id: na8y2n

Publikacja książki "Ponad"

Publikacja książki "Ponad"

Zrzutka została wyłączona przez organizatora
5 500 zł 
z 5 500
100%
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Aktualności3

 • Dobry wieczór wszystkim,

  Wczoraj, miałam swoje pierwsze spotkanie przed autorskie. Opowiadałam ludziom o mnie, o książce, a przede wszystkim o marzeniach. Jestem bardzo wzruszona. Chciałabym, aby każda osoba, która czyta moją zrzutkę na wydanie mojej pierwszej, debiutanckiej książki wiedziała, jak bardzo jest to dla mnie ważne. Chciałabym spełnić swoje marzenie i zmotywować tym innych, aby podążyli za swoimi.
  Pięknego wieczoru.
  Czytaj więcej
 • Dzień dobry, Kochani. Jak widzicie, przedłużyłam zbiórkę ze względu na zainteresowanie po artykule w gazecie. Ja idę dalej pisać i mam nadzieję, że znajdą się jeszcze wspaniałe serduszka, które postanowią pomóc mi w tym całym przedsięwzięciu. Jest to dla mnie niezwykle ważne. Każdy z nas wie, czym jest marzenie i jak wiele możemy dla niego zrobić. Pięknego dnia.
  Czytaj więcej
 • Dzisiaj ukazał się artykuł o mnie, mojej książce i zbiórce w dodatku Pasje dla prenumeratorów w Gazecie Pomorskiej. Jest to wydanie papierowe. W tekście jest wzmianka o zrzutce.
  Jest też kilka ciekawostek o mnie- zachęcam do przeczytania!
  Jeśli nie macie możliwości jej zakupienia, podaję link do artykułu z Internetu: https://pomorska.pl/wydanie-wlasnej-kiazki-to-marzenie-marty-z-bydgoszczy-w-internecie-zbiera-pieniadze-by-je-spelnic/ar/c1-14765966
  Jestem również na portalu Bydgoszcz-NaszeMiasto.pl
  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

vec57ee2b8b6e75a.pnghttps://www.youtube.com/watch?v=LN4HpPk5pO8Ręka, Palce, Macha, Witaj, LudziWitam serdecznie.

 

Jaki jest cel zrzutki?

Celem mojej zrzutki jest wydanie książki metodą self- publishing. W to wpisane jest między innymi: korekta książki czy skład i łamanie. Jest to kosztowne przedsięwzięcie, ale moje marzenie. Bardzo chciałabym, aby się spełniło. Kieruję je do wszystkich serc.Dlaczego tworzę zbiórkę na stronie zrzutka.pl?


Zwykle pisałam wyłącznie dla siebie. Zaczęłam od niewielkich rzeczy, jak teksty piosenek czy wiersze. Potem powstała powieść "Ponad". Nie miałam odwagi, aby gdziekolwiek ją opublikować, a zwłaszcza wydać. Nie chodziło o książkę, ale o samą mnie. Zawsze trzymałam się w cieniu. Dziś, dzięki wspaniałym serduszkom z mojego otoczenia postanowiłam z niego wyjść.

                                  Taniec, Tancerz, Kobiet, DziewczynaKim jestem?

Jestem Marta. Współautorem mojej zrzutki jest Wojtek. To on wykonał przelew weryfikacyjny, ponieważ bierze w tym udział. Jest opiekunem wszystkiego. Utworzył okładkę do mojej książki i dba o moją stronę na Facebooku. To człowiek o ogromnej pasji, talencie, a przede wszystkim sercu.

Ja sama, jestem autorką książki zatytułowanej: "Ponad". Jest to opowieść fantastyczna z drobnymi elementami psychologii, która niegdyś była kierunkiem mojego Studium, ale i pasją na całe życie. Obecnie pracuję nad drugą częścią książki. Zamierzam napisać ich trzy.

 Mam dwadzieścia pięć lat i pochodzę z Bydgoszczy. Zaczęłam pisać, gdy miałam jedenaście lat. Odkryłam, że mogę podarować słowom kroki i nauczyć je chodzić. Czułam, że pisanie to moje przeznaczenie. Oprócz tego dużo czytałam. Najczęściej wybierałam filozofię i psychologię, choć czasem serce rwało się w bardziej romantyczny rytm.

 Nie uważam się za nikogo lepszego. Jestem człowiekiem oraz posiadam uczucia, marzenia i pasje. Ja po prostu chciałabym robić to, co kocham i uczyć się każdego dnia tej Miłości i pielęgnować Ją.

