesteśmy rodzicami 22 letniego Artura który uległ wypadkowi drogowemu.
27 października 2017 Artur nie wrócił do domu po nocy spędzonej w pracy. Pracował w pizzerii. Był dostawcą pizzy. Nie odbierał komórki. W końcu zadzwonił telefon – Artur zderzył się z autobusem, przeszedł w nocy już dwie operacje mózgu, stan jest krytyczny, rokowanie zerowe, „proszę się przygotować na wszystko”.


Arthur didn't come back home after his last night shift at work delivering pizza.

We received a phone call from the local hospital - Arthur's car was involved in a serious accident with a bus. At the time we were told that he was in a critical condition and that he probably wouldn’t survive his injuries.

http://www.nowiny24.pl/wiadomosci/rzeszow/a/nocne-zderzenie-autobusu-mpk-i-samochodu-osobowego-w-rzeszowie-zdjecia,12624640/

He was placed in a pharmacological coma to protect him from further neurological damage caused from swelling of the brain and placed on 24 hour full life support. The doctors said there was no chance that he would wake up or even start breathing on his own.

Today, three months after accident, Arthur is alive, he's conscious, he's breathing on his own by tracheostomy and he’s fighting to live.

Unfortunately he can't move or communicate fluently, he's not able to speak but he is aware of what’s going on around him (he can see and hear) and he's reacting to stimuli by facial expression and eye movements.

If Arthur has any chance of recovery he will need an intensive and long rehabilitation programme to help him, but he's not eligible for funded physiotherapy as he’s unable to meet the required funding standards for independent communication. This seems really unfair as he clearly is conscious with an increasing level of awareness and a limited ability to respond to stimuli.

In order to help Arthur we need to collect money for private physiotherapy - the price of this is extremely high and we don't have too much time either because the physio must start ASAP to rebuild damaged nerves connections or they may wither and die. We really need your help if Arthur is to have any chance of winning this battle.

If you can help us please donate or share this on facebook- all help is really important and we are grateful for everything and anything you can do to support us.

Many thanks

Jesteśmy rodzicami 22 letniego Artura który uległ wypadkowi drogowemu.

27 października 2017 Artur nie wrócił do domu po nocy spędzonej w pracy. Pracował w pizzerii. Był dostawcą pizzy. Nie odbierał komórki.

W końcu zadzwonił telefon – Artur zderzył się z autobusem, przeszedł w nocy już dwie operacje mózgu, stan jest krytyczny, rokowanie zerowe, „proszę się przygotować na wszystko”. Kiedy przyjechaliśmy do szpitala Artur żył, lekarze powiedzieli, że mózg jest całkowicie zmiażdżony, w nocy udało się zoperować dwa krwiaki, do tego zmiażdżona miednica, połamany bark. Następne trzy doby będą decydujące.

Nocne zderzenie autobusu MPK i samochodu osobowego w Rzeszowie

W drugiej dobie pojawiły się komplikacje – wysoka gorączka nie reagująca na leki. Artur był utrzymywany w śpiączce farmakologicznej bez szans na wybudzenie, na respiratorze. Lekarze nie dawali nam żadnej nadziei.

Artur spędził dwa miesiące na oddziale intensywnej terapii, miesiąc na oddziale neurochirurgii, nawracające infekcje, wysoka gorączka, zaburzenia elektrolitowe, oddechowo – krążeniowe. Po dwóch miesiącach na respiratorze uznano, że nie podejmie własnej akcji oddechowej. Na naszą prośbę postanowiono jeszcze raz spróbować go odłączyć. Zaczął oddychać.

Dziś mijają trzy miesiące od wypadku. Artur żyje, jest przytomny, oddycha sam. Niestety deficyt neurologiczny jest ogromny. Nie może się poruszać, nie mówi, nie może się porozumieć, oddycha przez rurkę tracheostomijną. Jest jednak w pełni przytomny. Słyszy i widzi. Reaguje na bodźce. Prawdopodobnie jest świadomy i wszystko rozumie. Reaguje mimiką twarzy.


CYK112u.jpgrZfMtCA.jpg


Artur potrzebuje stałej, specjalistycznej opieki lekarskiej i pielęgniarskiej, specjalistycznego żywienia i badań. Niestety nie kwalifikuje się na rehabilitacje refundowaną przez NFZ ponieważ nie spełnia kryteriów komunikatywności, został więc przeniesiony do zakładu opiekuńczo – leczniczego. Jedyną szansą Artura jest długotrwała rehabilitacja neurologiczna której nie może otrzymać w ZOLu. Koszty pobytu w prywatnych ośrodkach rehabilitacyjnych dla pacjenta w jego stanie wynoszą od 15 do 25 tysięcy złotych miesięcznie. Są to dla nas nieosiągalne sumy ponieważ Artur wymaga stałego pobytu w takim ośrodku.


