id: ne6rh8

Zrzutka na środki ochrony osobistej dla Wolontariuszy! / akcja Pomoc Sąsiedzka

Zrzutka na środki ochrony osobistej dla Wolontariuszy! / akcja Pomoc Sąsiedzka

546 zł z 300 zł
182%
zakończona 27.03.2020r
20 wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Kim jest sąsiad? Czy to tylko ktoś, kto mieszka obok? Ktoś, kto robi zakupy w tym samym sklepie, spaceruje tymi samymi chodnikami i załatwia sprawy w tym samym urzędzie? Ktoś, komu z poczucia obowiązku mówimy „dzień dobry”?

My chcemy, żeby sąsiad to był ktoś więcej! Wierzymy, że sąsiedztwo to szczery uśmiech, rozmowa przy herbacie, drobne przysługi, energia do działania, a w trudnych czasach gesty SOLIDARNOŚCI.


Z tej wiary powstała akcja „Pomoc Sąsiedzka”. Obserwując skutki rozprzestrzeniania się koronawirusa, uruchomiliśmy pomoc dla mieszkańców Gminy Inowłódz. Nasze wsparcie szczególnie kierujemy do seniorów i osób z problemami zdrowotnymi. Nie chcemy, by wystawiali się na ryzyko, wychodząc do sklepu czy apteki, skoro obok mają nas – swoich sąsiadów!


Utworzyliśmy specjalną zakładkę „Pomoc Sąsiedzka” na stronie internetowej www.fundacjaczystejwsi.pl. Wystarczy uzupełnić rubrykę „lista zakupów”. Możecie też zadzwonić ponad numer +48 601 749 045. Za pomoc nie płacisz (bo od sąsiada – wiadomo).


Bardzo ważne jest, abyśmy w tym trudnym czasie pozostali w domach. Tylko w ten sposób możemy powstrzymać epidemię. Zarażajmy się dobrem, a nie wirusem!


No właśnie: żeby nie roznosić wirusa i pomoc była pomocna, a nie szkodziła, musimy uzbroić się w środki bezpieczeństwa. Wychodząc na zakupy nie zapominamy o niezbędnym wyposażeniu:

-maseczkach,

-rękawiczkach

-żelu antybakteryjnym

-goglach ochronnych


Niestety nasze zapasy są już na wyczerpaniu, a bardzo nie chcemy kończyć akcji, zanim zagrożenie nie ustąpi, dlatego prosimy Was: jeśli uważacie, że ta inicjatywa jest ważna i potrzebna WESPRZYJCIE NAS! Każda złotówka jest dla nas cenna. Dziękujemy Wam za tak liczne ciepłe słowa i gesty.

Trzymajcie się!

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 20

 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
50 zł
IP
Iga Prokopowicz
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
30 zł
 
Dane ukryte
30 zł
AL
Anna luteracka
25 zł
M
Barbara
25 zł
 
Dane ukryte
25 zł
Justyna Świderek-Gwadera
25 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

720 686 zrzutek

i zebrali

496 850 514 zł

A ty na co dziś zbierasz?