id: fgud4f

Razem zmieńmy Polskę! - bez obecnych polityków

Razem zmieńmy Polskę! - bez obecnych polityków

1 zł 
z 5 000 000
0%
67 dni do końca
wspierający
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Cześć!


Czy masz już dość rządów obecnych polityków?

Czy zamiast podwyżek cen produktów i wynagrodzeń dla posłów chcesz, aby TWOJE wynagrodzenie było wyższe?

Czy jesteś zdania, że każde zmarnowane publiczne- CZYLI TWOJE- pieniądze politycy powinni oddać ze swoich majątków?

Czy chcesz bez stresu o rosnącą cenę energii i bez przesiadywania na stronach sprzedających węgiel co wtorek i czwartek mieć ciepło w zimę?

Czy chcesz aby Twoje pieniądze zamiast na telewizję publiczną były przekazywane w miejsca, gdzie potrafią uratować wiele ludzkich istnień?

Czy uważasz, że kobiety mają prawo decydować o swoim ciele, a politycy nie mogą wchodzić z butami w ich trudne, często podejmowane ze łzami życiowe decyzje?

Czy chcesz aby spółki skarbu państwa były kierowane przez prawdziwych specjalistów, a w radach nadzorczych zasiadały osoby, które są tam ze względu na swoją wiedzę i doświadczenie, a nie znajomości polityczne czy dlatego, że należą do partii rządzącej?


Jeśli już nie wierzysz ludziom z mównicy, masz dość patrzenia na wiecznie przerzucających „bo to wina tych poprzednich” polityków, oraz niestety zaczynasz odczuwać skutki różnych decyzji w swoim portfelu to DOŁĄCZ DO MNIE- RAZEM MOŻEMY ZMIENIĆ NASZ KRAJ NA LEPSZY!

Jestem taki jak Ty oraz 90% Polaków i chcę zmienić kraj abyśmy mogli żyć w nim normalnie. Chociaż nie mam żadnego doświadczenia w polityce wierzę, że się nam uda! A to dlatego, że z perspektywy zwykłego Polaka wiemy co należy zmienić żeby żyło się lepiej i łatwiej, a czego należy się pozbyć jak najszybciej. Nigdy nie chciałem iść stronę polityki, ale jest coraz więcej spraw z którymi nie mogę się zgodzić i nie chcę aby moje pieniądze były marnowane i przeznaczane na to, na co nie powinny. Dusza krzyczy, a serce krwawi.


W krótkich słowach i kilkunastu punktach przedstawię Ci co chcę zmienić i na co zbieram:


- Pełna odpowiedzialność majątkowa posłów- jeśli zacznie budować elektrownie i jej nie dokończy, ogłosi wybory i ich nie zorganizuje, kupi respiratory z niepewnego źródła i ich nie otrzyma, wtedy wszystkie wydatki będzie musiał oddać ze swojej kieszeni.

- Zmiana prawa aborcyjnego- to nie do przyjęcia, żeby ktoś inny decydował o Twoim zdrowiu i życiu. Jeśli znalazłaś się w sytuacji w której rozważasz aborcję to oznacza, że masz już dylemat, mnóstwo łez i nieprzespane noce. W tej sytuacji potrzebna jest pomoc psychologiczna oraz inna, wymagająca w danej chwili, a nie budowanie ściany.

- Tablica wstydu- pełny dostęp do głosowań posłów. Na stronie sejmu będą się pojawiały informacje jakie głosowania się odbyły, oraz jak głosował dany poseł wymieniony z imienia, nazwiska, partii i z dodanym zdjęciem. Będziesz już wiedział, kto głosuję za niekorzystnymi dla Ciebie zmianami. Każda decyzja jest podejmowana przez konkretne osoby, nie ma czegoś takiego jak „zły system”, są tylko źli ludzie i dowiesz się kim są.

- Zmiana w finansowaniu NFZ- przez całe życie płacisz składki, a gdy potrzebujesz pomocy i wizyty u specjalisty to i tak idziesz prywatnie, bo nie ma terminów? I kto tutaj jest chory, Ty jako pacjent czy NFZ?

- Zmiana struktur władz spółek skarbu państwa- najwyższe stanowiska wielkich państwowych firm mają zajmować eksperci posiadający ogromną wiedzę w dziedzinie, którą zajmuje się dana firma, a do tego potrafi wsłuchać się w głos współpracowników. Wszystkim politykom, rodzinie polityków, znajomym trzeba podziękować za współpracę.

- Rozliczanie obietnic wyborczych- każdy polityk przed wyborami ma swoją piękną bajkę do opowiedzenia. Niestety zwykle na bajce się kończy, a program wyborczy ląduje w koszu. KONIEC Z TYM! Program wyborczy ma zawierać konkretne informacje wraz z terminem do kiedy daną obietnicę zrealizuje. Jeśli nie podoła to znaczy, że nie ma dla niego miejsca w rządzie.


Cele finansowe zbiórki:

Czy 5 000 000 zł to dużo? Dla normalnego człowieka to kwota, którą ciężko sobie wyobrazić. Natomiast dla polityków i ich partii to drobne. Z ciekawości poszukałem informacji ile otrzymuje od Państwa (czyli też od Ciebie, czy tego chcesz czy nie) partia dominująca w danej chwili. I wiesz ile? Ponad 20 000 000 zł i to tylko kwota z subwencji, a gdzie inne dochody? Więc żeby miało to jakiś sens kwota, którą chcę uzbierać to wystarczający budżet na początek. Od razu zaznaczam, że jeśli nie uda się uzbierać całej sumy do końca trwania zrzutki wówczas zrozumiem, że są ludzie, którzy dalej wolą się denerwować na polityków ale nic z tym nie chcą zrobić i zebraną kwotę przeznaczę na zapewnienie chociaż jednej osobie lepszej przyszłości w tym kraju - sobie. Jeśli uda się uzbierać całą kwotę zostanie ona przeznaczona na:

- Stronę internetową i jej administrowanie

- Reklamę żebyśmy dotarli do jak największej ilości osób

- Podatek od zebranej kwoty lub prawnik

- Opłaty na założenie partii

- Wynajem lokalu na spotkania osób zainteresowanych do przyłączenia się

- Logistykę prowadzenia partii

- Wynagrodzenie

- Logo

- Napisanie przez prawnika statutu, regulaminu

- Inne
-----------------------------------------------------------------

Zdjęcie nad opisem: Krzysztof Białoskórski

Zdjęcie profilowe: Paweł Kula

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 1

preloader

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

895 291 zrzutek

i zebrali

840 333 174 zł

A ty na co dziś zbierasz?