6YkeDgM.jpg

Powiedziano nam, że Artur jest jeszcze młody a od wypadku nie minęło jeszcze dużo czasu, mózg jest plastyczny i utracone połączenia mogą się jeszcze odnowić, zdrowa tkanka mózgowa przejąć funkcje uszkodzonej. Do tego jednak potrzebne jest jak najszybsze rozpoczęcie rehabilitacji, póki nie jest za późno. Nie mamy wiele czasu. Potrzebujemy pomocy w zebraniu pieniędzy na rehabilitację i sprzęt medyczny. Prosimy wszystkich o pomoc w uratowaniu naszego dziecka. Dziękujemy serdecznie wszystkim wpłacającym.

piątek, 9 marca 2018 o 22:37

Dla wszystkich zainteresowanych udostępniamy folder ze zdjęciami, dokumentami potwierdzającymi autentyczność celu oraz wstępnymi kosztorysami rehabilitacji ---- https://drive.google.com/drive/folders/13OMwXFNuSR-dQjYP7m64u_I3ZYwh9prA?usp=sharing

czwartek, 1 marca 2018 o 21:39

Witamy wszystkich. Artur do tej pory całkowicie sparaliżowany, bez kontaktu, reagujący jedynie grymasem twarzy na ból. Po 4 miesiącach w całkowitym bezruchu, kolejnym pogorszeniu stanu i powrocie do szpitala stało coś czego nikt się nie spodziewał. Artur zaczął się poruszać i zaczyna mówić: ---- https://youtu.be/7fjjmjfUBfs ---https://youtu.be/rx6Jr9j75TA ---- Prosimy o pomoc dla naszego syna, potrzebuje pilnie rehabilitacji żeby go uratować. To najwspanialszy chłopak który nam - rodzicom pokazał, że świat może być piękny. Pomagał nam, miał plany na przyszłość, chciał iść na studia, kochał kwiaty, jest najwspanialszym dzieckiem. Pomóżmy mu błagam o pomoc dla niego. Dziękujemy za wszystkie wpłaty i udostępnienia.

wtorek, 6 lutego 2018 o 21:37

Zapraszamy wszystkich do odwiedzenia strony na facebooku poświęconej Arturowi, znajdą tam państwo wszystkie informacje o tym jak można pomóc oraz aktualności i informacje o stanie Artura. Prosimy o udostępnienie i zapraszanie swoich znajomych do polubienia i obserwowania strony. ------ https://www.facebook.com/dla.artura Wczoraj u Artura pojawiła się padaczka typowa po urazach mózgu, został przewieziony do szpitala i przebywa na oddziale neurologi gdzie leczony jest też z powodu infekcji. Stan jest ciężki ale Artur nie poddaje się. Wdrożone leczenie pozwoliło na opanowanie napadów padaczkowych. Obecnie największe ryzyko stanowią infekcje na które niestety Artur jest bardzo podatny. Obecnie jest w trakcie antybiotykoterapii, kontynuowana jest podstawowa rehabilitacja ruchowa mająca na celu przygotowanie Artura do właściwej rehabilitacji neurologicznej. Ponadto niedawno udało się też nawiązać pierwszy logiczny kontakt z Arturem za pomocą tzw. "cyber" oka - urządzenia służącego do komunikacji alternatywnej z chorymi którzy nie są w stanie porozumiewać się (kamera śledząca ruch oczu i wskazująca na monitorze komputera punkt w który patrzy pacjent). Artur jest w stanie za pomocą wzroku odpowiadać na pytania "tak" lub "nie" jednak wymaga to od niego wiele wysiłku i koncentracji. Oglądając zdjęcia wyraźnie wpatruje się w twarze. Jest to duży przełom dla Artura dzięki któremu wiemy, że jest on świadomy i rozumie nas. Dziękujemy za wszystkie dotychczasowe wpłaty, każda pomoc jest dla nas bardzo cenna i przybliża nas do celu jakim jest przywrócenie Artura "do życia".

Aby dodać komentarz lub

Użytkownik anonimowy

Użytkownik anonimowy

15.06.2018 13:02

Niech Bóg Cię ma w opiece

Użytkownik anonimowy

Użytkownik anonimowy

14.04.2018 23:41

Jezu Ufam Tobie

Karolina

Karolina

11.04.2018 20:41

Dużo zdrowia i wytrwałości, zawsze są szanse, mieliśmy w rodzinie podobną sytuację, ale dzięki ciągłej rehabilitacji udało się osiągnąć bardzo dużo. Wam też się uda, potrzeba tylko czasu i cierpliwości w leczeniu. Artur jest młody, a mózg ludzki ma fantas

Agnieszka

Agnieszka

10.04.2018 12:33

Wierzę,że będzie dobrze!

