id: nb86uh

Tramwaj Cieszyński - Kup Bilet! Miesięczny lub roczny!

Tramwaj Cieszyński - Kup Bilet! Miesięczny lub roczny!

Nasi użytkownicy założyli 916 810 zrzutek i zebrali 884 341 465 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności17

 • Już jest! Wyczekiwany, najnowszy numer naszego magazynu! Sprawdźcie, czy dotarł już do najbliższego Wam punktu dystrybucji. Na pewno możecie go otrzymać w naszej przyredakcyjnej kawiarni Tramwaj Cafe, gdzie lekturę można połączyć z filiżanką aromatycznej kawy lub herbaty. A jeśli chcielibyście zarezerwować sobie jego odbiór lub zamówić jego dostawę pod wskazany adres to zachęcamy do skorzystania z naszej zrzutki. Wpłacając dowolną kwotę wspieracie wydanie kolejnego numeru!

  d1edbed0f343e425.png

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Chcesz wesprzeć wydanie kolejnego numeru miesięcznika Tramwaj Cieszyński? Nic prostszego! Kup bilet bez wychodzenia z domu, stając się patronem naszego magazynu. Dzięki Twojej wpłacie będziemy zaplanować publikację kolejnego numeru! Bądź budowniczym naszej tramwajowej linii, dokładając szyn po których poruszać się będzie Tramwaj Cieszyński!


Dla wpłacających przygotowaliśmy kilka nagród, wśród których znajdziecie rezerwację najnowszego numeru i jego osobisty odbiór w naszej przyredakcyjnej kawiarni Tramwaj Cafe (kawa gratis!) lub jego wysyłkę pod wskazany przez adres. W ramach niniejszej zbiórki można także zamówić roczną prenumeratę naszego miesięcznika, a także skorzystać z jednej z dwóch opcji reklamy na jego łamach (możemy wystawić fakturę).


Tramwaj Cieszyński jest magazynem dla Śląska Cieszyńskiego, bezpłatnym, społeczno-kulturalnym miesięcznikiem z lekką nutą ideologiczną. Wydawany jest przez fundację LOKALSI, która działa na rzecz lokalnych społeczności od 2014 roku, a przez działalność wydawniczą dostarcza bieżących informacji z życia regionu, promuje działania lokalnych aktywistów, współpracuje z samorządami i włącza się w rozwiązywanie lokalnych problemów społecznych. Główną misją jest integracja społeczności naszego regionu, aktywizacja mieszkańców do współuczestniczenia w życiu swoich wspólnot i upowszechnianie postaw obywatelskich.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Nagrody / oferty 5 Nowość

Kupuj i wspieraj zrzutki.

Nowość! Teraz możesz wspierać zrzutkę samemu dodając nagrodę/ofertę. Ty sprzedajesz, a środki trafiają bezpośrednio na zrzutkę, pomaganie jest takie proste - czytaj więcej.

Kupuj i wspieraj zrzutkę

Aktywne organizatora:
Rezerwacja najnowszego numeru i jego osobisty odbiór + kawa GRATIS :)

Po wpłaceniu kwoty, gazeta zostanie zarezerwowana na hasło podane przez wpłacającego z gwarancją odbioru, odłożony zostanie opłacony numer z miesiąca w którym d...

od 10 zł

Kupione 3 z 100

Koniec za 22 dni!
Wysyłka miesięcznika Tramwaj Cieszyński pod wskazany adres

Po wpłacie wymaganej kwoty wyślemy bieżący miesięcznik, gazetę wyślemy pod wskazany adres.

od 15 zł

Kupione 12 z 50

Koniec za 22 dni!

Wpłaty 25

preloader

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!