id: namkp6

Kilometry dla Dzieci z Hospicjum

Kilometry dla Dzieci z Hospicjum

Nasi użytkownicy założyli 1 187 643 zrzutki i zebrali 1 249 271 833 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Wyruszam samotnie w pieszą wędrówkę o dystansie 1600 km i ponad 51 tysięcy przewyższenia po górach Głównym Szlakiem Sudeckim, Łącznikiem Prudnik-Ustroń, Głównym Szlakiem Beskidzkim oraz Niebieskim Szlakiem Rzeszów-Grybów. Szlak planuję przejść w maksymalnie 45 dni w tym zakładam 3 dni odpoczynku.


Mój tegoroczny cel:

W czasie trwania wyprawy chcę zebrać środki finansowe dla nieuleczalnie chorych dzieci objętych opieką Hospicjum Małego Księcia. Zebrane środki pozwolą na zakup leków oraz środków opatrunkowych i higienicznych niezbędnych w codziennej opiece nad małymi pacjentami, przebywającymi pod troskliwą opieką hospicjum domowego oraz hospicjum stacjonarnego.

Zdaję sobie sprawę, że to kropla w morzu potrzeb tego wyjątkowego miejsca i chociaż wierzę, że dobroć nie ma ceny, to jestem pewny, że uzbierana kwota będzie chociaż małą cegiełką pomocy dla hospicyjnych dzieci.

Jestem zdeterminowany w dążeniu do wytyczonego celu i wyruszam na szlak pod koniec czerwca. Cierpliwość oraz wytrwałość pomogą mi w zmaganiu się z własnymi słabościami i zebraniu jak największej ilości środków pieniężnych dla wyjątkowych bohaterów Hospicjum Małego Księcia.


Kim jestem?

Mam na imię Dawid, na co dzień pracuje na magazynie i w każdym wolnym czasie trenuję do wędrowania szlakami górskimi. Chodzę po górach od 2020 roku, a wszystko zaczęło się przez przypadek – od chęci wejścia z moim kolegą na górę Czantorię w czasie zimy, co niestety zakończyło się niepowodzeniem ze względu na brak odpowiedniego przygotowania. Następnego dnia od znajomego dostałem potrzebny sprzęt i wyruszyliśmy w góry… wtedy dowiedziałem się o szlakach długodystansowych i tak zaczęła się moja przygoda z wędrówkami górskimi, która trwa do dziś… Później pomyślałem, żeby połączyć pasję z pomaganiem dzieciom w hospicjum, co jest dla mnie ogromną motywacją i dodaje mi siły, żeby osiągnąć wyznaczony cel.


Dlaczego akurat Hospicjum dla Dzieci?

Lubelskie Hospicjum dla Dzieci im. Małego Księcia zapewnia bezpłatną całodobową opiekę medyczną najciężej chorym dzieciom w ich domach w Lublinie oraz w województwie lubelskim. Hospicjum umożliwia pobyt dziecka w domu przy zachowaniu wysokich standardów opieki medycznej, psychologicznej, pedagogicznej, socjalnej oraz duchowej. Aktualnie pod opieką Hospicjum domowego jest 54 dzieci oraz 8 dzieci przebywa na oddziale stacjonarnym w Lublinie. Celem opieki hospicjum jest poprawa jakości życia Podopiecznych, poprzez otaczanie ich specjalistyczną opieką medyczną.                                                                                            

Dorzućcie się do zrzutki na rzecz hospicjum dla dzieci i koniecznie trzymajcie za mnie kciuki!


Wędrówkę można śledzić:

Instagram: https://www.instagram.com/oleeeszek

Facebook: https://www.facebook.com/dawid.oleszko.5


--------------------------------------------------------------------

Lubelskie Hospicjum dla Dzieci im. Małego Księcia

ul. Lędzian 4

20-828 Lublin

tel. 81 53 71 373

NIP 712-23-47-978

KRS: 000 000 4522

www.hospicjum.lublin.pl

www.facebook.com/HospicjumMalegoKsiecia

[email protected]

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. Twoja może być pierwsza!

Wpłaty 90

MM
Marta Mleczko
20 zł
DW
Damian
200 zł
DA
Daniel
PB
Piotr B.
20 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
100 zł
PA
Patrycja
20 zł
MZ
"Józef"
20 zł
 
Dane ukryte
20 zł
JO
Jack Olak
50 zł
BE
Beata
20 zł
Zobacz więcej

Komentarze 1

 
2500 znaków