Użytkownik anonimowy

Użytkownik anonimowy

07.04.2018 18:59

Będzie dobrze, wyzdrowiejesz. Pozdrawiam, trzymaj się

Maciej

Maciej

14.03.2018 21:12

Trzymam kciuki

Piotr Gorczyca

Piotr Gorczyca

12.03.2018 8:34

Zdrowiej i nabieraj sił Artur. Trzymaj się, uściski i pozdrowienia.

Rafal M

Rafal M

12.03.2018 1:09

powrotu do zdrowia pcstud

Monika Blok

Monika Blok

11.03.2018 23:29

Artur trzymam kciuki :) !

Ala

Ala

07.03.2018 21:35

Trzymaj się , dasz radę ! :)

Użytkownik anonimowy

Użytkownik anonimowy

06.03.2018 20:38

Nie mogę sobie pozwolić na wiele ale pomogę w miarę swoich możliwości. Życzę szybkiego powrotu do zdrowia i wytrwałości !

Michal wojcik

Michal wojcik

06.03.2018 18:42

zdrowka

Anna Kwaśna

Anna Kwaśna

04.03.2018 22:39

Chociaż tyle pomogę powodzenia dużo zdrówka

Patrycja

Patrycja

02.03.2018 8:18

3mam kciuki. Powodzenia

Maksymilian Jurkiewicz

Maksymilian Jurkiewicz

12.02.2018 16:09

Trzymam kciuki. Powodzenia :)

Dagmara

Dagmara

09.02.2018 23:06

Trzymam kciuki!

Harry

Harry

02.02.2018 16:15

Brak mi słów...
Trzymaj się kolego.

Użytkownik anonimowy

Użytkownik anonimowy

31.01.2018 1:26

Trzymam kciuki za powrót do zdrowia!

KM.

KM.

30.01.2018 18:51

Dużo siły! A zdrówka jeszcze więcej..

Jacek Solon

Jacek Solon

29.01.2018 18:34

Walcz, dasz rade! Trzymam za Ciebie kciuki!

Sylwia Sołonynka

Sylwia Sołonynka

29.01.2018 18:04

Podziwiam determinację. Odwagi!

Michał Szymczuk

Michał Szymczuk

29.01.2018 12:14

Pozdro "Krzywy" od Miśka z klasy z gimnazjum, dasz radę stary.

B.O.

B.O.

27.01.2018 20:05

Zapytajcie o ZOL w Rzeszowie. Nazywa się "Centrum Medyczne Promedica" przy ul. Zenitowej. Na miejscu mają również kontrakt na żywienie dojelitowe i rehabilitacje domową (w tym również w ZOLU).

Użytkownik anonimowy

Użytkownik anonimowy

27.01.2018 11:25

Trzymam kciuki i życzę dużo siły podczas rehabilitacji!

NATALIA ARMATYA

NATALIA ARMATYA

26.01.2018 20:23

Życzę szybkiego powrotu do zdrowia

Rafał Majewski

Rafał Majewski

26.01.2018 16:25

Pozderki ;)

ŁG&AG

ŁG&AG

1 300 zł
Konrad Chlanda

Konrad Chlanda

1 000 zł
Janina Szlachta

Janina Szlachta

1 000 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

500 zł
Grzegorz Ocwieja

Grzegorz Ocwieja

500 zł
Bogdan K

Bogdan K

500 zł
Edyta Trzyna

Edyta Trzyna

500 zł
Renata Wydra-Miąsik

Renata Wydra-Miąsik

500 zł
Arkadiusz

Arkadiusz

450 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

450 zł
Kamila Ocwieja

Kamila Ocwieja

400 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

394.66 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

290 zł
Dawid Barański

Dawid Barański

250 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

230 zł
Gabriela Krupa

Gabriela Krupa

200 zł
Angelika Forysiak

Angelika Forysiak

200 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

200 zł
Anna

Anna

200 zł
Jakub Gruba

Jakub Gruba

200 zł
Paula

Paula

200 zł
Ewa

Ewa

200 zł
Dorota Styś

Dorota Styś

200 zł
Patrycja Ostrowska

Patrycja Ostrowska

200 zł
Marek Omasta

Marek Omasta

200 zł
gabriela

gabriela

200 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

115 zł
Kamila Ocwieja

Kamila Ocwieja

109 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

100 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

100 zł
Renata Czarnik

Renata Czarnik

100 zł
Sylwia Korona

Sylwia Korona

100 zł
Witold Pałka

Witold Pałka

100 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

100 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

100 zł
Paweł Nędzka

Paweł Nędzka

100 zł
Karolina Chomiczewska

Karolina Chomiczewska

100 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

100 zł
Artur Małek

Artur Małek

100 zł
Grzegorz Pachut

Grzegorz Pachut

100 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

100 zł
Slawek Sikorski

Slawek Sikorski

100 zł
Olga Kratkowska

Olga Kratkowska

100 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

100 zł
Szymon

Szymon

100 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

100 zł
Krystyna Walicka

Krystyna Walicka

100 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

100 zł
Rafał Korbecki

Rafał Korbecki

100 zł
Malwina Miąsik

Malwina Miąsik

100 zł
Marek Palka

Marek Palka

100 zł
Kołodziej

Kołodziej

100 zł
Michał Kot

Michał Kot

100 zł
Wdw

Wdw

100 zł
Renata Magdoń

Renata Magdoń

100 zł
Nadia Lotocka

Nadia Lotocka

100 zł
Liubomyr K.

