id: ndx92x

Wsparcie po pożarze dla Kasi

Wsparcie po pożarze dla Kasi

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
21 590 zł
z 20 000
107%
zakończona
30.01.2022r
188
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Nasi użytkownicy założyli 1 037 240 zrzutek i zebrali 1 107 174 237 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności4

 • Kochani,


  W dniu dzisiejszym kończymy zrzutkę na wsparcie po pożarze dla mojej siostry. W imieniu całej naszej rodziny serdecznie dziękuję wszystkim za tak ogromne wsparcie. Zakładając zbiórkę nie spodziewałam się takiego zakończenia. Kwota jaką tu zebraliśmy to nie wszystko, bo wiele osób przekazało również pasze, leki i sprzęt dla koni. W tym wszystkim niesamowite jest to jak Wszyscy przywróciliście Kasi wiarę w to, że nie wszystko stracone. Dziękuję, za każdy gest, każde słowo, za Waszą wiarę i chęć pomocy drugiemu człowiekowi. Cudownie jest widzieć jak dobro wraca. DZIĘKUJĘ!


  I jeszcze na koniec ogromne podziękowania dla współsprawcy całej akcji. Julianna Dulik dziękuję!

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

W dniu 31.12.2021 około godziny 6 rano w stadninie koni w Ludźmierzu wybuchł pożar. W wyniku pożaru całkowicie zniszczone zostało zaplecze stajni, a główna stajnia została częściowo spalona. Na szczecie w pożarze nie ucierpieli ludzie, a wszystkie przebywające w stajni zwierzęta udało się wyprowadzić.


W spalonej części stadniny znajdował się sprzęt będący własnością Kasi, dla której konie są dosłownie całym życiem. W wyniku pożaru spłonęło wszystko na co ciężko pracowała od 12 roku życia. Siodła ujeżdżeniowe i wszechstronne, szory, chomąta, ogłowia, uwiązy, lonże, derki, kantary, czapraki, ochraniacze, baty, kaski, rękawiczki, zarówno sprzęt jeździecki jak i do powożenia, który zakupiła w ostatnim roku. Ze świeżo zakupionego półrocznego zapasu paszy dla jej konia-Zofika, suplementów, maści również nie zostało nic. Spłonęła odzież i obuwie robocze. Straciła absolutnie wszystko.


Każdy, kto zna Kasie, wie że to człowiek który by pomóc innym stanie na głowie. Uratowała wiele zwierzaków. Znalazła kochające domy dla tych wyrzuconych, niechcianych. W swoim niewielkim mieszkanku stworzyła tymczasowy dom dla niejednego psiego uciekiniera czy wyrzutka i robiła wszystko by wrócił do swojego domu lub trafił do nowego kochającego. Niespełna trzy tygodnie temu kompletowała z nami rzeczy dla szlachetnej paczki. Pomoc innym jest dla niej odruchem bezwarunkowym, dlatego dziś gdy to ona potrzebuje wsparcia mam nadzieję, że dobro które dała innym wróci do niej.


Celem zbiórki jest zebranie środków na zakup najpilniejszych rzeczy do opieki nad końmi oraz odkupienie części sprzętu. Mam nadzieję, że w ten sposób pomożemy Kasi na nowo uwierzyć w to co robi.


Jeśli możesz i chcesz wesprzeć Kasię oraz konie poprzez przekazanie konkretnych przedmiotów, sprzętu bądź paszy dla koni, proszę o kontakt.


Data zakończenia zrzutki jest symboliczna, to dzień urodzin Kasi.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 188

 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
70 zł
MF
Monika Francuz
100 zł
SJ
Sławomir Job
200 zł
 
Dane ukryte
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!