id: na4s4h

Remont Pallotyńskiego Centrum Pomocy Duchowej „SITIS”

Remont Pallotyńskiego Centrum Pomocy Duchowej „SITIS”

Nasi użytkownicy założyli 979 063 zrzutki i zebrali 999 281 672 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Pallotyńskie Centrum Pomocy Duchowej mające swoją siedzibę przy ul. Skaryszewskiej w Warszawie to miejsce z wieloletnią tradycją udzielania wsparcia wszystkim, będącym w potrzebie.

Przez około 30 lat setki osób skorzystały tu z wielowymiarowej pomocy uczestnicząc w Warsztatach 12 Kroków, sesjach psychoterapeutycznych, spotkaniach wspólnoty „Sychar” zawiązanej dla ratowania małżeństw czy doświadczając uzdrawiającej mocy płynącej z pogłębionej, ukierunkowanej na osobę, spowiedzi. Wiele osób doznało tu przemiany mając możliwość dzielić się swoimi trudami i radościami, za każdym razem otrzymując w zamian zainteresowanie, akceptację i dobre, mądre słowo.


Dotychczas wspieraliśmy innych, obecnie sami potrzebujemy wsparcia. Po tylu latach miejsce to wymaga generalnego remontu, na który brakuje funduszy. Część najbardziej pilnych inwestycji została już wykonana (wymiana drzwi, remont łazienek), ale wciąż wiele jest do zrobienia (remont holu głównego, przebudowa aneksu kuchennego, wymiana okien). 


Z Twoją pomocą na pewno nam się uda. Dlatego zwracamy się do Ciebie z wielką prośbą o wsparcie finansowe, by Centrum Pomocy nadal mogło wypełniać swoją misję. Wdzięczni jesteśmy za każdą złotówkę, ponieważ przybliża nas ona do zamierzonego celu. Pragniemy, by każdy, kto tu przyjdzie, oprócz fachowej pomocy - psychologicznej, psychoterapeutycznej, duchowej i zwyczajnie ludzkiej - mógł się czuć komfortowo w funkcjonalnym, dostosowanym do potrzeb korzystających z pomocy, wnętrzu.


Już teraz dziękujemy za Twoje wsparcie.


 www.sitis.org.pl

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 129

 
Dane ukryte
4 000 zł
 
Dane ukryte
1 000 zł
 
Dane ukryte
1 000 zł
 
Dane ukryte
940 zł
GW
Grzegorz Wieczorek Wspólnota OREMUS
680 zł
TP
Wspólnota Góra Tabor Wieliszew
635 zł
 
Dane ukryte
600 zł
TS
Tomasz Skrzypecki
600 zł
AS
Anna Skrzypecka
500 zł
 
Dane ukryte
500 zł
Zobacz więcej

Komentarze 5

 
2500 znaków