Liubomyr K.

100 zł
Małgorzata Magdoń

Małgorzata Magdoń

100 zł
Kamil Bereza

Kamil Bereza

100 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

100 zł
Paulina Słysz

Paulina Słysz

100 zł
Izabela Porowska

Izabela Porowska

100 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

100 zł
Jacek Solon

Jacek Solon

100 zł
Aneta Nowak

Aneta Nowak

100 zł
Natalia Pawlaczyk

Natalia Pawlaczyk

100 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

100 zł
MIROSŁAW ŁYSZCZARZ

MIROSŁAW ŁYSZCZARZ

100 zł
Damian Łodyński

Damian Łodyński

100 zł
Abc

Abc

100 zł
Katarzyna

Katarzyna

100 zł
Karolina

Karolina

100 zł
KM.

KM.

100 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

100 zł
Jakub Sz.

Jakub Sz.

100 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

100 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

100 zł
Kamil Oważany

Kamil Oważany

100 zł
Mac

Mac

80 zł
Natalia M

Natalia M

75 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

75 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

75 zł
Dominik

Dominik

51 zł
Zenek Jakubek

Zenek Jakubek

50 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

50 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

50 zł
Michał Szymczuk

Michał Szymczuk

50 zł
Grzegorz M

Grzegorz M

50 zł
Diana Chełpa

Diana Chełpa

50 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

50 zł
Katarzyna Popiel

Katarzyna Popiel

50 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

50 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

50 zł
wieslaw

wieslaw

50 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

50 zł
Elżieta Gancarz

Elżieta Gancarz

50 zł
Sylwia

Sylwia

50 zł
Irena Bilska

Irena Bilska

50 zł
Anna Pachoł

Anna Pachoł

50 zł
Paulina

Paulina

50 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

50 zł
Bogumił

Bogumił

50 zł
Daniil

Daniil

50 zł
Andrzej Kuciel

Andrzej Kuciel

50 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

50 zł
Michal wojcik

Michal wojcik

50 zł
Dominik Czach

Dominik Czach

50 zł
Stanisław Smoter

Stanisław Smoter

50 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

50 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

50 zł
Małgorzata Szwedor

Małgorzata Szwedor

50 zł
Tomasz Skalski

Tomasz Skalski

50 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

50 zł
Adrian Czosnyka

Adrian Czosnyka

50 zł
Michał Marszałek

Michał Marszałek

50 zł
Kasia

Kasia

50 zł
Bogdan Krztoń

Bogdan Krztoń

50 zł
Damian

Damian

50 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

50 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

50 zł
Dagmara Lech

Dagmara Lech

50 zł
Marcin Drag

Marcin Drag

50 zł
Maciej Koguc

Maciej Koguc

50 zł
Aleksander Smyk

Aleksander Smyk

50 zł
Tomasz Tucholski

Tomasz Tucholski

50 zł
Krystian Cwynar

Krystian Cwynar

50 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

50 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

50 zł
Dominika

Dominika

50 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

50 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

50 zł
EWA SŁOBODZIAN

EWA SŁOBODZIAN

50 zł
Anna mentelska

Anna mentelska

50 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

50 zł
sylwia proksa-jędryka

sylwia proksa-jędryka

50 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

50 zł
Iwona

Iwona

50 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

50 zł
Jolanta Rybak

Jolanta Rybak

50 zł
Anna Machaj

Anna Machaj

50 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

50 zł
Marta Chorążak-Tabisz

Marta Chorążak-Tabisz

50 zł
Stanisław Zaguła

Stanisław Zaguła

50 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

50 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

50 zł
Dominika Machaj

Dominika Machaj

50 zł
Bolesław Olejak

Bolesław Olejak

50 zł
Paulina Kurylo

Paulina Kurylo

50 zł
Radoslaw

Radoslaw

50 zł
Natalia A

Natalia A

50 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

50 zł
Michal

Michal

50 zł
adam duleba

adam duleba

50 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

50 zł
Katarzyna Grys

Katarzyna Grys

50 zł
Michał Celek

Michał Celek

50 zł
Anna Niesłona

Anna Niesłona

50 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

50 zł
Patryk Proksa

Patryk Proksa

50 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

50 zł
anna petynka

anna petynka

50 zł
Dagmara Czapla

Dagmara Czapla

50 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

50 zł
rafał krasoń

rafał krasoń

50 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

50 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

50 zł
NATALIA ARMATYA

NATALIA ARMATYA

50 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

50 zł
Krzysztof G Ziobro

Krzysztof G Ziobro

50 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

50 zł
Paulina Rembisz

Paulina Rembisz

50 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

50 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

50 zł
Joanna Fołta

Joanna Fołta

50 zł
Witold Jaroszewicz

Witold Jaroszewicz

50 zł
Bogdan

Bogdan

50 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

50 zł
Tomasz Kożuch

Tomasz Kożuch

50 zł
Kamila Ocwieja

Kamila Ocwieja

40 zł
Rafał Fryz

Rafał Fryz

40 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

40 zł
Anna Mo

Anna Mo

35 zł
Ala

Ala

30 zł
D.O.

D.O.

30 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

30 zł
Michał Leśniak

Michał Leśniak

30 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

30 zł
Naaa

Naaa

30 zł
Małgorzata Skonieczna

Małgorzata Skonieczna

30 zł
Karola Kurczewska

Karola Kurczewska

30 zł
Damian

Damian

25 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

25 zł
Piotr Wołk

Piotr Wołk

25 zł
Filip Karkosz

Filip Karkosz

25 zł
Joannis Papaioannou

Joannis Papaioannou

25 zł
Tomasz

Tomasz

25 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

25 zł
Magda

Magda

25 zł
Mikołaj Hołowicki

Mikołaj Hołowicki

25 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

25 zł
Mariola

Mariola

25 zł
Ewa Mroziak

Ewa Mroziak

25 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

25 zł
Kuba T

Kuba T

25 zł
Aneta Kistela

Aneta Kistela

25 zł
Łukasz Komorowski

Łukasz Komorowski

25 zł
Marcin

Marcin

25 zł
Jan Kowalski

Jan Kowalski

25 zł
Edyta

Edyta

25 zł
Małgorzata Morawska

Małgorzata Morawska

25 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

25 zł
Ireneusz

Ireneusz

25 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

25 zł
Joanna Nowak

Joanna Nowak

25 zł
Seba

Seba

25 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

25 zł
Anonim

Anonim

25 zł
Anna W

Anna W

25 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

25 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

25 zł
Iwona Mrózek

Iwona Mrózek

25 zł
Marcin Dziedzic

Marcin Dziedzic

25 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

25 zł
Maciej Sobkowicz

Maciej Sobkowicz

25 zł
B.O.

B.O.

