Wróć do zrzutki

Wpłać na zrzutkę: wydanie książki o Telewizji Dziewcząt i Chłopców ID: nf5vrp

Wybierz ile chcesz wpłacić
 • Cieszę się, że jesteś ze mną.

  Jest mi bardzo miło, że podzielasz pomysł wydania książki o Telewizji Dziewcząt i Chłopców. Każda złotówka przybliża nas do tego celu. To historia o której nie można zapomnieć, bo mówi o ludziach, którzy czynili świat lepszym. Mówi o nas.

 • Serdecznie dziękuję.

  Dziękuję serdecznie za Twoje wsparcie. W zamian otrzymasz wczesny dostęp do informacji o postępach w druku.

 • Otrzymujesz certyfikat.

  Gdy porusza się temat skazany na zapomnienie jedynie nieliczni potrafią wykazać się odwagą i otwarcie wesprzeć jego powrót do świadomości społecznej. Dziękuję. Otrzymasz indywidualny certyfikat elektroniczny potwierdzający Twój udział w wydaniu książki.

 • Gawędy Michała Sumińskiego stają przed Tobą otworem.

  To już poważne wsparcie. Najwidoczniej pamiętasz programy Telewizji Dziewcząt i Chłopców. Być może byłeś widzem „Zwierzyńca”, członkiem załogi „Klubu Pancernych”, działałeś w „Niewidzialnej Ręce” lub spędzałeś „Piątki z Pankracym”? W podziękowaniu prześlę Tobie link do jednej z gawęd Michała Sumińskiego.

 • Znów na ekranie!

  Jestem pod wrażeniem. Obrazy Telewizji Dziewcząt i Chłopców najwidoczniej żyją w Tobie do dzisiaj. Zapewne też w jakiś sposób ukształtowały Ciebie i Twój stosunek do świata i ludzi. Jako podziękowanie i pamiątkę tamtych czasów otrzymasz DVD z filmem o TDC. Może to będzie film o „Zwierzyńcu”, może o „Niewidzialnej Ręce”, a może o Macieju Zimińskim?  Kto wie? Ale z pewnością będzie to niespodzianka.

 • Pachnąca drukarską farbą książka w prezencie!

  To niezwykle hojne wsparcie. Otrzymasz jeden z pierwszych egzemplarzy książki z osobistym podziękowaniem.

 • Telwizyjny cykl o TDC w zasięgu ręki. Książka również!

  Bardzo doceniam to co robisz! Cieszę się, że uważasz iż książka o Telewizji Dziewcząt i Chłopców powinna się ukazać. Podobnie jak ja. To nasza wspólna historia i przykład jak powinno się realizować programy dla najmłodszych. Otrzymasz cztery filmy o programach TDC oraz książkę z osobistym podziękowaniem.

 • Imienne podziękowanie w książce i nie tylko.

  Brak mi słów. To krok milowy do wydania książki. Za tę niezwykłą hojność znajdzie się dla Ciebie imienne podziękowanie na jej kartach. Otrzymasz także DVD z czterema filmami o programach TDC oraz jeden z pierwszych egzemplarzy książki.

 • Brak
Koszt obsługi transakcji

Zrzutki organizowane są za darmo - nie pobieramy żadnych opłat od organizatorów zrzutek ani wpłacających. Pomóż nam pokryć m. in. prowizję operatora płatności, by zawsze tak było!

%
Podsumowanie
Wiadomość do organizatora (opcjonalnie)
Nagroda
-
Suma kosztów
Organizator otrzyma
50 zł
Koszt obsługi transakcji
0 zł

Łączna wpłata
-
Wpłata cykliczna
Co miesiąc

Zlecenie realizacji płatności: Zlecenie wykonuje PayU SA; czytaj więcej Dane odbiorcy, tytuł oraz kwota płatności dostarczane są PayU SA przez odbiorcę; Zlecenie jest przekazywane do realizacji po otrzymaniu przez PayU SA Państwa wpłaty. Płatność udostępniana jest odbiorcy w ciągu 1 godziny, nie później niż do końca następnego dnia roboczego; PayU SA nie pobiera opłaty od wpłacających.
Płacąc akceptujesz Zasady płatności PayU .

Administratorem Twoich danych osobowych jest PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-166), przy ul. Grunwaldzkiej 182. czytaj więcej Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji transakcji płatniczej, powiadamiania Cię o statusie realizacji Twojej płatności, rozpatrywania reklamacji, a także w celu wypełnienia obowiązków prawnych ciążących na PayU.
Odbiorcami Twoich danych osobowych mogą być podmioty współpracujące z PayU w procesie realizacji płatności. W zależności od wybranej przez Ciebie metody płatności mogą to być: banki, instytucje płatnicze, instytucje pożyczkowe, organizacje kart płatniczych, schematy płatnicze), ponadto podmioty wspierające działalność PayU tj. dostawcy infrastruktury IT, dostawcy narzędzi do analizy ryzyka płatności a także podmiotom uprawnionym do ich otrzymania na mocy obowiązujących przepisów prawa, w tym właściwym organom wymiaru sprawiedliwości. Twoje dane mogą zostać udostępnione akceptantom celem poinformowania ich o statusie realizacji płatności. Przysługuje Tobie prawo dostępu do danych, a także do ich sprostowania, ograniczenia ich przetwarzania, zgłoszenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowania oraz do przenoszenia i usunięcia danych. Podanie danych jest dobrowolne jednak niezbędne do realizacji płatności, a brak podania danych może skutkować odrzuceniem płatności. Więcej informacji o zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych przez PayU znajdziesz w Polityce Prywatności .

Zrzutka.pl sp. z o.o. przetwarza dane osobowe w celu czytaj więcej .in. marketingu własnych produktów i usług oraz w celu zapewnienia osobom wspierającym i organizującym zrzutki bezpiecznego korzystania ze strony zrzutka.pl oraz zapobiegania oszustwom. Dokładniejsze informacje o kategoriach, celach i sposobach przetwarzania danych osobowych przez zrzutka.pl sp. z o.o. przysługujących Ci prawach oraz ich realizacji, możesz znaleźć tutaj: kliknij