Platforma wspierająca SPORT koniec za 20 dni ID: ndwj2w

Platforma wspierająca SPORT

Zebrano 276 zł
z kwoty 400 000 zł

0 %

WPŁAĆ

JEST ORGANIZATOREM ZRZUTKI


Ten profil jest zweryfikowany przelewem i dowodem osobistym

Zadaj pytanie organizatorowi tej zrzutki

Pomóż udostępniając zrzutkę!

133
udostępnień

Krótki opis zrzutki (tylko tekst)


Portal sportowy zamieszczony pod adresem www.apoyopoland.com dedykowany jest klubom i organizacjom
sportowym wszystkich dyscyplin i kategorii w Polsce, talentom sportowym, zawodnikom oraz fanom sportu i ich rodzinom.


Opis zrzutki (tutaj oprócz tekstu dodasz też zdjęcia - użyj edytora po lewej stronie)

DLACZEGO TO ROBIMY:

Ponieważ nie będziemy już dłużej czekać na inwestora, który nas wyhamował i nie wypłacił 18 milionów złotych pomimo przyjętego notarialnie zobowiązania i złożonych licznych pisemnych deklaracji.

OPIS PROJEKTU

Jak wszyscy wiemy sport zawodowy to przede wszystkim pieniądze. Świat pędzi do przodu, technologie są coraz nowocześniejsze, a w kraju nie brakuje prawdziwych sportowych "perełek". Każdy z nas chce podziwiać wynikibiało-czerwonych na wielkich imprezach takich jak: mistrzostwa europy, świata czy igrzyska olimpijskie.Przygotowania do takich imprez to budowa "od podstaw" czyli w klubach, gdzie rozpoczynają swoje kariery, a tam właśnie brakuje najwięcej funduszy.

Nasz projekt ma pozwolić zmienić tendecje w sporcie i zachęcić ludzi dowsparcia młodych adeptów i ich klubów. Portal sportowy zamieszczony pod adresem www.apoyopoland.com dedykowany jest klubom i organizacjom sportowym wszystkich dyscyplin i kategorii w Polsce, talentom sportowym, zawodnikom oraz fanom sportu i ich rodzinom.

Powyżsi beneficjenci – klienci, za pomocą portalu sportowego, mają możliwość wspierania finansowego polskiego sportu i zarabiania środków finansowych dla samych siebie. Model portalu jest następujący: 70 procent zysku portalu z danego roku jest wypłacane klubom i organizacjom sportowym zrzeszonych w portalu i które spełniły warunek regulaminu. Wypłaty klubom i organizacjom następują w formie dotacji w rocznych odstępach, po zamknięciu rokuobrachunkowego. 30 procent zysku portalu zostaje do dyspozycji właścicieli portalu.

Dzięki funkcjonalnościom przychodowym kluby, organizacje sportowe, talenty oraz użytkownicy internetu mają możliwość pozyskiwać dla siebie środki finansowe na bieżąco.

Wykorzystujemy zasadę: ZARABIAM BO POMAGAM – POMAGAM BO ZARABIAM.

Na czym ma polegać model funkcjonowania projektu:

Kluby i organizacje sportowe, które zrzeszą się z portalem na podstawie bezpłatnej umowy zrzeszeniowej i będąnprowadziły własne podstrony na portalu, gdzie temu stają się uprawnieni do otrzymania na koniec roku dotacji od portalu. 70% dochodów na portalu przekazujemy w formie dotacji jako wsparcie dla klubów, które spełniły warunek regulaminu, natomiast 30% zostaje dla właścicieli portalu na dalszy rozwój platformy. Dodatkowo klub sportowy, który zaprosi do naszego projektu firmy ze swojego otoczenia otrzyma dodatkowo 2000 złotych za każdą firmę, która podpisze z nami roczną umowę na reklamę.Prestige Sport Club - świat sportowego biznesu