25 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

25 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

25 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

25 zł
Ewa Tendelska

Ewa Tendelska

25 zł
Bartosz Bator

Bartosz Bator

25 zł
Artur

Artur

25 zł
wojciech starego

wojciech starego

25 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

25 zł
Karolina Knapik

Karolina Knapik

25 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

25 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

25 zł
Paweł Skoczowski

Paweł Skoczowski

25 zł
Asia Nidzgorska

Asia Nidzgorska

25 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

25 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

25 zł
ori

ori

25 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

25 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

25 zł
Michal Indyk

Michal Indyk

25 zł
Marta Mikołajczyk

Marta Mikołajczyk

25 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

25 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

25 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

25 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

25 zł
Przemysław Sochacki

Przemysław Sochacki

25 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

25 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

25 zł
Katarzyna Sroka

Katarzyna Sroka

25 zł
Daga Z

Daga Z

25 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

25 zł
Agata Trela

Agata Trela

25 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

25 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

25 zł
Danuta Godek

Danuta Godek

25 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

25 zł
Tomasz Tomaszewski

Tomasz Tomaszewski

25 zł
Damian Bator

Damian Bator

25 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

25 zł
Anna Stasienko

Anna Stasienko

25 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

25 zł
Agata

Agata

25 zł
Asia

Asia

25 zł
Konrad Gorski

Konrad Gorski

25 zł
Nat

Nat

25 zł
Robert Mastela

Robert Mastela

25 zł
Joanna Demska

Joanna Demska

25 zł
Magda

Magda

25 zł
Adam Kawula

Adam Kawula

25 zł
Anna Jamrozek

Anna Jamrozek

25 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

25 zł
Mac

Mac

25 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

25 zł
Urszula

Urszula

25 zł
Tomasz Mazurek

Tomasz Mazurek

25 zł
Magdalena Miler

Magdalena Miler

25 zł
Bogdan Krztoń

Bogdan Krztoń

25 zł
ewa

ewa

25 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

25 zł
Beny

Beny

25 zł
Mateusz

Mateusz

25 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

25 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

25 zł
Mariusz Krupiński

Mariusz Krupiński

25 zł
Agnieszka Jabłońska

Agnieszka Jabłońska

25 zł
Kacper Kot

Kacper Kot

25 zł
MARIUSZ

MARIUSZ

25 zł
anonim

anonim

25 zł
Monika

Monika

25 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

25 zł
Paweł

Paweł

25 zł
Marcin cebulak

Marcin cebulak

25 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

25 zł
Regina Skowronek

Regina Skowronek

25 zł
Ella

Ella

25 zł
Rafał Majewski

Rafał Majewski

25 zł
paulina pęcherek

paulina pęcherek

25 zł
Magdalena Banasik

Magdalena Banasik

25 zł
Tomasz

Tomasz

25 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

25 zł
Mateusz Stec

Mateusz Stec

25 zł
Anna Jaroszewicz

Anna Jaroszewicz

25 zł
Jacek Latała

Jacek Latała

25 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

25 zł
Kon

Kon

25 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

25 zł
Kuba Tomaszewski

Kuba Tomaszewski

25 zł
Małgorzata Skonieczna

Małgorzata Skonieczna

25 zł
Marta

Marta

25 zł
Łukasz

Łukasz

25 zł
Leszek Kaliszczuk

Leszek Kaliszczuk

21 zł
Luiza Skoczylas

Luiza Skoczylas

20 zł
Agata  a

Agata a

20 zł
Sylwia Sołonynka

Sylwia Sołonynka

20 zł
Patrycja

