Remont Pallotyńskiego Centrum Pomocy Duchowej „SITIS” ID: na4s4h

16 734 zł z 80 000 zł

20%

16 734 zł

z 80 000 zł

2 dni

do końca

108

wspierających
20%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

Pallotyńskie Centrum Pomocy Duchowej mające swoją siedzibę przy ul. Skaryszewskiej w Warszawie to miejsce z wieloletnią tradycją udzielania wsparcia wszystkim, będącym w potrzebie.

Przez około 30 lat setki osób skorzystały tu z wielowymiarowej pomocy uczestnicząc w Warsztatach 12 Kroków, sesjach psychoterapeutycznych, spotkaniach wspólnoty „Sychar” zawiązanej dla ratowania małżeństw czy doświadczając uzdrawiającej mocy płynącej z pogłębionej, ukierunkowanej na osobę, spowiedzi. Wiele osób doznało tu przemiany mając możliwość dzielić się swoimi trudami i radościami, za każdym razem otrzymując w zamian zainteresowanie, akceptację i dobre, mądre słowo.


Dotychczas wspieraliśmy innych, obecnie sami potrzebujemy wsparcia. Po tylu latach miejsce to wymaga generalnego remontu, na który brakuje funduszy. Część najbardziej pilnych inwestycji została już wykonana (wymiana drzwi, remont łazienek), ale wciąż wiele jest do zrobienia (remont holu głównego, przebudowa aneksu kuchennego, wymiana okien). 


Z Twoją pomocą na pewno nam się uda. Dlatego zwracamy się do Ciebie z wielką prośbą o wsparcie finansowe, by Centrum Pomocy nadal mogło wypełniać swoją misję. Wdzięczni jesteśmy za każdą złotówkę, ponieważ przybliża nas ona do zamierzonego celu. Pragniemy, by każdy, kto tu przyjdzie, oprócz fachowej pomocy - psychologicznej, psychoterapeutycznej, duchowej i zwyczajnie ludzkiej - mógł się czuć komfortowo w funkcjonalnym, dostosowanym do potrzeb korzystających z pomocy, wnętrzu.


Już teraz dziękujemy za Twoje wsparcie.


 www.sitis.org.pl

Wpłacający108

 
Dane ukryte
4 000 zł
 
Dane ukryte
1 000 zł
 
Dane ukryte
600 zł
TS
Tomasz Skrzypecki
600 zł
 
Dane ukryte
500 zł
AS
Anna Skrzypecka
500 zł
 
Dane ukryte
500 zł
 
Dane ukryte
500 zł
 
Dane ukryte
400 zł
 
Dane ukryte
360 zł
Zobacz więcej

Komentarze4

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

422 252 zrzutki


A ty na co dziś zbierasz?