Wpłać na zrzutkę: Pierwsza płyta "Rodziny Brodów"

 
Józef Broda
Zweryfikowany przelewem

Wybierz ile chcesz wpłacić

 • Imienne podziękowanie

  Imienne mejlowe podziękowanie od naszej rodziny :)

  rozwiń
 • Dwie piosenki (MP3) z nowej płyty

  Prześlemy Ci dwie piosenki z najnowszej płyty w formacie MP3 


  rozwiń
 • Cała płyta w formacie MP3 z niespodzianką

  Drogą elektroniczną otrzymasz całą nową płytę w formacie MP3 a razem z nią... kolorowe i pełne pozytywnej energii zdjęcie całej naszej rodziny :)

  rozwiń
 • Nowa płyta w formacie MP3, super naklejki i zdjęcie niespodzianka z autografami

  Do płyty w formacie MP3 dodamy nasze autorskie rodzinne naklejki oraz kolorowe zdjęcie, które ukwiecimy naszymi podpisami. Podpisze się każdy - serio :)


  rozwiń
 • Nowa płyta CD z autografami + komplet MP3, SUPER NAKLEJKI i zdjęcie niespodzianka

  Nasza nowa płyta z autografami w formacie CD, komplet MP3, kolekcja rodzinnych AUTORSKICH NAKLEJEK oraz zdjęcie naszej rodziny z autografami. Nie zabraknie też serduszek, słońc i kto wie czego jeszcze :)

  rozwiń
 • Nasza nowa płyta CD z autografami, płyta Joszko Broda (MP3) i super naklejki i zdjęcia

  Oprócz wszystkich piosenek z nowej płyty w formacie mp3 będziesz szczęśliwym posiadaczem płyty CD z naszymi kolorowymi autografami :) plus rodzinne zdjęcie. Do powyższego kompletu dodamy CAŁĄ PŁYTĘ Joszko Broda i Dzieci z brodą pt. „Potwory wyłażą z nory” w formacie MP3. 

  rozwiń
 • Dwie nowe płyty CD z autografami (plus komplet MP3), DWIE płyty MP3 Joszko, super naklejki i zdjęcia

  Oprócz najnowszej płyty z autografem w formacie CD (i MP3) otrzymasz dwie płyty Joszko Broda w formacie MP3: „Potwory wyłażą z nory” oraz „Normalnie szok!”. Do tego oczywiście autorskie rodzinne naklejki i nasze zdjęcie z autografami całej szczęśliwej trzynastki :)

  rozwiń
 • Dwie płyty CD z autografami, 4 płyty MP3 Joszko Broda, super naklejki i zdjęcia

  Będziesz uśmiechniętym posiadaczem nowej płyty CD z autografami (plus w formacie MP3) oraz czterech płyt Joszko w formacie MP3: „Potwory wyłażą z nory”, „Normalnie szok!”, „Halo halo” i „Na Dunaj Kolędy ze Wschodu". A wszystko okraszone naszymi autorskimi naklejkami i zdjęciem z różnobarwnymi autografami całej ferajny :)

  rozwiń
 • 3 nowe płyty CD z autografami, aż 5 płyt MP3, kolekcja naklejek i zdjęcie niespodzianka

  Oprócz naszej wymarzonej pierwszej płyty CD będziesz mógł się cieszyć muzyką aż pięciu płyt Joszko w formacie MP3: „Potwory wyłażą z nory”, „Normalnie szok!”, „Halo halo”, „Na dunaj Kolędy ze Wschodu” i „Człowiek z lasu”. Do tego otrzymasz kolekcję naszych autorskich naklejek i uśmiechnięte zdjęcie z autografami całej familii Brodów ;) 


  rozwiń
 • 5 nowych płyt CD + 2 płyty CD Joszka z dedykacją + kolekcja 7 płyt MP3 i 5 niepublikowanych unikatów

  Komplet UKOCHANEGO FANA: 5 nowych płyt w formacie CD (z autografem) i w formacie MP3, kolekcja rodzinnych naklejek, zdjęcie naszej rodziny z autografami i WIELKA uczta muzyczna:


  Płyta MP3 „Potwory wyłażą z nory”,Płyta MP3 „Normalnie szok!”,Płyta MP3 „Halo halo”, Płyta MP3 „Na dunaj Kolędy ze Wschodu”, Płyta MP3 „Człowiek z lasu”, Płyta MP3 „Posłóchejcie kamaradzi”,Płyta MP3 „Jałmużna postna”, Płyta CD „Człowiek z lasu” z autografem,Płyta CD „Na Dunaj” z autografem. 

