id: espbj5

Wesprzyj rozwój Nauka. To Lubię

Wesprzyj rozwój Nauka. To Lubię

Aktualności16

 • Dołącz do naszej misji edukacyjnej, wesprzyj rozwój materiałów edukacyjnych i zainwestuj w przyszłość swoją i bliskich!


  Cześć!


  Dziękujemy, że z nami jesteś i wspierasz nasze działania. Musisz wiedzieć, że nie stoimy w miejscu, a nasze plany na 2024 rok są bardzo ambitne. Wierzymy, że z Twoim wsparciem uda nam się je zrealizować.


  🤝🏻 Pomóż nam budować świat, w którym edukacja jest dostępna dla wszystkich! 🤝🏻


  Żyjemy w świecie, gdzie edukacja otwiera drzwi do lepszej przyszłości, jest kluczem do rozwoju oraz innowacji. Naszą misją jest tworzenie i udostępnienie wysokiej jakości materiałów edukacyjnych dla dzieci oraz dorosłych, niezależnie od ich tła społeczno-ekonomicznego. Materiałów popularnonaukowych, które pobudzają ciekawość i pasję do nauki. Każda wpłata przybliża nas do realizacji tego celu, umożliwiając tworzenie i dystrybucję wiedzy. Co konkretnie chcemy robić w najbliższych miesiącach?


  🔹 Nasza zbiórka ma na celu zebranie środków na stworzenie serii materiałów edukacyjnych i interwencyjnych, które będą rzucać naukowe światło na ważne kwestie społeczne. Zależy nam na tym, by inspirować i edukować dzieci i dorosłych. Równocześnie chcemy pomóc zrozumieć świat i tłumaczyć, jak on działa - od galaktyk po podstawowe cząsteczki.


  🔹 W dobie dezinformacji, manipulacji i bezmyślnego scrollowania ekranów chcemy "otwierać głowy" i uczyć krytycznego myślenia. Zamierzamy tworzyć niezależne materiały edukacyjne. Dziennikarstwo interwencyjne jest dziś ważniejsze, niż kiedykolwiek wcześniej. Będziemy badać to, co ważne, czyli wskazywać problemy i rozwiązania.


  🔹 Dzieci są przyszłością, dlatego chcemy zaspokoić ich ciekawość świata, zachęcić do zadawania pytania i budowania dobrych nawyków oraz rozwijania kreatywności. Chcemy pokazywać naukowców i ich pracę, w zrozumiałym i jasnym świetle. Cisi bohaterowie każdego dnia sprawiają, że życie każdego z nas jest po prostu lepsze.


  🔹 Nieustannie będziemy wspierać uczniów i studentów, którzy tak jak my są ciekawi świata, chcą go zrozumieć i ulepszyć swoimi odkryciami.


  🟡 Działamy dla Was i dzięki Wam. Wspierając naszą zbiórkę, pomagasz nam dalej budować silniejsze i bardziej świadome społeczeństwo.🟡

  dfahzVHcvKG3uDY7.jpg

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

e8299d4cbdc24f33.pngNauka to Lubię ma już 8 lat. Dzisiaj to już nie tylko video blog, który właśnie przekroczył liczbę pół miliona subskrypcji, ale także podcast, kanał naukowy dla dzieci i strona www. To wszystko dla Was i dzięki Wam. I mam nadzieję, że to dopiero początek. Sam jednak nie jestem w stanie rozwijać środowiska Nauka. To Lubię, dlatego chcę was poprosić o pomoc. 

 

Moje działania znajdziesz pod tymi linkami:

 

Blog Nauka. To Lubię

Kanał na YouTube Nauka. To Lubię

Kanał na YouTube Nauka. To Lubię Junior

Podcast Nauka. To Lubię

 

CEL ZRZUTKI

 

Dzięki Waszemu wsparciu chciałbym stworzyć naukowy serwis fact-checkingowy. Ostatnie miesiące szczególnie wyraźnie pokazały, jak ważne są wiarygodne źródła informacji. Chciałbym stworzyć miejsce, w którym będzie można weryfikować naukowe fakty.

