id: nb86uh

Tramwaj Cieszyński - Kup Bilet! Miesięczny lub roczny!

Tramwaj Cieszyński - Kup Bilet! Miesięczny lub roczny!

768 zł 
z 1 000 zł
76%
224 dni do końca
20 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Aktualności15

 • Najnowszy numer naszego magazynu trafił do dystrybucji. Już wkrótce będzie go można odebrać z dotychczasowych, stałych miejsc dystrybucji. Już dziś można go odebrać w naszej przyredakcyjnej kawiarni Tramwaj Cafe, gdzie rezerwując sobie odbiór numeru można wypić darmową kawę.


  jffae5804710aa9a.jpeg

  Czytaj więcej
 • Najnowszy numer naszego magazynu trafił do dystrybucji. Już wkrótce będzie go można odebrać z dotychczasowych, stałych miejsc dystrybucji. Już dziś można go odebrać w naszej przyredakcyjnej kawiarni Tramwaj Cafe, gdzie rezerwując sobie odbiór numeru można wypić darmową kawę.

  g2beebbb6195a514.jpeg

  Czytaj więcej
 • Najnowszy numer naszego magazynu trafił dziś do dystrybucji. Można go odebrać m.in. w naszej przyredakcyjnej kawiarni Tramwaj Cafe, gdzie rezerwując sobie odbiór numeru można wypić darmową kawę. Szczegóły rezerwacji oraz prenumeraty znajdziecie w niniejszej zrzutce.

  g571f61dd1180bc2.jpeg

  Czytaj więcej
 • Najnowszy numer miesięcznika Tramwaj Cieszyński! Tramwaj trafił już do dystrybucji! Chcecie go otrzymać do domu lub zarezerwować naszego magazynu do odbioru w przyredakcyjnej kawiarni Tramwaj Cafe. Zachęcamy do korzystania z możliwości jakie daje niniejsza zrzutka. Dzięki wpłatom możliwe będzie wsparcie wydania kolejnego numeru. Symboliczne wpłaty można połączyć z darmową kawą do wykorzystania w Tramwaj Cafe. Przyjemnej lektury!hff2e720b0b81f97.jpeg

  Czytaj więcej
 • Już jest najnowszy numer magazynu Tramwaj Cieszyński! Tramwaj już wkrótce dotrze do stałych miejsc dystrybucji, a w pierwszej kolejności dotarł do naszej przyredakcyjnej kawiarni Tramwaj Cafe. Chcecie otrzymać do domu lub zarezerwować egzemplarz naszego magazynu. Zachęcamy do korzystania z możliwości jakie daje niniejsza zrzutka. Dzięki wpłatom możliwe będzie wsparcie wydania kolejnego numeru. Symboliczne wpłaty można połączyć z darmową kawą do wykorzystania w Tramwaj Cafe. Przyjemnej lektury!

  j7ba788946cbd3ef.jpeg

  Czytaj więcej
 • Zamów lub odbierz zarezerwowany, najnowszy numer miesięcznika Tramwaj Cieszyński! Wrześniowy numer wyjechał już z zajezdni i powoli zatrzymuje się na poszczególnych przystankach - miejscach dystrybucji.


  j61e7e3bd3aac788.png

  Czytaj więcej
 • Już jest wrześniowy numer naszego magazynu! A w nim sporo ciekawych artykułów, które z pewnością Was zainteresują. Chcecie otrzymać swój egzemplarz wprost do skrzynki na listy? A może chcecie aby najnowszy numer czekał na Was do odbioru w naszej przyredakcyjnej kawiarni Tramwaj Cafe? Zamówcie wrześniowy numer, wspierając tym samym wydanie kolejnego numeru!

