id: ng3dyu

Pierwsza płyta "Rodziny Brodów"

Pierwsza płyta "Rodziny Brodów"

100 zł 
z 60 000 zł
0%
zakończona 20.01.2020r
220 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

POMÓŻCIE NAM NAGRAĆ PŁYTĘ pokazującą, że rodzina jest siłą! Płytę, przy której chętnie będą bawić się dzieciaki, a Wy będziecie mogli odnaleźć swoją przestrzeń lub poznać i zainspirować się naszą.

Jesteśmy rodziną pełną życia i ogromnej energii.

Idziemy przez życie ze śpiewem na ustach. Tworzymy zespół „

Rodzina Brodów

”, w ramach którego w artystyczny sposób przedstawiamy nasze emocje towarzyszące nam podczas naszej życiowej wędrówki.

ng3dyu-29d67e83.png

Gramy koncerty inne niż wszystkie!

Każdy nasz występ to dawka pozytywnych emocji w klimacie family friendly. Odnajdujemy się zarówno na imprezach plenerowych skierowanych do szerokiej publiczności, jak i w ambitnych projektach kulturalnych. Ostatnio braliśmy udział w festiwalu poświęconym twórczości Zbigniewa Herberta.

ng3dyu-5cdd8d.png

Wydarzenie, które zmieniło wszystko.

W tym roku, w czerwcu, przyszła na świat nasza Tosia. Mimo, że to już jedenaste dziecko w naszej rodzinie, było to dla nas bardzo ważne i doniosłe wydarzenie. Tak ważne, że z tej okazji nagraliśmy dwie piosenki: „Wielkie odliczanie” o oczekiwaniu na narodziny oraz „Nareszcie” o radości z przyjścia na świat tej malutkiej dziewczynki.

ng3dyu-4b875ed8.png

Idea, która zmieni jeszcze więcej

„Kiedy zbliżały się narodziny Tosi, pomyślałam, że są z tym związane wyjątkowe emocje, o których chciałabym powiedzieć. Pomyślałam, że fajnie, gdyby powstały piosenki dedykowane rodzinom, które przechodzą przez ten nadzwyczajny moment, którym jest przyjście na świat nowego życia” - wspomina Debora.

Obydwie piosenki nagraliśmy we własnym zakresie, bez sponsorów, dotacji i wytwórni. Utwory udostępniliśmy za darmo w Internecie, więc każdy może mieć do nich nieograniczony, bezpłatny dostęp.


Wielkie pragnienie

Chcemy kontynuować tę przygodę i nagrać kolejne piosenki w rodzinnym składzie. Chcemy, żeby nowe piosenki były dostępne za darmo.

Nasz kanał na YouTube zapełnimy piosenkami family friendly, aby ułatwić dostęp Waszym dzieciom do wartościowej muzyki. Każdy rodzic, włączając piosenki Rodziny Brodów, będzie miał pewność, że jego dziecko słucha dobrej muzyki z wartościowym tekstem.

Wierzymy, że kształtowanie gustu muzycznego dzieci i młodzieży jest niezwykle ważne dla rozwoju naszej kultury. Jesteśmy przekonani, że Wam również na tym zależy. Dlatego zapraszamy Was do wyprodukowania tej płyty razem z nami! Niech to będzie nasze wspólne dzieło w Ważnym Celu!


Dla Was i tylko z Wami

Kto kiedykolwiek nagrywał choć jedną płytę, wie, jakie to są koszty. Muzycy, wynajęcie studia na czas nagrań, mix, mastering, projekt graficzny, poligrafia – aby płyta brzmiała dobrze i dobrze wyglądała, trzeba w nią zainwestować. Jesteśmy wrażliwi na brzmienie i nie ma w nas zgody na wypuszczanie w świat muzyki słabej jakości, ponieważ ma ona spełniać ważną misję – umuzykalniać dzieci i młodzież oraz dać całym rodzinom szansę na wspólne spędzenie czasu przy dobrych dźwiękach.

