id: nehyzd

FaroTech - Wyjazd na First Robotic Competition

FaroTech - Wyjazd na First Robotic Competition

Nasi użytkownicy założyli 1 034 553 zrzutki i zebrali 1 100 691 001 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Rób albo nie rób. Nie ma próbowania. Ta zasada, inspirowana mądrością Yody, przyświecała nam, gdy zdecydowaliśmy się wziąć udział w FIRST Robotics Competition 2024. Ale po kolei.


Kim jesteśmy?

Jesteśmy FaroTech - grupą pasjonatów nauk z dziedzin STEAM, skupionych w warszawskich szkołach ponadpodstawowych. Zjednoczyła nas idea udziału w międzynarodowych zawodach FRC, a nasz konkursowy debiut odbędzie się już w marcu 2024 roku.

yX2ZJVRhOm4ZTy21.jpgFR Co?

FIRST Robotics Competition to największe wydarzenie robotyczne na świecie, poparte przez NASA w celu rozwijania kultury technologicznej wśród młodzieży. Wyzwania konkursowe są precyzyjne: każda drużyna musi skonstruować robota, który rywalizuje z innymi w określonych zadaniach, jednocześnie budując swoją markę poprzez pozyskiwanie funduszy i promocję.

Nasze cele są ambitne, ale nie skupiamy się tylko na zwycięstwie. Dążymy do podjęcia wyzwania, doświadczania uczestnictwa w wielkim projekcie i propagowania idei FIRST, inspirując innych do dołączenia do świata STEAM i realizacji swoich marzeń. Jednak nasza misja nie będzie możliwa bez Twojego wsparcia.


Razem możemy osiągnąć więcej!

Ostatnie miesiące intensywnej pracy pod kierunkiem naukowców z Politechniki Warszawskiej i PPTF pozwoliły nam nie tylko na zbudowanie jeżdżącej bazy robota, którą zabierzemy do Stambułu, ale także na stworzenie zgranej drużyny, dającej każdemu szansę wyrażenia siebie.


Dlaczego warto nam zaufać?

Mamy konkretny plan, ale do jego realizacji potrzebujemy środków, głównie na dojazdy na wydarzenia konkursowe i dodatkowe części do robota. Każda złotówka zbliża nas do uczestnictwa w FIRST Robotics Competition.


Twoje wsparcie ma znaczenie!

Podziel się informacją o nas w mediach społecznościowych, wspomnij o naszej drużynie na Facebooku - każdy gest pomocy jest dla nas cenny.

Dziękujemy i wracamy Do RoboTy!

JAn7sfenuakiaPqx.png

Lokalizacja

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 46

PM
Pablo Mano
100 zł
JO
Joanna
ukryta
PF
Paddy Farmer
50 zł
GS
GRAŻYNA SŁAWEK
200 zł
PS
Paweł
173,71 zł
AG
Arkadiusz Gąsior
20 zł
DJ
Dominika Jabłczyńska
100 zł
KP
Kdbxbdhv
20 zł
KA
Kacper
100 zł
MI
Marek Chodorski
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze 2

 
2500 znaków