id: nefp6k

Na walkę z chorobą

Na walkę z chorobą

1 351 zł 
z 15 000 zł
9%
zakończona 31.12.2020r
12 
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Aktualności2

  • Niestety. Dziś, szybciej niż każdy z nas by się spodziewał, zakończyła się walka. Dziękuję każdemu kto zechciał pomóc. (Cała kwota trafi do najbliższych wujka Zenka). ....

    Czytaj więcej
  • Pierwszy przekaz zrealizowany. Przekazane przez was złotówki są już w drodze :) .

    Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Witam.

Rozpoczynamy walkę z chorobą onkologiczną , która osłabiając kręgosłup (pęknięcie kręgu) uniemożliwiła poruszanie się o własnych siłach.


Zenek - wujek, dotychczas pełen sił, mogący pochwalić się dużą sprawnością, dosłownie z dnia na dzień utracił władzę nad swoimi nogami, dowiadując się przy tym jak straszna choroba jest tego powodem. Niestety, przez błędne diagnozy lekarza POZ i sposób prowadzenia leczenia, stracił ok pół roku, podczas gdy choroba nie czekała i doprowadziła do wyżej opisanych skutków. Teraz po szeregu badań i zdiagnozowaniu, podejmuje walkę w której chciałbym Mu z waszym wsparciem pomóc.


Celem zrzutki jest wsparcie finansowe, które przeznaczone będzie m. in. na: konsultacje medyczne u specjalistów, pokrycie kosztów dojazdu do szpitala w Poznaniu na radioterapię (ok 100 km w jedną stronę), opłata za wypożyczenie wózka inwalidzkiego i specjalistycznego łóżka.


Choroba jest to trudny okres dla osoby nią dotkniętą, ale również dla osób najbliższych bezpośrednio zaangażowanych w tą walkę, które poświęcają swoją energię, zdrowie i pieniądze .Dlatego też, kkażdą zebraną tutaj złotówką chciałbym wesprzeć finansowo moich najbliższych, których dobroć i życzliwość wobec innych zawsze wylewała się strumieniami. Wiem jak ciężko pracowali, mimo wielu przeszkód na przestrzeni lat. Teraz te pieniądze mają jeszcze większą wartość.


Do założenia zrzutki zostałem zainspirowany m. in. przez kobietę, która z dobroci serca wsparła finansowo w/w pamiętając o ich życzliwości i dobroci.

Dziękuję. Dobro wraca.

Proszę, udostępnij link.


Zrzutka ta nie jest spamem / próbą oszustwa / wzbogacenia .


Poniżej zamieszczam zrzuty ekranu potwierdzające wykonanie przekazów.

r04854a8386a4602.png

x86KSND1OWINQAAAABJRU5ErkJggg==


r60f804f3f2f2dbf.png

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 12

EO
Eryka Odój
500 zł
RS
Radoslawa Szczerba
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
MG
Matt
150 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
50 zł
KS
Karolina Samborska
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
25 zł
AS
Anna Szwedek
20 zł
Zobacz więcej

Komentarze 2

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

864 840 zrzutek

i zebrali

763 477 220 zł

A ty na co dziś zbierasz?