Dlatego nie zrezygnujemy z jakości. Płyta Rodziny Brodów musi być dobra i taka właśnie będzie! Jednocześnie, w czasach, gdy całych albumów można odsłuchać za darmo w internecie, inwestycja w zrealizowanie nowej płyty z własnych środków jest bardzo trudna. Z kolei współpraca z wytwórniami uniemożliwia swobodne udostępnianie utworów, tak, żeby wszyscy mieli do nich dostęp. Nam zależy na poszerzaniu w przestrzeni publicznej miejsca na treści przyjazne rodzinie.

I wierzymy, że ludzi, którzy chcieliby mieć w zasięgu smartfona dobrą muzykę z wartościowymi tekstami, jest więcej! Jeśli połączymy siły, uda nam się taki album stworzyć!

Zatem, każdy, kto wpłaca na projekt pierwszej płyty Rodziny Brodów, jest jej współproducentem i jednocześnie otrzymuje obietnicę, że za darmo będzie mógł korzystać z utworów w Internecie. Wasze zaangażowanie finansowe pozwala wyprodukować album, który wiele rodzin chciałoby mieć. Jesteśmy jedną drużyną i tylko razem możemy wydać naprawdę piękną muzykę!

ng3dyu-f91e759d.png

Prezenty

Mamy przygotowane prezenty od naszej rodziny. Oprócz nowych piosenek do Waszych rąk trafią naklejki, zdjęcia i dotychczas zrealizowane przez nas w ramach różnych projektów płyty.

ng3dyu-b6368bec.png

Dedykacje

Czekają na Was również prace plastyczne naszych dzieci, własnoręcznie napisane dedykacje oraz imienne wyróżnienie w książeczce albumu.

ng3dyu-6d7d2fbc.png

W cztery oczy

A może chcecie się z nami spotkać w trakcie warsztatów artystycznych w górach lub u Was albo na koncercie? Scenariusz mogą napisać Wasze marzenia :)

ng3dyu-883b16e9.png

Kim jesteśmy?

Joszko Broda:

muzyk, producent muzyczny, multiinstrumentalista, autor płyt, muzyki filmowej, teatralnej. Współtwórca zespołu „Dzieci z Brodą” oraz ambitnych projektów kulturalnych dla dzieci. Współpracował między innymi:

z Wojciechem Waglewskim, Justyną Steczkowską, Anną Marią Jopek, Antoniną Krzysztoń, Arką Noego, 2Tm2,3, Raz Dwa Trzy, Rodziną Pospieszalskich, Mietkiem Szcześniakiem, Michałem Lorencem.

ng3dyu-2864ad95.png

Debora Broda:

autorka ponad dwustu piosenek dla zespołów „Dzieci z Brodą”, „Arka Noego” i programu TV „Baw się słowami”.

Twórczyni teledysków i scenariuszy dziecięcych programów telewizyjnych. Producentka muzyczna i współtwórczyni projektów edukacyjnych. Interesuje się tematyką edukacji domowej, retoryki. Menedżer.

Ale przede wszystkim żona i mama :)

ng3dyu-7f2c3919.png

I nasze kochane dzieciaki:

Jasiek (19) – rzeźbi, maluje, rysuje. Uczeń artysty Józefa Wilkonia. Szybki, niezależny i nieokiełznany. Przywódca. Maciek (17) – aktualnie dużo matematyki. Negocjator. Tomek (15) – otwarta głowa. Przeczyta więcej niż napisano. Poeta. Mikołaj (13) – cicha woda. Skuteczny. Solidna firma. Jeremi (12) – mistrz ciętej riposty. Operuje ironią. Po mamusi. Iwo (11) – Bezkompromisowy. W codzienności i w tańcu. Marysia (9) – Łączy świat ujęty w tabelkach z nieograniczoną przestrzenią śpiewu. Roch (7) – szykuje się kolejny mistrz ciętej riposty. Filozof. Józio (5) – złoty chłopczyk. Potęga. Piotruś (2) – dziecko dynamit. Tosia (3 miesiące) – najsłodsza.

ng3dyu-54ea925e.png

ng3dyu-bdce71ed.png

Włącz się w piękno

bądź z nami

Ambasadorzy:


Pomagaj i wpłacaj jak Ci wygodnie!

