id: nde4y6

Na marzenia dzieci z Aleppo

Na marzenia dzieci z Aleppo

711 zł 
z 2 000 zł
35%
zakończona 27.05.2021r
22 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Witajcie! Jesteśmy grupą licealistek z Krakowa i jako humanistki, a przede wszystkim miłośniczki kultury - w pełnym tego słowa znaczeniu, postanowiłyśmy stworzyć projekt o nazwie ,,Kulturystki”. Projekt powstał jako odpowiedź do aktualnego problemu społecznego, jakim jest zamykanie oraz ograniczanie ośrodków kulturalnych i ich działania, podczas pandemii COVID – 19. Chcemy, aby nasi beneficjenci jak i my, lepiej zrozumieli, jak ciężka stała się sytuacja i czy można w niej, w jakiś sposób pomóc.Dróg do tego jest wiele, natomiast my, jako sposób pomocy wybrałyśmy zbiórkę na rzecz Fundacji Świętego Mikołaja, pomagającą najmłodszym jak i młodzieży, w spełnianiu ich marzeń, które nie są możliwe do zrealizowania z uwagi na ich sytuację ekonomiczną. Fundacja, którą wspieramy już od 2018 roku prowadzi stałe działania na rzecz dzieci z Aleppo.

Zniszczenia w Aleppo są ogromne, a jego mieszkańcy potrzebują długofalowej pomocy, aby móc wrócić do normalnego życia. Przez ostatnie lata dzieci w Aleppo zniosły niewyobrażalne cierpienia – wiele z nich straciło członków rodziny, domy i całe dotychczasowe życie. Wiele dzieci porzuciło szkołę, by pójść do pracy i wesprzeć żyjące w ubóstwie rodziny.

Chcemy im pomóc!
„Dotychczas objęliśmy swoją pomocą ponad 10 tysięcy dzieci, ale kolejne bardzo potrzebują naszego wsparcia. Chcemy pomóc dzieciom odzyskać stracone dzieciństwo i sprawić, by mogły znów uczyć się i chodzić do szkoły” .

Fundacja Świętego Mikołaja
be159211229b4fd6.jpeg


Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Nikt nie założył jeszcze skarbonki do tej zrzutki lub żadna z założonych skarbonek nie zebrała środków.

Wpłacający 22

nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Dane wpłacających zostały ukryte przez organizatora

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

852 597 zrzutek

i zebrali

738 362 755 zł

A ty na co dziś zbierasz?