id: naytww

Pomoc dla Strażaka Ochotniczej Straży Pożarnej któremu w pożarze spłonęło wszystko.

Pomoc dla Strażaka Ochotniczej Straży Pożarnej któremu w pożarze spłonęło wszystko.

4 346 zł 
z 10 000 zł
43%
zakończona 30.11.2018r
73 
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Opis zrzutki

Ochotnicza Straż Pożarna w Mieroszowie Druhowie z OSP Mieroszów nie pozostają obojętni na ludzką tragedię i uruchamiają kolejną zbiórkę pieniędzy, tym razem w potrzebie jest strażak z OSP szklarska poręba który stracił cały dobytek swojego życia w pożarze budynku. Wykazał się tym samym bohaterką postawa gdyż sam rozpoczął akcje ratunkowa i ewakuował sąsiadów.Byliśmy już organizatorami zrzutki na pierwszy defibrylator AED w Mieroszowie jak i pomoc w odbudowie budynku gospodarczego w Golińsku poniżej prezentujemy poprzednie zbiórki http://tv.dami.walbrzych.pl/spoleczenstwo-3/item/20567-pierwszy-aed-w-mieroszowie https://zrzutka.pl/au8dhn https://zrzutka.pl/ehkhkp https://www.youtube.com/watch?v=RpesAychLLI w razie jakichkolwiek pytań oraz chęci pomocy jesteśmy pod numerami telefonów Druh Osp Mieroszów Tomasz Radzik tel 604-366-461 Druh Osp Mieroszów Krzysztof Brych tel 882-624-278 oraz poszkodowany wraz z rodziną Druh Osp Piechowice Paweł Morańda tel 796-003-760

08 października 2018r. miał miejsce pożar poddasza w budynku wielorodzinnym w Piechowicach, w wyniku którego dach nad głową straciło 12 rodzin (40 osób).

https://muzyczneradio.pl/index.php/articles/dramat-ludzi-po-pozarze-kamienicy.html

Potężny pożar wybuchł w Piechowicach w jednym z budynków wielorodzinnych przy ul.Kryształowej. Doszczętnie spłonął dach. Górna kondygnacja nie nadaje się do zamieszkania pozostałe dwie zalane zostały wodą. 12 rodzin zostało ewakuowanych. Na najwyższej kondygnacji mieszkał z rodziną strażak OSP i to on rozpoczął akcję ratunkową. Sam stracił wszystko i potrzebuje pomocy.

Prosimy ludzi dobrej woli o pomoc potrzebna jest odzież jak i sprzęt AGD,ubranka dla niemowlaka,kołdry,pościel i inne rzeczy potrzebne do życia ,jeśli ktokolwiek chce pomóc powyżej są podane numery telefonów do kontaktu w celu pomocy dziękujemy ludzią dobrej woli za okazałą pomoc DRUHOWIE OCHOTNICZEJ STRAŻY POŻARNEJ W MIEROSZOWIE.

Potrzeba dosłownie wszystkiego, począwszy od kubka do herbaty, sztućców, drobnego AGD, łóżka czy nawet szafy.

Potrzebne ubrania: DAMSKIE: rozmiar S, buty r. 35 MĘSKIE: rozmiar XL-XXL, buty r.43

Żona Strażaka jest w 7 miesiącu ciąży, więc będą potrzebować rzeczy dla maleństwa - nie mają nic, potrzebują całą wyprawkę: butelki, smoczki, ciuszki, łóżeczko, wanienkę, kocyk, wózek,oraz niezbędne rzeczy do życia codziennego.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 73

JP
Justyna Pichowicz
200 zł
SC
szymon czech
200 zł
MP
Marek Poręba
100 zł
ML
Marek Luty
100 zł
SM
Krzysztof Szlanda
100 zł
RK
Rafał Kubinka
100 zł
P
Paulina
100 zł
JP
Jerzy Perczyński
100 zł
JZ
Jerzy Zgajewski
100 zł
KS
Krzysztof Sapko
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze 2

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

799 200 zrzutek

i zebrali

618 690 273 zł

A ty na co dziś zbierasz?