Wybierz dla siebie pakiet z nagrodami, które przygotowaliśmy, aby okazać Ci wdzięczność za Twoją pomoc - znajdziesz je po prawej stronie ekranu. Kliknij "WYBIERAM" i dokonaj wpłaty.

Możesz także okazać swoje zaangażowanie w powstanie płyty przelewając pieniądze bezpośrednio na konto tej zrzutki:

nr konta: 12 1750 1312 6881 8684 5737 3018

Dane:

Zrzutka.pl sp. z o. o.

al. Karkonoska 59

53-015 Wrocław

Dziękujemy za Twoją pomoc!

Ta zrzutka jest stworzona przez Rodzinę Brodów.

ng3dyu-3490ac1.png

Chcesz nam pomóc w promocji? Masz propozycję nie do odrzucenia? Napisz do nas: [email protected]

Patronat nad naszą akcją objął zaprzyjaźniony:

zdr-logo.png

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 220

KB
Katarzyna Barańska / st.pl
5 000 zł
Zwrócona
BO
Bogdan Opoń
1 000 zł
Zwrócona
JS
Justyna Steczkowska
1 000 zł
Zwrócona
 
Dane ukryte
550 zł
Zwrócona
 
Dane ukryte
550 zł
Zwrócona
 
Dane ukryte
400 zł
Zwrócona
JK
Joanna Krupska
400 zł
Zwrócona
AL
Andrzej Lubowicki
350 zł
Zwrócona
KP
Karolina Prusinowska
350 zł
Zwrócona
BM
Beata Marchlewicz
350 zł
Zwrócona
Zobacz więcej

Komentarze 28

 
2500 znaków

Nagrody

Wpłać 10 zł i więcej
Imienne podziękowanie

Imienne mejlowe podziękowanie od naszej rodziny :)

rozwiń

wybrano 15 razy

Wybieram
Wpłać 25 zł i więcej
Dwie piosenki (MP3) z nowej płyty

Prześlemy Ci dwie piosenki z najnowszej płyty w formacie MP3 


rozwiń

wybrano 18 razy

Wybieram
Wpłać 50 zł i więcej
Cała płyta w formacie MP3 z niespodzianką

Drogą elektroniczną otrzymasz całą nową płytę w formacie MP3 a razem z nią... kolorowe i pełne pozytywnej energii zdjęcie całej naszej rodziny :)

rozwiń

wybrano 43 razy

Wybieram
Wpłać 75 zł i więcej
Nowa płyta w formacie MP3, super naklejki i zdjęcie niespodzianka z autografami

Do płyty w formacie MP3 dodamy nasze autorskie rodzinne naklejki oraz kolorowe zdjęcie, które ukwiecimy naszymi podpisami. Podpisze się każdy - serio :)


rozwiń

wybrano 7 razy

Wybieram
Wpłać 100 zł i więcej
Nowa płyta CD z autografami + komplet MP3, SUPER NAKLEJKI i zdjęcie niespodzianka

Nasza nowa płyta z autografami w formacie CD, komplet MP3, kolekcja rodzinnych AUTORSKICH NAKLEJEK oraz zdjęcie naszej rodziny z autografami. Nie zabraknie też serduszek, słońc i kto wie czego jeszcze :)

rozwiń

wybrano 61 razy

Wybieram
Wpłać 150 zł i więcej
Nasza nowa płyta CD z autografami, płyta Joszko Broda (MP3) i super naklejki i zdjęcia

Oprócz wszystkich piosenek z nowej płyty w formacie mp3 będziesz szczęśliwym posiadaczem płyty CD z naszymi kolorowymi autografami :) plus rodzinne zdjęcie. Do powyższego kompletu dodamy CAŁĄ PŁYTĘ Joszko Broda i Dzieci z brodą pt. „Potwory wyłażą z nory” w formacie MP3. 