Patrycja

20 zł
Krystian Markiewicz

Krystian Markiewicz

20 zł
Karol Szacki

Karol Szacki

20 zł
M&M

M&M

20 zł
czarek

czarek

20 zł
Izabela Marzec

Izabela Marzec

20 zł
Aneta Raś

Aneta Raś

20 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

20 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

20 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

20 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

20 zł
Max

Max

20 zł
Jaga

Jaga

20 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

20 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

20 zł
katarzyna wilk

katarzyna wilk

20 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

20 zł
Gabi

Gabi

20 zł
Anonim

Anonim

20 zł
Jan Szydłowski

Jan Szydłowski

20 zł
Vasyl Lylyk

Vasyl Lylyk

20 zł
Bartłomiej

Bartłomiej

20 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

20 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

20 zł
Michał Kalita

Michał Kalita

20 zł
gina

gina

20 zł
Justyna Kiluk

Justyna Kiluk

20 zł
Jacek Krok

Jacek Krok

20 zł
Jacek Kozak

Jacek Kozak

20 zł
Miłosz Janowski

Miłosz Janowski

20 zł
Damian

Damian

20 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

20 zł
Gabriel

Gabriel

20 zł
Katarzyna Kozłowska

Katarzyna Kozłowska

20 zł
Nadzieja

Nadzieja

20 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

20 zł
Jakub Marek

Jakub Marek

20 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

20 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

20 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

20 zł
Wiesława

Wiesława

20 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

20 zł
katarzyna żak

katarzyna żak

19 zł
Joanna Paluch

Joanna Paluch

15 zł
Dominika Malec

Dominika Malec

15 zł
Mateusz Bizoń

Mateusz Bizoń

15 zł
Michał Ślusarczyk

Michał Ślusarczyk

15 zł
Agnieszka

Agnieszka

15 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

15 zł
Paulina Wilaszek

Paulina Wilaszek

15 zł
Dominik Michalczak

Dominik Michalczak

15 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

15 zł
Manuela Kiszka

Manuela Kiszka

15 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

15 zł
Paweł Bielenda

Paweł Bielenda

15 zł
Piotr Winiarz

Piotr Winiarz

15 zł
Martyna Szolc

Martyna Szolc

15 zł
Justyna Komar

Justyna Komar

15 zł
Piotr Nowam

Piotr Nowam

14.12 zł
Piotr Gorczyca

Piotr Gorczyca

13 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

12 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

11.62 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

11 zł
Marcin Grodzicki

Marcin Grodzicki

10 zł
Gabriela Gajecka

Gabriela Gajecka

10 zł
Agnieszka Barnaś

Agnieszka Barnaś

10 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

10 zł
Sebastian

Sebastian

10 zł
MATEUSZ

MATEUSZ

10 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

10 zł
Paulina Zawiślak

Paulina Zawiślak

10 zł
Andrzej

Andrzej

10 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

10 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

10 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

10 zł
ewa s

ewa s

10 zł
Aleksandra Przybyszewska

Aleksandra Przybyszewska

10 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

10 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

10 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

10 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

10 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

10 zł
Małgorzata Święs

Małgorzata Święs

10 zł
Karolina Gil

Karolina Gil

10 zł
aaa

aaa

10 zł
Paweł Gruba

Paweł Gruba

10 zł
Brak

Brak

10 zł
Ewelina Matyjasik-Lewandowska

Ewelina Matyjasik-Lewandowska

10 zł
Krystian Woźny

Krystian Woźny

10 zł
Aneta Jaz

Aneta Jaz

10 zł
Rafal Bajak

Rafal Bajak

10 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