 Moim największym marzeniem jest to, aby wydać swoją debiutancką książkę i zostać pisarką. Pragnę, aby "Ponad" ujrzało światło dzienne i poczuły ludzkie serce, dlatego zwracam się z prośbą do Was, Kochani.

                                        

                      Skarbonka, Ceny, Piggy, BankuNa co zbieram pieniądze?

  Chciałabym wydać swoją książkę metodą self- publishing. Myślę, że każdy autor, a zwłaszcza debiutant zdaje sobie sprawę z tego, jak ciężko zaistnieć.


Przejrzysty, Serca, Design, ScrapbookingKiedy Wasze serca się połączą..

 Czasami zdarza się tak, że upragniony cel niespodziewanie przerasta nasze oczekiwania. Kiedy mój projekt osiągnie więcej wpływów, niż jest w niego wpisane, to dodatkowe środki przeznaczę na to, aby spotkać się z Wami w większych miastach i być człowiekiem dla człowieka- porozmawiać od serca. Resztę przeznaczę na możliwość dodruku mojej książki.


Myślenia, Myśli, Pęcherzyków, Dymki Dlaczego crowdfunding?

 Każdy z nas, każdego dnia walczy o swoje marzenia. Czasami jednak potrzebujemy pomocnej dłoni, aby do nich przejść. Nic nie boli bardziej, niż samotna tułaczka. 

 

Nagroda, Karty Identyfikacyjnej, NagrodyNagrody!

                           

Po pierwsze, muszę przyznać, że będzie to dla mnie ogromny zaszczyt, podarować komuś moją książkę wraz z podpisem i dedykacją. Po drugie, na rzecz zbiórki wymyśliłam dla Was koszulki. Oto ich projekt wykonany przez mojego grafika Wojtka:


x39263c645a09f32.png


Będę wdzięczna każdemu z Was, kto przyczyni się do ujawnienia mojej książki. Zostaną one zrealizowane po jej wydaniu. Uwierzcie, byłabym bardzo szczęśliwa! Ponieważ..kim byłby człowiek bez marzeń?

W mojej książce poruszane są bardzo bolesne tematy, które być może przeżywasz właśnie TY, siedząc po drugiej stronie komputera, czy telefonu komórkowego. Depresja, presja nauki, samookaleczanie, dążenie do perfekcjonizmu, rozłam rodziny- jestem pewna, że znasz bądź trzymasz w sobie choć jedno z nich. Jeśli tak jest, to wierzę, że uda ci się to pokonać. A czy będą w stanie przebrnąć przez to moi bohaterzy?


Więcej o mnie bądź o książce dowiecie się w artykule Gazety Pomorskiej: https://pomorska.pl/wydanie-wlasnej-ksiazki-to-marzenie-marty-z-bydgoszczy-w-internecie-zbiera-pieniadze-by-je-spelnic/ar/c1-14765966

 Jestem również na portalu Bydgoszcz- NaszeMiasto.pl

                                bf424e1b16610457217251daf4f939d1.png "Ponad", czyli...?

 Ponad wszelkimi granicami, ale nigdy ponad ludźmi. Pośród tłumu moja bohaterka nie wyróżniała się niczym szczególnym, ale wraz z każdą kolejną stroną książki odkryjecie, co tak naprawdę oznacza to słowo.

Kamery, Kino, Film, Reżyser, KinoweZe stron, aż po własny głos..

A gdyby tak.."Ponad" otrzymała własny głos i stała się później filmem? Tak bardzo chciałabym, aby doszło do tego. 

 

                 A teraz chodźcie, zaprowadzę Was choć na chwilę w Świat tytułowej bohaterki, Layli Rain.

                                        Mój Świat. 

Półksiężyc, Kobiet, Dziewczyna, LudziKim tak naprawdę jest Layla Rain? Przez co przeszła i dokąd ją to zaprowadziło?