  y9a43fa876d250f4.jpeg

  Czytaj więcej
 • Już jest lipcowo-sierpniowy numer magazynu Tramwaj Cieszyński! Możecie go odebrać m.in. w naszej przyredakcyjnej kawiarni Tramwaj Cafe! Zachęcamy także do wsparcia wydania kolejnego numeru poprzez niniejszą zrzutkę, dzięki której zarezerwować możecie sobie najnowszy numer lub skorzystać z opcji jego wysyłki pod wskazany adres!


  a04f548c863dcedd.png

  Czytaj więcej
 • Już jest czerwcowy numer magazynu Tramwaj Cieszyński! Możecie go odebrać m.in. w naszej przyredakcyjnej kawiarni Tramwaj Cafe! Zachęcamy także do wsparcia wydania kolejnego numeru poprzez niniejszą zrzutkę, dzięki której zarezerwować możecie sobie najnowszy numer lub skorzystać z opcji jego wysyłki pod wskazany adres!

  m46a782cb225001f.jpeg

  Czytaj więcej
 • W czasie gdy na stronie internetowej www.tramwajcieszynski.pl pojawiają się artykuły z kwietniowego numeru naszego magazynu, do dystrybucji trafił jego majowy egzemplarz! Chcielibyście otrzymać go dostawą do domu? Jest taka możliwość! Szczegóły znajdziecie na niniejszej zrzutce! v66772b30a8eddf5.jpeg

  Czytaj więcej
 • Już jest kwietniowy numer miesięcznika Tramwaj Cieszyński! Nim trafi do stałych miejsc dystrybucji, można go odebrać w naszej przyredakcyjnej kawiarni Tramwaj Cafe. Aby mieć pewność, że numer będzie na Was czekać, możecie skorzystać z opcji rezerwacji najnowszego "tramwaju", odbierając przy okazji pyszną kawę. Możecie też skorzystać z wysyłki pod dowolny, wskazany przez Was adres. h5b77e5c7cb8c554.jpeg

  Czytaj więcej
 • Zbliża się termin, w którym światło dzienne ujrzy najnowszy, kwietniowy numer miesięcznika Tramwaj Cieszyński! Rezerwujcie jego odbiór już teraz! Skorzystajcie z możliwości, które daje Wam zbiórka prowadzona w serwisie zrzutka.pl. Zarezerwuj i odbierz w Tramwaj Cafe lub wybierz opcję z wysyłką pod wskazany adres! aa3b1e6634a2f12c.jpeg

  Czytaj więcej
 • Na naszej stronie FB a także na stronie internetowej www.tramwajcieszynski.pl powoli pojawiają się artykuły z marcowego wydania magazynu. Nadal jednak możecie zamówić papierowy egzemplarz lub wesprzeć wydanie kolejnego, tym razem kwietniowego numeru! mb939b156642283b.png

  Czytaj więcej
 • Wszystkich spragnionych lektury najnowszego numeru naszego magazynu informujemy, że jest on już dostępny w kawiarni Tramwaj Cafe. Jego odbiór można poprzedzić rezerwacją, do której dokładamy darmową kawę w naszej przyredakcyjnej kawiarni. Najnowszy numer można zamówić także w opcji z wysyłką pod wskazany adres. Szczegóły dotyczące wsparcia naszego magazynu znajdziecie w niniejszej zbiórce!

  h974e4a06ee4e6c4.jpeg

  Czytaj więcej
 • Tramwaj Cieszyński nr 50 (marzec 2021) będzie dostępny w kawiarni Tramwaj Cafe od 13 marca. Zapraszamy po odbiór!


  Od poniedziałku, 15 marca dostępny będzie we wszystkich punktach dystrybucji.

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Chcesz wesprzeć wydanie kolejnego numeru miesięcznika Tramwaj Cieszyński? Nic prostszego! Kup bilet bez wychodzenia z domu, stając się patronem naszego magazynu. Dzięki Twojej wpłacie będziemy zaplanować publikację kolejnego numeru! Bądź budowniczym naszej tramwajowej linii, dokładając szyn po których poruszać się będzie Tramwaj Cieszyński!


