id: naedbe

Wspieraj rozwój - Fundacja Edukacji i Sztuki

Wspieraj rozwój - Fundacja Edukacji i Sztuki

Opis zrzutki

Fundacja Edukacji i Sztuki: Razem Tworzymy Historię!


Witajcie w świecie, gdzie sztuka łączy się z nauką, a edukacja staje się przygodą! Nasza Fundacja Edukacji i Sztuki to miejsce, gdzie twórczość i nauka spotykają się, tworząc nowe, ekscytujące perspektywy. Nasza misja to rozwój poprzez twórczość oraz naukę, nowoczesna edukacja, pielęgnowanie innowacyjności i wspieranie działań zmierzających do poprawy społeczeństwa, w szczególności relacji międzyludzkich.


AdupktXy71qQ7Qnu.jpg


Dotychczas, dzięki wsparciu ludzi o wielkich sercach oraz dzięki dotacjom celowym, zrealizowaliśmy projekty filmowe i animacyjne, które przekraczały granice wyobraźni. "Kto Ci będzie okna mył?", "Dziennik Reni Spiegel", "Rotmistrz Pilecki", "Copernicus" - to nie tylko tytuły. To opowieści, które zmieniają świat, inspirują, uczą i rozświetlają mroki nieznanej historii. Nasz film "Kto Ci będzie okna mył?" zdobył prestiżową nagrodę specjalną im. Macieja Szumowskiego na Krakowskim Festiwalu Filmowym, co jest świadectwem naszej pasji i zaangażowania.


Ale nasze marzenia sięgają dalej. Współpracujemy z muzeami i instytucjami kultury, tworząc przestrzeń, w której każdy może znaleźć coś dla siebie. W tym roku planujemy rozwój festiwalu filmowego FilmON - ogólnopolskiego festiwalu filmów krótkometrażowych przeznaczonych dla osób z niepełnosprawnością intelektualną. Ponadto rozpoczęliśmy realizację filmu dokumentalnego, który rzuci nowe światło na niepełnosprawności intelektualne. To ważne, byśmy wszyscy razem zrozumieli i docenili różnorodność ludzkich umysłów i serc i przyczynili się do przełamywania barier.


r8QKJrsh7iQuK7lr.jpg


A co więcej? Już wkrótce odbędzie się premiera naszego najnowszego dzieła, filmu "Copernicus", na którą zostaną zaproszeni wszyscy nasi darczyńcy. To będzie wydarzenie, które połączy nas wszystkich w jednej sali, pełnej wzruszeń, nadziei i nowych inspiracji.


Dziś stajemy przed Wami z prośbą o wsparcie. Każda złotówka zbliża nas do realizacji naszych marzeń - marzeń o lepszym świecie, w którym sztuka i nauka idą ramię w ramię. Wasze wsparcie umożliwi nam dalszy rozwój i realizację kolejnych projektów filmowych i fabularnych, które nie tylko edukują, ale też inspirują i otwierają serca.

Dołącz do naszej przygody! Razem możemy budować mosty między światami, tworząc coś wyjątkowego i trwałego. Twoje wsparcie jest kluczem do otwarcia drzwi do świata, w którym każda historia ma swoje miejsce i znaczenie.LINKI DO MATERIAŁÓW FUNDACJI:


Rotmistrz Pilecki:Dziennik Reni Spiegel:Kto Ci będzie okna mył?COPERNICUS - Film w trakcie produkcji / Premiera w 2024 roku

r3HVyemH2rBbGYKo.jpg

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Korzyści płynące ze wsparcia cyklicznego:
Organizator otrzymuje 100% Twoich środków - nie pobieramy prowizji
Zachowujesz pełną kontrolę - w każdej chwili możesz bez zobowiązań przerwać wsparcie
Organizator może w pełni skupić się na swojej twórczości/działalności
Otrzymujesz stały dostęp do postów oraz specjalne wyróżnienie
Nie musisz pamiętać o kolejnych wpłatach
To prostsze niż Ci się wydaje :)

Lokalizacja

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty

nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Wpłać

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!