To funkcjonalność poprzez którą kluby i organizacje zrzeszone w portalu będą mogły zapraszać swoich partnerów biznesowych - sponsorów z własnego otoczenia. Partner Biznesowy, który wstąpi do portalu na zaproszenie klubuotrzyma, w zamian za roczny abonament w wysokości 7 tysięcy złotych netto , roczną reklamę w portalu na profilu danego klubu, roczną reklamę w zakładce Prestige Sport Club wraz z prezentacją firmy i możliwością oferowaniaswoich usług innym, dostęp do bazy zakupowej klubów zrzeszonych w portalu, zaproszenie na galę talentów oraz kongres sportowy. Wyróżnikiem tej pozycji przychodowej jest to, że z każdego w/w abonamentu, dany klub - któryprzyprowadził partnera biznesowego otrzyma 2000 złotych netto na potrzeby klubu.Wsparcie IndywidualnePoprzez tą funkcjonalność dana osoba będzie mogła wesprzeć konkretny klub sportowy który jest zrzeszony w portalu. Dana osoba otrzyma reklamę na profilu danego klubu oraz na portalu w zakładce mecenasi sportu. Portalbędzie pobierał prowizję w wysokości 30% dla portalu i 70% dla klubu.

Klub będzie zobowiązany do przekazania osobie wspierającej danego upominku w zależność od wielkości wpłaty. Tak więc dlaczego dana osoba madokonać wpłaty indywidualnie? Ponieważ dostanie upominek od swojego ulubionego klubu, będzie reklamowany na jego stronie w internecie.i wiele innych pozycji dzięki której zarabiają wszyscy.


W przypadku pytań w sprawie zbiórki kontakt: +48 720 800 887

W przypadku informacji w sprawie inwestora, który nas wyhamował

www.tomaszpokrzepa.pl

MASZ CHĘĆ POWIEDZIEĆ WIĘCEJ?

Zaproponuj odbiorcy zgłębienie tematu.

Organizator nie dodał jeszcze żadnych aktualności

Aby dodać komentarz lub

Użytkownik anonimowy

Użytkownik anonimowy

17.10.2017 8:44

Liczę na powodzenie Twojego przedsięwzięcia, bo projekt jest potrzebny i bardzo ciekawy

Użytkownik anonimowy

Użytkownik anonimowy

12.10.2017 14:25

Wg mnie b. dobra inicjatywa. Trzymam kciuki!

Użytkownik anonimowy

Użytkownik anonimowy

12.10.2017 13:11

Po zapoznaniu się z ofertą uważam, że jest świetny projekt .Polecam

Użytkownik anonimowy

Użytkownik anonimowy

12.10.2017 11:48

Bardzo dobry projekt! Szczerze polecam i mam nadzieję że kwota zostanie osiągnięta.

Dane ukryte

Dane ukryte

100 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

100 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

ukryta
Dane ukryte

Dane ukryte

ukryta
Dane ukryte

Dane ukryte

ukryta
lutka kima

lutka kima

10 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

10 zł

Pomóż zebrać 400 000 zł dokonując wpłaty przez płatności on-line lub przelewem tradycyjnym.

Pomóż udostępniając zrzutkę!

133
udostępnień

Jak działa zrzutka.pl?

Jak to działa

Masz pomysł lub potrzebę? Określasz cel zrzutki, kwotę i gotowe!

Jak to działa

Dodajesz opis i zdjęcie. Zapraszasz uczestników w dowolny sposób.

Jak to działa

Od zebranych przez Ciebie środków nie pobieramy prowizji.

NAGRODY

500 zł i więcej

Roczna reklama swojej osoby/firmy w zakładce „Złoty Mecenas polskiego sportu”oraz przekazanie informacji do wszystkich klubów zrzeszonych w portalu z namiarami „Złotego Mecenasa polskiegosportu” z prośbą o zamieszczenie podziękowania dla Mecenasa na kanałach społecznościowych danego klubu luborganizacji.

600 zł i więcej

10 procent zniżki na wszystkie produkty oferowane przez spółkę APOYO Produkty Sp. z o.o. przez rok czasu licząc od dnia jej uruchomienia.

1000 zł i więcej

O skutecznej realizacji zbiórki Spółka może podjąć decyzję o skierowaniu do wybranej liczby najbardziejzaangażowanych osób, które dokonały wpłat, propozycji objęcia akcji w kapitale zakładowym Spółki. Ewentualna oferta będzie określać warunki, na jakich możliwe będzie objęcie akcji.

TYM SAMYM MOŻESZ ZARABIAĆ ŚRODKI FINANSOWE DLA SIEBIE ORAZ ZOSTAĆ WSPÓŁWŁASCICIELEM PIERWSZEGO TAKIEGO MODELU WSPIERANIA W POLSCE.