id: nbv9vm

Pomóżmy przetrwać! | Gryfna Lama Żory

Pomóżmy przetrwać! | Gryfna Lama Żory

3 894 zł z 20 000 zł
19%
zakończona 20.04.2021r
72 wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Znając aktualne realia, zbiórka ma na celu wsparcie dla Gryfnej Lamy i uzbieranie m.in: na kare z sanepidu w wysokości 10 000 zł, która została nałożona na lokal. To tylko ziarnko w piasku potrzeb, aby lokal mógł przetrwać ten najgorszy okres.


Doskonale wiemy, że nie tylko Gryfna Lama w Żorach zaczęła się borykać z olbrzymimi kłopotami. W tym momencie skupiamy się na tym, żeby Gryfna mogła dalej funkcjonować jest potrzebne Wasze wsparcie! Ze względu na to, że za chwile może być taki moment, że nie będzie do czego wracać. Przede wszystkim cały kryzys związany z koronawirusem spadł nagle, a my z dnia na dzień straciliśmy możliwość normalnego funkcjonowania - mimo restrykcji próbujemy i chcemy się otwierać.


Co dalej z Gryfną Lamą? Właściciel jest bezsilny. 

- Zastanawiamy się, czy jeszcze się otworzymy stacjonarnie. Jeśli do tego nie dojdzie, to może być koniec naszej działalności. Działalność na wynos przynosi same straty, nie mam już z czego dokładać. Otwarcie stacjonarnie też jest ryzykowne. Nie mam z czego opłacać spodziewanych kar. Może być tak, że zarobię 2 tys. zł, a kara wyniesie 10 tys. zł - dodaje Dawid Olber.


Cel zbiórki na ten moment to uzbieranie 10 tyś zł na pokrycie mandatu z sanepidu. Właściciel będzie odwoływać się od mandatu w przypadku zwrócenia środków, pieniądze zostaną przeznaczone na pomoc fundacji lub na pokrycie bieżących kosztów działalności - ze względu, że sytuacja jest rozwojowa, a lokal nie zamierza się zamykać.


Artykuł na temat sytuacji Gryfnej Lamy na portalu tuzory.pl: https://www.tuzory.pl/wiadomosci,gryfna-lama-jednak-zamknieta-wlasciciel-nie-chce-tego-komentowac,wia5-3266-20454.html

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 72

MB
Michał Bogus
500 zł
AB
Artur Bogus
200 zł
D
DARIA
200 zł
MM
Monika Mikolajczyk
190 zł
 
Dane ukryte
100 zł
K
Kasia
100 zł
AR
Aleksandra Rakus
100 zł
AK
Adrian Kucharski
100 zł
PM
Piotr Mołoniewicz
100 zł
N
Natalia Br
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze 2

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

704 467 zrzutek

i zebrali

473 976 629 zł

A ty na co dziś zbierasz?