10 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

10 zł
Karolina

Karolina

10 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

10 zł
KRZYSZTOF KIC

KRZYSZTOF KIC

10 zł
Magda

Magda

10 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

10 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

10 zł
Wiktoria Krawczyk

Wiktoria Krawczyk

10 zł
Aleksandra

Aleksandra

10 zł
Dawid Wachnik

Dawid Wachnik

10 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

10 zł
Aleksandra Potok

Aleksandra Potok

10 zł
Anna Palka

Anna Palka

10 zł
Piotr

Piotr

10 zł
Agnieszka Leśniak

Agnieszka Leśniak

10 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

10 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

10 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

10 zł
Kewin

Kewin

10 zł
Pawel

Pawel

10 zł
Joanna Puścian

Joanna Puścian

10 zł
Martyna Karlik

Martyna Karlik

10 zł
stef

stef

10 zł
Elżbieta Moskal

Elżbieta Moskal

10 zł
Paweł T

Paweł T

10 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

10 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

10 zł
Przemek

Przemek

10 zł
Rafał

Rafał

10 zł
Katarzyna Rybak

Katarzyna Rybak

10 zł
M Ł

M Ł

10 zł
Aga

Aga

10 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

10 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

10 zł
Magdalena Kuśmierczyk

Magdalena Kuśmierczyk

10 zł
Klaudia Szyszka

Klaudia Szyszka

10 zł
dawid

dawid

10 zł
Monika

Monika

10 zł
Dawid

Dawid

10 zł
Adam

Adam

10 zł
Alicja Zaborniak

Alicja Zaborniak

10 zł
Barok

Barok

10 zł
Paula Śliwa

Paula Śliwa

10 zł
Adam Wasilewski

Adam Wasilewski

10 zł
Łukasz Pilawski

Łukasz Pilawski

10 zł
Marta

Marta

10 zł
Adam Zembrzuski

Adam Zembrzuski

10 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

10 zł
Monika Pelowska

Monika Pelowska

10 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

10 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

10 zł
Rafał Lorenc

Rafał Lorenc

10 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

10 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

10 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

10 zł
Marcin Roszkowski

Marcin Roszkowski

10 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

10 zł
Marysia

Marysia

10 zł
Sylwoa

Sylwoa

10 zł
Barbara

Barbara

10 zł
Maciej

Maciej

10 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

10 zł
karolina

karolina

10 zł
Tomasz Kołodziej

Tomasz Kołodziej

10 zł
Katarzyna Róg

Katarzyna Róg

10 zł
kinga

kinga

10 zł
szala

szala

10 zł
marta krawczyk

marta krawczyk

10 zł
Dawid

Dawid

10 zł
Jurek Legutko

Jurek Legutko

10 zł
Bartosz Kloc

Bartosz Kloc

10 zł
Bartlomiej

Bartlomiej

10 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

10 zł
Patrycja

Patrycja

10 zł
ja1

ja1

10 zł
Marcin

Marcin

10 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

10 zł
Tomasz Ocwieja

Tomasz Ocwieja

10 zł
MARIKA JAWORSKA

MARIKA JAWORSKA

10 zł
Natalia

Natalia

10 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

10 zł
Artur Wełnowski

Artur Wełnowski

10 zł
Kamil Omiotek

Kamil Omiotek

10 zł
Sylwia Drąg

Sylwia Drąg

10 zł
Filip

Filip

10 zł
Ireneusz Stachaczyński

Ireneusz Stachaczyński

10 zł
Dawid Bomba

Dawid Bomba

9 zł
Tomasz Krzystyniak

Tomasz Krzystyniak

9 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

8 zł
Monika

Monika

8 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

8 zł
Ilian

Ilian

8 zł
Natalia siupka

Natalia siupka

6 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

6 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

5 zł
aaqa

aaqa

5 zł
Mateusz Uchman

Mateusz Uchman

5 zł
Mariusz

Mariusz

5 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

5 zł
kasia

kasia

5 zł
Ktojakniemy

Ktojakniemy

5 zł
Marta Kwolek

Marta Kwolek