 

Dla najmłodszych chciałbym robić ciekawe, rozwijające serie video. Mam nadzieję, że uda nam się zebrać środki, by były wizualnie piękne i animowane.


Zobacz jeden z moich filmów na kanał Nauka. To Lubię Junior:

 


Rodzicom i nauczycielom chciałbym dostarczać więcej interesujących materiałów, nie tylko w formie video, ale także w formie np. poradników.


Ponadto za część kwoty, którą wpłacicie na konto zrzutki chcę stworzyć fundusz grantowy dla młodych i zdolnych uczniów. Zależy mi na wspieraniu czasami szalonych, ale moim zdaniem wartościowych projektów naukowych. Spotykam wielu młodych ludzi, którzy mają ogromny potencjał, uważam, że nie możemy pozwolić na to, żeby się marnował. W przeszłości wspierałem różne inicjatywy – jak chociażby ostatnio budowę uczniowskiego „satelity”  – ale chcę by Fundacja Nauka. To Lubię zajmowała się tym regularnie.

 

Osoby, które zdecydują się na stałe wspieranie fundacji zaproszę do rady, która będzie współdecydowała, które naukowe projekty warto sfinansować!


POMÓŻ MI ZREALIZOWAĆ TEN CEL

 

Naukę popularyzuję od lat. Sprawdzam fakty, mówię o nich w sposób zrozumiały, chcę byście byli na bieżąco z tym, co dzieje się w nauce. Uważam, że to ważne i dla osób dorosłych i dla dzieci. W rozwoju Nauka. To Lubię dotarłem jednak do ściany. Bez finansowego wsparcia nie jestem w stanie robić więcej. Czas mamy szczególny, dla wielu bardzo trudny. Ostatnie miesiące szczególnie wyraźnie pokazały, jak ważne są wiarygodne źródła informacji, jak ważne jest wspieranie rodziców i szkoły w edukacji dzieci. Dlatego właśnie TERAZ was proszę o finansowe wsparcie. Za każdą, nawet najmniejszą kwotę z całego serca dziękuję. 


Zachęcam do wpłaty cyklicznej, ale nie narzucam żadnych progów. Wspierasz tyle, ile możesz. Bez względu na kwotę, Mecenasów Nauka. To Lubię zapraszam do zamkniętej grupy, w której będziemy:


- regularnie spotykać się w formule online;

- dyskutować o tematach odcinków;

- decydować o przyznawaniu grantów;

- ustalać daty i miejsca spotkań stacjonarnych (po pandemii).


DOŁĄCZ DO GRUPY MECENASÓW NAUKA. TO LUBIĘ

e1fedccfe53be5ec.jpeg

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Dlaczego wsparcie cykliczne jest tak ważne?

Będę regularne spotykał się (w formule on-line) z osobami wpłacającymi cyklicznie
Będziemy umawiać się na spotkania stacjonarne (po pandemii)
Na specjalnej grupie społeczności Nauka. To Lubię będziemy dyskutować o tematach odcinków filmów na kanale NTL
Wybierając cykliczne wsparcie zasiądziesz w specjalnej radzie, która będzie współdecydowała, które naukowe projekty warto sfinansować
Korzyści płynące ze wsparcia cyklicznego:
Organizator otrzymuje 100% Twoich środków - nie pobieramy prowizji
Zachowujesz pełną kontrolę - w każdej chwili możesz bez zobowiązań przerwać wsparcie
Organizator może w pełni skupić się na swojej twórczości/działalności
Otrzymujesz stały dostęp do postów oraz specjalne wyróżnienie
Nie musisz pamiętać o kolejnych wpłatach
To prostsze niż Ci się wydaje :)
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 6757

preloader

Komentarze 84

 
2500 znaków