id: naz47z

Odkupienie nosidła skradzionego podczas Tygodnia Noszenia

Odkupienie nosidła skradzionego podczas Tygodnia Noszenia

Opis zrzutki

Edit: dziękujemy!! W ekspresowym tempie udało się zebrać całą kwotę ???? zbiórka wkrótce zostanie wyłączona. Większość z Was zna sytuację, pozostałych informuję, że podczas bezpłatnego wydarzenia w ramach Europejskiego Tygodnia Noszenia, które odbywało się w Fundacji Cała Wioska 11.05.2018 , skradziono nosidło wypożyczone ze sklepu na czas warsztatów. Sytuacja jest bardzo przykra... Ale zakończenie tej historii niech będzie optymistyczne, pokazujące, że większość ludzi jest dobra i pomocna. Zbierzmy raz dwa kwotę, którą Ania, organizatorka wydarzenia, musi pokryć sprzedawcy, który udostępnił nosidło. Wystarczy, że 40 osób, czyli mniej więcej tyle ile wzięło udział w Tygodniu Noszenia, wpłaci 10 złotych. Liczymy na Wasze wsparcie :-)

Komentarze 2

 
2500 znaków
  •  
    Użytkownik niezarejestrowany

    Wierzyć się nie chce

  •  
    Użytkownik niezarejestrowany

    kocham WAS i to co robicie - wasza pierwsza i największa fanka!!!

Dbamy o bezpieczeństwo. W razie wątpliwości zgłoś tę zrzutkę przez