         Z pozoru zwyczajna nastolatka. W połowie dziecko. Za jednym ciosem traci ojca w wypadku samochodowym, a matka w wyniku żałoby zostaje przewieziona do szpitala psychiatrycznego. Na ten czas trafia do bezwzględnego wujka, który nie uznaje jej ani jej uczuć. Od tego momentu jej życie zamienia się w walkę. Otrzymuje dar. Widzi oraz słyszy więcej, niż przeciętny człowiek. Ufa temu bezgranicznie. Idzie wprost za tym.Prowadzi zabłąkane dusze- widma, których konstrukcja zdarzeń za życia pękła. Layla usiłuje ją naprawić, jak i połączyć dwa Światy: rzeczywistości, gdzie uczęszcza do pobliskiego Liceum i próbuje odnaleźć się pomiędzy rówieśnikami, jak i tego, który nadają jej smutne widma. Jej wyjątkowy naszyjnik i sieć snów prowadzą ją do tajemniczej wyspy, gdzie przemieszczają się widma. Wyspa ta została podzielona na cztery części i tam czeka na nią gorszy ból, niż się spodziewała. To tam opadają maski. Cała prawda wychodzi na jaw. Layla otwiera oczy i zaczyna rozumieć, kim tak naprawdę jest. Życie przeplata się ze śmiercią. Dramat rozciąga się się za dramatem, ale Layla odnajduje w sobie siłę, aby przetrwać i walczyć dalej. Książka ma przede wszystkim dotknąć czytelnika. Wzruszyć go do łez. Ukazać prawdziwą siłę Miłości i wiary w swoje przekonania. Ma nauczyć nas, że czasem trzeba się wgłębić, aby zrozumieć drugiego człowieka.

 

Ojciec, Córka, Sylwetka, Podnoszenie    A teraz podam Wam wybrane przeze mnie książki, aby móc przybliżyć Was do mojego marzenia. Oto One:

 Dar, który odmienia Jej życie:

 -A więc to ty- powiedział.

Nie mogłam udźwignąć tego widoku. Mieszał mi w głowie. 

To nie był człowiek, lecz widmo..

 Mimo wszystko był piękny, choć jego twarz zasłaniała srebrna maska. Miał długie, jasnożółte włosy, które lśniły niczym łzy. Ubrany był cały w czerń. Nadawała mu charakteru tajemniczości. Nie potrafiłam wyczuć, co tak naprawdę od niego płynie: dobro czy zło. Przekonałam się o tym już po pierwszych wersach. 

-Ja..

-Zastanawiasz się, czy to, co właśnie ma miejsce, dzieje się naprawdę?-kontynuował- I czy ja jestem naprawdę?

 Zmroziło mnie. Zrobiłam krok do tyłu.

-Przyznam, że twój ojciec lepiej to zniósł.

 Wpatrywałam się w niego, wyczekując jakichkolwiek słów wyjaśnienia.

 Nadeszły zbyt szybko.

-Twój ojciec, tuż przed odejściem zawarł ze mną umowę. Kazałem mu wskazać osobę, która będzie kontynuować to, do czego sam pozostał wybrany. Zrzucił tą odpowiedzialność na ciebie.

-Za chwilę stąd znikniesz, tak samo, jak twoje słowa i znów będę mogła oddychać zwyczajnym powietrzem- powiedziałam, rozdarta pomiędzy rzeczywistością, a iluzją.

-Nie zniknę. Ani ja, ani moje słowa. Jeśli nie przyjmiesz tej odpowiedzialności za swojego ojca, zrobię wszystko, abyś zaczęła się truć tym powietrzem.

-Dlaczego miałabym ci wierzyć? Wierzyć w słowa kogoś pozbawionego twarzy?

-Dobrze wiem, że wierzysz. Wierzysz we wszystko, co podsunie ci umysł.

 Zapadła chwila milczenia. Nie chciałam jej niczym wypełniać.

-Zostałaś wybrana.

-Wybrana? Do czego?

-Będziesz leczyć widma. Zmarłych ludzi, którzy doświadczyli cierpienia w życiu i błąkają sie po świecie, oczekując wyciągniętej dłoni od ciebie. Staraj się zawsze ich słuchać i rozumieć. Tylko w ten sposób uda ci się pokonać to, czego oni nigdy nie byli w stanie przeskoczyć. Od teraz to ty ich prowadzisz i decydujesz o ich losie. Pomagając im, pozwalasz im spokojnie odejść i nie powrócić już nigdy więcej. Odwracając się od nich skazujesz ich na tułaczkę po dolinie cierpiących. Pamiętaj, ze to twój ojciec cię wyznaczył. Nie zdradź go.

