Na utrzymanie pacjentów Ośrodka
Na utrzymanie pacjentów Ośrodka
Opis zrzutki
Jesteśmy ośrodkiem, który udziela specjalistycznej pomocy, leczenia i rehabilitacji dzikim zwierzętom🦉🦅🐦⬛🦆🦊🐗🦌🦢🦔🦫


Niestety przez niedobór Ośrodków w Wielkopolsce, przyjmujemy ranne zwierzęta z całego województwa 🥺, a co za tym idzie nasza sytuacja finansowa jest cały czas trudna. Większość Gmin nie wspiera pacjentów ze swoich terenów, więc jesteśmy zmuszeni nieustannie prosić o datki i darowizny na ich leczenie i utrzymanie..

Tylko w tym roku trafiło już do nas ponad 3000 zwierząt, potrzebujących pomocy.



Bardzo nas cieszy, że coraz więcej osób interesuje się losem dzikich zwierząt i szuka dla nich pomocy, niestety włodarze wielu Miast i Gmin, niezmiennie wyręczają się z obowiązków własnych naszym Ośrodkiem.
Bo jak mamy za każdym razem odmawiać pomocy cierpiącym zwierzętom..?



Będziemy OGROMNIE WDZIĘCZNI ❤️❤️ za każde wsparcie, byśmy mogli dalej przywracać naturze zwierzęta i nie musieli żadnemu odmawiać pomocy.
Wszystkiego najlepszego!!!
Jesteś super brat ❤️
Jeż Jerzy poleca się na 30. urodziny 🤭
Dziękuję bardzo ♥️