id: nayuuh

Daj piątaka dla kociaka!

Daj piątaka dla kociaka!

Nasi użytkownicy założyli 1 147 441 zrzutek i zebrali 1 195 243 482 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności2

 • Hura, mamy DRUGI tysiąc! Dwa tysiące to był nasz cel, który został osiągnięty jeszcze przed datą końcową. Dlatego z wielką radością po raz KOLEJNY zwiększamy próg i walczmy do samego końca. 6 dni ciężkiej walki przed nami, robimy to dla wspaniałych kotków z Kociarni!

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Zima to ciężki czas dla fundacji wspierających zwierzęta - poza kosztami stałymi dochodzą opłaty za ogrzewanie, koty mają większe zapotrzebowanie na ciepło i jedzenie. To też czas, w którym częściej podrzuca się i porzuca czworonogi, gdy okazują się nietrafionym prezentem lub zbędnym bagażem na wyjazd w czasie ferii świątecznych.


W ramach projektu na studia zdecydowałyśmy się wesprzeć naszych mniejszych przyjaciół, a zebrane środki przeznaczyć na Kociarnię w Ostródzie, którą tworzy Pani Agnieszka wraz z innymi dobrymi ludźmi. Wolontariuszy jest kilku, którzy regularnie odwiedzają koty - sprzątają, karmią, głaszczą i przede wszystkim próbują znaleźć domy. Żadna z tych czynności nie należy do najłatwiejszych.


Kociarnia działa od ponad dwóch lat, sponsorują ją ludzie dobrej woli - nie otrzymują żadnej pomocy z miasta ani tym bardziej z państwa. I zajmuje się ponad 40 kotami: najmłodsza z nich Aga ma zaledwie kilka miesięcy, a najstarszy Jubilat skończył 10 lat. Są koty zdrowe, są niestety i te chore - są także te wolnożyjące, które są regularnie przez fundację kastrowane, by zapobiec dalszemu niekontrolowanemu rozmnażaniu. Koszta leczenia miesięcznie zbliżają się do 10 tysięcy, karmienie zwierzaków to kolejny tysiąc. Są jeszcze butle z gazem do ogrzewania, jest chemia gospodarcza.


Dlatego chcemy pomóc, jak umiemy. Studiujemy dziennikarstwo, więc media społecznościowe i internet nie są nam obce - znamy je doskonale i chcemy ich użyć, by zrobić coś dobrego. Stworzyłyśmy akcję #dajpiątakadlakociaka bo wiemy, że w okresie świątecznym szczególnie ciężko jest znaleźć jakiś grosz, by przekazać go na cele charytatywne. Wiemy też, że ludzie mają dobre serca i właśnie w tym magicznym czasie wyjątkowo to pokazują - dlatego każdy grosz się liczy, każda wpłata. Daj piątaka dla kociaka, bo to zbiórka kasy na kocie rarytasy!

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 89

JB
Janina
500 zł
 
Dane ukryte
200 zł
GK
Grażyna Kłodnicka
155 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
100 zł
 
Dane ukryte
90 zł
AR
Minionki w czapce
65 zł
 
Dane ukryte
60 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!