5 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

5 zł
Katarzyna

Katarzyna

5 zł
Tomasz Serafin

Tomasz Serafin

5 zł
mirek

mirek

5 zł
Joanna Szałaj

Joanna Szałaj

5 zł
Magdalena K

Magdalena K

5 zł
Wojtek

Wojtek

5 zł
Maja

Maja

5 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

5 zł
Maksymilian Jurkiewicz

Maksymilian Jurkiewicz

4.32 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

4 zł
Dominika Glowka

Dominika Glowka

3 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

3 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

3 zł
Monika

Monika

2 zł
Magda

Magda

1 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

1 zł
Kacper Drzewiecki

Kacper Drzewiecki

1 zł
Harry

Harry

ukryta
Dane ukryte

Dane ukryte

ukryta
Dane ukryte

Dane ukryte

ukryta
Dane ukryte

Dane ukryte

ukryta
Dane ukryte

Dane ukryte

ukryta
Dane ukryte

Dane ukryte

ukryta
Dane ukryte

Dane ukryte

ukryta
Dane ukryte

Dane ukryte

ukryta
Dane ukryte

Dane ukryte

ukryta
Justyna

Justyna

ukryta
Dane ukryte

Dane ukryte

ukryta
Dane ukryte

Dane ukryte

ukryta
Krystian Wrobel

Krystian Wrobel

ukryta
Dane ukryte

Dane ukryte

ukryta
Dane ukryte

Dane ukryte

ukryta
Dane ukryte

Dane ukryte

ukryta
Dane ukryte

Dane ukryte

ukryta
Dane ukryte

Dane ukryte

ukryta
Dane ukryte

Dane ukryte

ukryta
Dane ukryte

Dane ukryte

ukryta
Dane ukryte

Dane ukryte

ukryta
Dane ukryte

Dane ukryte

ukryta
Dane ukryte

Dane ukryte

ukryta
Dane ukryte

Dane ukryte

ukryta
Dane ukryte

Dane ukryte

ukryta
Dane ukryte

Dane ukryte

ukryta
Dane ukryte

Dane ukryte

ukryta
Małgorzata Marć

Małgorzata Marć

ukryta
Dane ukryte

Dane ukryte

ukryta
Dagmara

Dagmara

ukryta
Dane ukryte

Dane ukryte

ukryta
Dane ukryte

Dane ukryte

ukryta
Dane ukryte

Dane ukryte

ukryta
Dane ukryte

Dane ukryte

ukryta
Dane ukryte

Dane ukryte

ukryta
Bartosz Lonc

Bartosz Lonc

ukryta
Dane ukryte

Dane ukryte

ukryta
Dane ukryte

Dane ukryte

ukryta
Dane ukryte

Dane ukryte

ukryta
Dane ukryte

Dane ukryte

ukryta
Dane ukryte

Dane ukryte

ukryta
Dane ukryte

Dane ukryte

ukryta
Dane ukryte

Dane ukryte

ukryta
Dane ukryte

Dane ukryte

ukryta
Dane ukryte

Dane ukryte

ukryta
Dane ukryte

Dane ukryte

ukryta
Dane ukryte

Dane ukryte

ukryta
Dane ukryte

Dane ukryte

ukryta
Dane ukryte

Dane ukryte

ukryta
Maria Grela

Maria Grela

ukryta
Dane ukryte

Dane ukryte

ukryta
Dane ukryte

Dane ukryte

ukryta
Dane ukryte

Dane ukryte

ukryta
Dane ukryte

Dane ukryte

ukryta
Dane ukryte

Dane ukryte

ukryta
Dane ukryte

Dane ukryte

ukryta
Dane ukryte

Dane ukryte

ukryta
Monika Blok

Monika Blok

ukryta
Dane ukryte

Dane ukryte

ukryta
Dane ukryte

Dane ukryte

ukryta
Dane ukryte

Dane ukryte

ukryta
Dane ukryte

Dane ukryte

ukryta
Dane ukryte

Dane ukryte

ukryta
Dane ukryte

Dane ukryte

ukryta
Anna

Anna

ukryta
Dane ukryte

Dane ukryte

ukryta
Zuzanna Kowalska

Zuzanna Kowalska

ukryta
Dane ukryte

Dane ukryte

ukryta
Dane ukryte

Dane ukryte

ukryta
Dane ukryte

Dane ukryte

ukryta
Dane ukryte

Dane ukryte

ukryta
Dane ukryte

Dane ukryte

ukryta
Dane ukryte

Dane ukryte

ukryta
Dane ukryte

Dane ukryte

ukryta

Pomóż zebrać 200 000 zł dokonując wpłaty przez płatności on-line lub przelewem tradycyjnym.

Pomóż udostępniając zrzutkę!

2 391
udostępnień

Jak działa zrzutka.pl?

Jak to działa

Masz pomysł lub potrzebę? Określasz cel zrzutki, kwotę i gotowe!

Jak to działa

Dodajesz opis i zdjęcie. Zapraszasz uczestników w dowolny sposób.

Jak to działa

Od zebranych przez Ciebie środków nie pobieramy prowizji.

Zrzutka.pl używa plików cookies niezbędnych do działania strony, a także takich służących do analizy ruchu oraz pozwalających nam na optymalizację działania serwisu. Używamy także cookies niezbędnych do skutecznego marketingu usług własnych. Czytaj więcej: polityka prywatności.

Uwaga - zmianie uległa nasza polityka prywatności.