rozwiń

wybrano 11 razy

Wybieram
Wpłać 200 zł i więcej
Dwie nowe płyty CD z autografami (plus komplet MP3), DWIE płyty MP3 Joszko, super naklejki i zdjęcia

Oprócz najnowszej płyty z autografem w formacie CD (i MP3) otrzymasz dwie płyty Joszko Broda w formacie MP3: „Potwory wyłażą z nory” oraz „Normalnie szok!”. Do tego oczywiście autorskie rodzinne naklejki i nasze zdjęcie z autografami całej szczęśliwej trzynastki :)

rozwiń

wybrano 12 razy

Wybieram
Wpłać 250 zł i więcej
Dwie płyty CD z autografami, 4 płyty MP3 Joszko Broda, super naklejki i zdjęcia

Będziesz uśmiechniętym posiadaczem nowej płyty CD z autografami (plus w formacie MP3) oraz czterech płyt Joszko w formacie MP3: „Potwory wyłażą z nory”, „Normalnie szok!”, „Halo halo” i „Na Dunaj Kolędy ze Wschodu". A wszystko okraszone naszymi autorskimi naklejkami i zdjęciem z różnobarwnymi autografami całej ferajny :)

rozwiń

wybrano 11 razy

Wybieram
Wpłać 350 zł i więcej
3 nowe płyty CD z autografami, aż 5 płyt MP3, kolekcja naklejek i zdjęcie niespodzianka

Oprócz naszej wymarzonej pierwszej płyty CD będziesz mógł się cieszyć muzyką aż pięciu płyt Joszko w formacie MP3: „Potwory wyłażą z nory”, „Normalnie szok!”, „Halo halo”, „Na dunaj Kolędy ze Wschodu” i „Człowiek z lasu”. Do tego otrzymasz kolekcję naszych autorskich naklejek i uśmiechnięte zdjęcie z autografami całej familii Brodów ;) 


rozwiń

wybrano 3 razy

Wybieram
Wpłać 550 zł i więcej
5 nowych płyt CD + 2 płyty CD Joszka z dedykacją + kolekcja 7 płyt MP3 i 5 niepublikowanych unikatów

Komplet UKOCHANEGO FANA: 5 nowych płyt w formacie CD (z autografem) i w formacie MP3, kolekcja rodzinnych naklejek, zdjęcie naszej rodziny z autografami i WIELKA uczta muzyczna:


Płyta MP3 „Potwory wyłażą z nory”,Płyta MP3 „Normalnie szok!”,Płyta MP3 „Halo halo”, Płyta MP3 „Na dunaj Kolędy ze Wschodu”, Płyta MP3 „Człowiek z lasu”, Płyta MP3 „Posłóchejcie kamaradzi”,Płyta MP3 „Jałmużna postna”, Płyta CD „Człowiek z lasu” z autografem,Płyta CD „Na Dunaj” z autografem. 

UNIKALNY BONUS:5 niepublikowanych utworów solowych Joszka Brody w formacie MP3


rozwiń

wybrano 4 razy

Wybieram
Wpłać 1000 zł i więcej
WSZYSTKO, co powyżej + imienny WPIS w książeczce + wyśpiewane podziękowania tylko dla Ciebie ;)

Cały rodzinny komplet UKOCHANEGO FANA: 5 nowych płyt w formacie CD (z autografem) i w formacie MP3, kolekcja rodzinnych naklejek, zdjęcie naszej rodziny z autografami i WIELKA uczta muzyczna:

Płyta MP3 „Potwory wyłażą z nory”,Płyta MP3 „Normalnie szok!”,Płyta MP3 „Halo halo”,Płyta MP3 „Na dunaj Kolędy ze Wschodu”,Płyta MP3 „Człowiek z lasu”,Płyta MP3 „Posłóchejcie kamaradzi”,Płyta MP3 „Jałmużna postna”,Płyta CD „Człowiek z lasu” z autografem,Płyta CD „Na Dunaj” z autografem. 