   

                                     Połączenie z widmami

 

Miałam wybrać się do jej domu, do miejsca, gdzie przeżywała swoje na pewno bolesne dzieciństwo. Do miejsca, gdzie tak naprawdę pozostawiła po sobie wszystko. Pomimo rosnącego we mnie lęku, czułam, że muszę to zrobić. Chciałam dowiedzieć się, jaka była, a przede wszystkim, dlaczego wybrała akurat mnie. Była pierwszym widmem, dla którego wyszłam poza ustaloną przez siebie wcześniej granicę. Wykraczałam ją dlatego, że jakkolwiek to dziwnie zabrzmiało, poczułam do niej przywiązanie. Dużo o niej myślałam. O małej, ślicznej Rosalie. Dużo myślałam o jej życiu oraz o tym, co mogło być powodem zakończenia jego biegu. Była dzieckiem. To najbardziej mnie zabolało. Nie miała szansy na rozwijanie się i po prostu- na dalsze życie. Miała przed sobą je całe. Zbyt szybko je utraciła.

 

                                        Depresja

 

 Bolało to, jaka byłam. Bolało mnie to bardzo. Bardziej, niż mogłabym to sobie wyobrazić. Pogrążyła mnie depresja i melancholia. Zaczęłam przypominać wrak człowieka. Samotne chwile tworzyły ze mnie dziwną istotę. Jedynie uczucia pozostałe czyste i piękne.

 Czy uratują mnie przed całkowitym rozpadem?

 Czy ktoś mnie uratuje i naprawi we mnie to, co zostało zniszczone?


 

 

Biznesu, Laptop, Sylwetka, KomputerKobieta Czytająca, Książka, Sylwetka, Czytanie, Pani  Grafik i pisarka- duet doskonały

Pisałam. Każdego dnia tworzyłam kolejne słowa, tworząc z nich niezachwiany szereg. Następnie powieść. On nadał jej charakteru. Stworzył dla mnie okładkę książki. Wojtek, dziękuję! Masz ogromny talent!

 

67b66cc3eeb45a9d519c598b9012e554.png 

 

 

                         Pytanie, Znak Zapytania, InterpunkcjaCiekawostka

  Początkowo książka nosiła tytuł: "Melancholia". Miała też odmienną fabułę. Odłożyłam ją na krótki czas. Stałam się dojrzalsza i urosłam w doświadczenia. Stałam się przede wszystkim silniejsza. Znam już przebieg części drugiej i trzeciej. Ubieram je w słowa.

 

Chłopców, Dziewczyny, Dla Dzieci, Dzieci

                    Kochani, liczę na Was i ściskam Was mocno!

                                                                           Marta "Flora"


oe4e425d9326ab97.jpeg

 

                           

 

                         "INTUICJA TO TWOJE SERCE. PODĄŻAJ ZA NIĄ".

                         PODĄŻAJCIE ZA MNĄ, KOCHANI!

 

                                             b522d33d2ce7740c41dfe85b82231bb1.jpg

Mój Facebook: https://www.facebook.com/marta.grzybowska.7773 

Zarządzam również stroną: https://www.facebook.com/florapiszepomarzenia/

E-mail: [email protected]

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Nagrody / oferty 5

Kupuj i wspieraj zrzutkę

Podziękowanie

Wpłać 10 zł lub więcej, a otrzymasz specjalne podziękowanie na Facebooku.

od 10 zł

Kupione 1

Zakończona
Książka z autografem

Po wpłacie 50 złotych lub więcej otrzymasz książkę wraz z autografem i dedykacją. Po publikacji książki, otrzymasz Ją przesyłką.

od 50 zł

Kupione 8

Zakończona
Sponsor ponad wszystko- koszulka!

Po wpłacie 100 złotych lub więcej, otrzymasz ode mnie koszulkę z napisem: "Sponsor ponad wszystko".

od 100 zł

Kupione 4

Zakończona
Osobiste spotkanie

Po wpłacie 500 złotych lub więcej spotkamy się osobiście, gdzie wręczę Ci do rąk własnych moją książkę z autografem i wybranym przez Ciebie cytatem. Pogawędzimy...

od 500 zł
Zakończona
Honorowy sponsor- specjalne uznanie

Po wpłacie 1000 zł lub więcej, otrzymasz pierwszy rozdział części drugiej, książkę wraz z autografem i podpisem, koszulkę oraz specjalne podziękowanie listowne.

od 1000 zł
Zakończona

Wpłaty 55

preloader

Nasi użytkownicy założyli

894 235 zrzutek

i zebrali

837 861 373 zł

A ty na co dziś zbierasz?