id: sctxdx

Na rozwój w pasji- Kurs na Trenera Personalnego

Na rozwój w pasji- Kurs na Trenera Personalnego

Opis zrzutki

6 lat regularnych treningów. 
Czy to dużo? 
To zdecydowanie za mało, żeby uważać się za specjalistę w biegach długodystansowych czy trenowaniu samym w sobie. 
To na pewno wystarczająco długo, żeby przekonać się, że hobby, któremu poświęciło się jedną trzecią swojego życia, z czasem zaczęło nadawać mu kierunek, sens oraz przynosić energię i chęć do rozwijania się w tej pasji. Przekonać się, że to to, co chce się zgłębiać, poznawać i po prostu robić w życiu. 
Hej! Mam na imię Wiktoria. Wkrótce skończę 19 lat i w tym roku zdaję maturę. Praktycznie od zawsze uwielbiałam się uczyć o kulturze, sztuce, historii i prawie, i w tym kierunku mam nadzieję kształcić się dalej na studiach. 
Równocześnie jednak, przed ukończeniem 13 roku życia zaczęłam biegać. Wiadomo, że byłam za młoda, żeby mówić o poważnym trenowaniu, szczególnie, że wszystkiego dowiadywałam się na własną rękę, ale z czasem tą tematyką zaczęła mnie coraz bardziej interesować. Brałam udział w zawodach, czytałam o tym, jak to wszystko naprawdę działa i udzielałam się na forach. Wstąpiłam też do klubu "WKB Maratończyk", gdzie wiele ambitnych, jak i pomocnych osób pomogło mi skonfrontować to co już wiem z ich doświadczeniem. 
Nawet nie wiem kiedy odkryłam, że nic nie sprawia mi takiej przyjemności. Że mogę godzinami słuchać o tym, jaka technika biegania jest poprawna, jakie ćwiczenia wykonywać, by unikać kontuzji, jak dbać o swoje zdrowie, o swoją formę i o swoją pasję. 
Tej wiedzy brakowało mi przez pierwsze lata mojego ćwiczenia i tę wiedzę chciałabym poszerzyć tak, żeby móc się nią dzielić z innymi i dawać im szansę na spełnianie swoich marzeń.
Dlatego zbieram pieniądze na Kurs na Trenera Personalnego w "Akademii ZdroFit", który udostępnił by mi zweryfikowaną wiedzę, a ja miałabym szansę zdobyć certyfikowane międzynarodowo kwalifikacje (certyfikat REPs), pozwalające mi na pracę w wymarzonym zawodzie, przynoszącą radość i spełnienie każdego dnia.

Dziękuję wszystkim, którzy zdecydowali się mnie wesprzeć. To wiele dla mnie znaczy, dlatego chciałabym się odwdzięczyć każdemu najlepiej jak będę umiała- dzieląc się zdobytą dzięki Wam wiedzą i doświadczeniem. Każdy kto wpłacił na zrzutkę może się śmiało do mnie odezwać z dowolną prośbą lub problemem natury sportowej (np. rozpisaniem planu treningowego lub diety, radą odnośnie techniki trenowania i tym podobne). 🥰

Wpłacający 16

MR
Mariusz Radziwonka
30 zł
 
Dane ukryte
30 zł
JJ
Jakub Jędrzejczak
30 zł
G
Grzegorz Gąsiorowski
30 zł
MW
Molisa Wierzbicka
20 zł
ZJ
Zuzanna Jezierska
20 zł
M
Maciej
20 zł
G
Gosia Marciniak
20 zł
WW
Wiktoria Waliszewska
20 zł
FP
Filip Pawłowski
16,05 zł
Zobacz więcej

Komentarze 1

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nagrody

Wpłać 5 zł i więcej
Dowolna rada na temat związany z szeroko pojętym sportem i dietą.
Dowolna rada na temat związany z szeroko pojętym sportem i dietą.
Wybieram
Wpłać 15 zł i więcej
Udostępnienie ogólnego planu treningowego
Możliwość udostępnienia sprawdzonego planu treningowego pod wybrany cel.

wybrano 1 raz

Wybieram
Wpłać 30 zł i więcej
Ułożenie spersonalizowanej diety
Ułożenie indywidualnej diety, która pomoże zachować zdrowe nawyki żywieniowe i pomoże w zbudowaniu wymarzonej sylwetki i efektów.

wybrano 1 raz

Wybieram
Wpłać 40 zł i więcej
Udostępnienie dostosowanego planu treningowego
Rozpisanie indywidualnego planu treningowego dostosowanego do twojego celu.
Wybieram
Wpłać 100 zł i więcej
Sesja treningowa 1/1- ocena techniki i rady
Twój czas na treningu na żywo ze mną zostanie wykorzystany w stu procentach, skontroluje jakość wykonywanych ćwiczeń, technikę, przygotowanie i kroki potrzebne do osiągnięcia wymarzonego celu.
Wybieram

Nasi użytkownicy założyli

646 302 zrzutki

i zebrali

402 361 074 zł

A ty na co dziś zbierasz?