Dla wpłacających przygotowaliśmy kilka nagród, wśród których znajdziecie rezerwację najnowszego numeru i jego osobisty odbiór w naszej przyredakcyjnej kawiarni Tramwaj Cafe (kawa gratis!) lub jego wysyłkę pod wskazany przez adres. W ramach niniejszej zbiórki można także zamówić roczną prenumeratę naszego miesięcznika, a także skorzystać z jednej z dwóch opcji reklamy na jego łamach (możemy wystawić fakturę).


Tramwaj Cieszyński jest magazynem dla Śląska Cieszyńskiego, bezpłatnym, społeczno-kulturalnym miesięcznikiem z lekką nutą ideologiczną. Wydawany jest przez fundację LOKALSI, która działa na rzecz lokalnych społeczności od 2014 roku, a przez działalność wydawniczą dostarcza bieżących informacji z życia regionu, promuje działania lokalnych aktywistów, współpracuje z samorządami i włącza się w rozwiązywanie lokalnych problemów społecznych. Główną misją jest integracja społeczności naszego regionu, aktywizacja mieszkańców do współuczestniczenia w życiu swoich wspólnot i upowszechnianie postaw obywatelskich.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 20

KS
Krzysztof Suchanek
150 zł
JS
Janusz Sobecki
150 zł
 
Dane ukryte
150 zł
MT
Marek Tomica
50 zł
MD
Dorotka z rodzicami
30 zł
AZ
Andrzej Ząbek
25 zł
MB
Marta B
20 zł
 
Dane ukryte
20 zł
 
Dane ukryte
20 zł
 
Dane ukryte
15 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nagrody

Wpłać 10 zł i więcej
Rezerwacja najnowszego numeru i jego osobisty odbiór + kawa GRATIS :)

Po wpłaceniu kwoty, gazeta zostanie zarezerwowana na hasło podane przez wpłacającego z gwarancją odbioru, odłożony zostanie opłacony numer z miesiąca w którym dokonana zostanie wpłata. Przy odbiorze do gazety otrzymacie Państwo darmowę kawę, do wyboru: americano lub małe cappuccino.

rozwiń

wybrano 3 razy (pozostało 97 z 100)

przewidywana dostawa: 13 kwietnia, 2021

Wybieram
Wpłać 15 zł i więcej
Wysyłka miesięcznika Tramwaj Cieszyński pod wskazany adres

Po wpłacie wymaganej kwoty wyślemy bieżący miesięcznik, gazetę wyślemy pod wskazany adres.

rozwiń

wybrano 7 razy (pozostało 43 z 50)

Wybieram
Wpłać 150 zł i więcej
Roczna prenumerata miesięcznika Tramwaj Cieszyński

Po wpłacie będziemy wysyłać do Państwa gazetę co miesiąc, począwszy od daty wpłaty, pod wskazany adres.

rozwiń

wybrano 2 razy

Wybieram
Wpłać 650 zł i więcej
Reklama jednostronicowa na łamach miesięcznika Tramwaj Cieszyński

Reklama w formie graficznej na łamach miesięcznika Tramwaj Cieszyński. Do zakupionej w ten sposób reklamy możemy wystawić fakturę.

rozwiń

(pozostało 2 z 2)

przewidywana dostawa: 13 marca, 2021

Wybieram
Wpłać 1500 zł i więcej
dwustronnicowa prezentacja na łamach miesięcznika Tramwaj Cieszyński ze wsparciem w social mediach.

Pełna prezentacja (artykuł i grafika) na łamach miesięcznika Tramwaj Cieszyński ze wsparciem w mediach społecznościowych! Skuteczna promocja! Do zakupionej w ten sposób reklamy możemy wystawić fakturę.

rozwiń

(pozostało 2 z 2)

przewidywana dostawa: 13 marca, 2021

Wybieram

Nasi użytkownicy założyli

852 615 zrzutek

i zebrali

738 391 095 zł

A ty na co dziś zbierasz?