Na wakacje 2021 :) ID: p35jxe

Na wakacje 2021 :) ID: p35jxe

9 zł z 15 000 zł

0%

9 zł

9 zł

z 15 000 zł

211 dni

211 dni

do końca

4

4

wspierających
0%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

Zbieram na wyjazd na wakacje wraz z moją dziewczyną. Zawsze chcieliśmy gdzieś razem pojechać jednak ciężko jest samemu uzbierać taką kwotę, żeby sobie na to pozwolić, dlatego zwracamy się do was z tą prośbą i wierzymy, że się uda:)

Od dawna marzymy, żeby wyrwać się choć na chwilę z Polski, odpocząć od tego ciągłego biegu i pogoni za lepszym życiem. Pracując w Polsce ciężko jest odłożyć cokolwiek i nawet nie liczymy, że uda się coś zmienić. Wierzymy jednak, że uda się nam uzbierać taką kwotę, aby się odciąć nawet na krótki okres od wszystkich problemów i zobowiązań i beztrosko odpocząć gdzieś poza granicami kraju. Nie mamy ściśle określonego planu, najchętniej ruszylibyśmy samochodem i zwiedzili jak najwięcej miejsc, docelowo kończąc na jednej z pięknych plaż gdzieś w Grecji wyobrażając sobie, że będzie to trwało wiecznie:) Zawsze staramy się pomagać i uczestniczyć w podobnych zrzutkach ponieważ najzwyczajniej w świecie my nie odczujemy tych kilku złotych, tak samo jak każdy z Was a jeżeli zrobi to wystarczająco dużo osób to na prawadę można spełnić czyjeś marzenia. Pozdrawiam serdecznie i dziękuję z góry każdemu wpłacającemu :)

Wpłacający4

KK
Kacper Kłusek
2 zł
M
Monia
5 zł
ŁP
Łucja Pytel
1 zł
KP
Krzysztof Piwowarek
1 zł

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nagrody

Wpłać 100 zł i więcej

Pocztówka

Nie możemy sobie pozwolić aby każdemu wpłacającemu wysłać pocztówkę ale na pewno zrobimy to dla osoby która w większym stopniu przyczyni się do naszego sukcesu! :)

(pozostało 3 z 3)

Wybieram

Nasi użytkownicy założyli

558 501 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?