UNIKALNY BONUS:5 niepublikowanych utworów solowych Joszka Brody w formacie MP3

WYŚPIEWANE PODZIĘKOWANIA:Nagramy specjalnie dla Ciebie całą rodziną wyśpiewane na cały regulator podziękowania, które zamieścimy na naszym profilu. Niech świat się dowie, że jesteś (kochany) :)

rozwiń

wybrano 2 razy

Wybieram
Wpłać 5000 zł i więcej
PATRONAT Honorowy, warsztaty muzyczne z Joszko Broda + WSZYSTKO, co powyżej

Zostajesz Patronem Honorowym naszej płyty. Nie ma żartów. Dostaniesz imienne podziękowania na okładce książeczki z oznaczeniem „Patron honorowy” i z miejscem na Twoje logo lub zdjęcie. 

TO JEDNAK NIE WSZYSTKO. Zapraszamy Cię na warsztaty artystyczne z naszą rodziną prowadzone przez Joszka Brodę w górach.  Możecie przyjechać całą grupą. Do 30 osób damy radę ;) Zorganizujemy też ognisko lub kolację. 

Acha: oczywiście cały powyższy pakiet muzyczny przekażemy Ci osobiście - śpiewając przy tym Twoje imię lub co sobie zażyczysz ;)

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 9 z 10)

Wybieram
Wpłać 10000 zł i więcej
Tytuł: Przyjaciel Rodziny, wyjazdowe warsztaty muzyczne z Joszko Broda, REKLAMA + CAŁY PAKIET MUZYKI

Jako Przyjaciel Rodziny otrzymasz CAŁĄ STRONĘ w książeczce i wszystko, co zawiera pakiet Patronat Honorowy a do tego - przyjedziemy tam gdzie chcesz, by przeprowadzić zjawiskowe warsztaty artystyczne Joszka Brody (oczywiście z rodziną). Organizujesz mądre szkolenia dla szkoły lub firmy? Przyjedziemy z radością :)

rozwiń

(pozostało 5 z 5)

Wybieram
Wpłać 30000 zł i więcej
Koncert "Rodziny Brodów" + Tytuł "Przyjaciel Rodziny" + CAŁY pakiet muzyki (CD i MP3)

Zagramy dla Ciebie koncert jak dla Przyjaciela. Otrzymasz też szczególne miejsce w książeczce i wszystko, co obejmuje Patronat Honorowy. Może przyda się małe podsumowanie...

KSIĄŻECZKA:Cała strona w książeczce na reklamę, wpis, logo lub zdjęcie z dedykacją.

PAKIET MUZYCZNY:Otrzymujesz 10 nowych płyt w formacie CD (z autografem) i w formacie MP3, kolekcję rodzinnych naklejek, zdjęcie naszej rodziny z autografami i WIELKĄ ucztę muzyczną:

Płyta MP3 „Potwory wyłażą z nory”,Płyta MP3 „Normalnie szok!”,Płyta MP3 „Halo halo”,Płyta MP3 „Na dunaj Kolędy ze Wschodu”,Płyta MP3 „Człowiek z lasu”,Płyta MP3 „Posłóchejcie kamaradzi”,Płyta MP3 „Jałmużna postna”,Płyta CD „Człowiek z lasu” z autografem,Płyta CD „Na Dunaj” z autografem. 

UNIKALNY BONUS:5 niepublikowanych utworów solowych Joszka Brody w formacie MP3

WARSZTATY MUZYCZNE:Zapraszamy Cię na warsztaty artystyczne z naszą rodziną prowadzone przez Joszka Brodę w górach.  Możecie przyjechać całą grupą. Do 30 osób damy radę ;) Zorganizujemy też ognisko lub kolację. 

rozwiń

(pozostało 3 z 3)

Wybieram

Nasi użytkownicy założyli

755 272 zrzutki

i zebrali

547 259 861 zł

A ty na co dziś zbierasz?