id: nde4y6

Na marzenia dzieci z Aleppo

Na marzenia dzieci z Aleppo

Nasi użytkownicy założyli 1 147 441 zrzutek i zebrali 1 195 241 297 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Witajcie! Jesteśmy grupą licealistek z Krakowa i jako humanistki, a przede wszystkim miłośniczki kultury - w pełnym tego słowa znaczeniu, postanowiłyśmy stworzyć projekt o nazwie ,,Kulturystki”. Projekt powstał jako odpowiedź do aktualnego problemu społecznego, jakim jest zamykanie oraz ograniczanie ośrodków kulturalnych i ich działania, podczas pandemii COVID – 19. Chcemy, aby nasi beneficjenci jak i my, lepiej zrozumieli, jak ciężka stała się sytuacja i czy można w niej, w jakiś sposób pomóc.Dróg do tego jest wiele, natomiast my, jako sposób pomocy wybrałyśmy zbiórkę na rzecz Fundacji Świętego Mikołaja, pomagającą najmłodszym jak i młodzieży, w spełnianiu ich marzeń, które nie są możliwe do zrealizowania z uwagi na ich sytuację ekonomiczną. Fundacja, którą wspieramy już od 2018 roku prowadzi stałe działania na rzecz dzieci z Aleppo.

Zniszczenia w Aleppo są ogromne, a jego mieszkańcy potrzebują długofalowej pomocy, aby móc wrócić do normalnego życia. Przez ostatnie lata dzieci w Aleppo zniosły niewyobrażalne cierpienia – wiele z nich straciło członków rodziny, domy i całe dotychczasowe życie. Wiele dzieci porzuciło szkołę, by pójść do pracy i wesprzeć żyjące w ubóstwie rodziny.

Chcemy im pomóc!
„Dotychczas objęliśmy swoją pomocą ponad 10 tysięcy dzieci, ale kolejne bardzo potrzebują naszego wsparcia. Chcemy pomóc dzieciom odzyskać stracone dzieciństwo i sprawić, by mogły znów uczyć się i chodzić do szkoły” .

Fundacja Świętego Mikołaja
be159211229b4fd6.jpeg


Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. Twoja może być pierwsza!

Wpłaty 22

nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Dane wpłacających zostały ukryte przez organizatora

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!