  UNIKALNY BONUS:5 niepublikowanych utworów solowych Joszka Brody w formacie MP3


  rozwiń
 • WSZYSTKO, co powyżej + imienny WPIS w książeczce + wyśpiewane podziękowania tylko dla Ciebie ;)

  Cały rodzinny komplet UKOCHANEGO FANA: 5 nowych płyt w formacie CD (z autografem) i w formacie MP3, kolekcja rodzinnych naklejek, zdjęcie naszej rodziny z autografami i WIELKA uczta muzyczna:

  Płyta MP3 „Potwory wyłażą z nory”,Płyta MP3 „Normalnie szok!”,Płyta MP3 „Halo halo”,Płyta MP3 „Na dunaj Kolędy ze Wschodu”,Płyta MP3 „Człowiek z lasu”,Płyta MP3 „Posłóchejcie kamaradzi”,Płyta MP3 „Jałmużna postna”,Płyta CD „Człowiek z lasu” z autografem,Płyta CD „Na Dunaj” z autografem. 

  UNIKALNY BONUS:5 niepublikowanych utworów solowych Joszka Brody w formacie MP3

  WYŚPIEWANE PODZIĘKOWANIA:Nagramy specjalnie dla Ciebie całą rodziną wyśpiewane na cały regulator podziękowania, które zamieścimy na naszym profilu. Niech świat się dowie, że jesteś (kochany) :)

  rozwiń
 • PATRONAT Honorowy, warsztaty muzyczne z Joszko Broda + WSZYSTKO, co powyżej

  Zostajesz Patronem Honorowym naszej płyty. Nie ma żartów. Dostaniesz imienne podziękowania na okładce książeczki z oznaczeniem „Patron honorowy” i z miejscem na Twoje logo lub zdjęcie. 

  TO JEDNAK NIE WSZYSTKO. Zapraszamy Cię na warsztaty artystyczne z naszą rodziną prowadzone przez Joszka Brodę w górach.  Możecie przyjechać całą grupą. Do 30 osób damy radę ;) Zorganizujemy też ognisko lub kolację. 

  Acha: oczywiście cały powyższy pakiet muzyczny przekażemy Ci osobiście - śpiewając przy tym Twoje imię lub co sobie zażyczysz ;)

  rozwiń
 • Tytuł: Przyjaciel Rodziny, wyjazdowe warsztaty muzyczne z Joszko Broda, REKLAMA + CAŁY PAKIET MUZYKI

  Jako Przyjaciel Rodziny otrzymasz CAŁĄ STRONĘ w książeczce i wszystko, co zawiera pakiet Patronat Honorowy a do tego - przyjedziemy tam gdzie chcesz, by przeprowadzić zjawiskowe warsztaty artystyczne Joszka Brody (oczywiście z rodziną). Organizujesz mądre szkolenia dla szkoły lub firmy? Przyjedziemy z radością :)

  rozwiń
 • Koncert "Rodziny Brodów" + Tytuł "Przyjaciel Rodziny" + CAŁY pakiet muzyki (CD i MP3)

  Zagramy dla Ciebie koncert jak dla Przyjaciela. Otrzymasz też szczególne miejsce w książeczce i wszystko, co obejmuje Patronat Honorowy. Może przyda się małe podsumowanie...

  KSIĄŻECZKA:Cała strona w książeczce na reklamę, wpis, logo lub zdjęcie z dedykacją.

  PAKIET MUZYCZNY:Otrzymujesz 10 nowych płyt w formacie CD (z autografem) i w formacie MP3, kolekcję rodzinnych naklejek, zdjęcie naszej rodziny z autografami i WIELKĄ ucztę muzyczną:

  Płyta MP3 „Potwory wyłażą z nory”,Płyta MP3 „Normalnie szok!”,Płyta MP3 „Halo halo”,Płyta MP3 „Na dunaj Kolędy ze Wschodu”,Płyta MP3 „Człowiek z lasu”,Płyta MP3 „Posłóchejcie kamaradzi”,Płyta MP3 „Jałmużna postna”,Płyta CD „Człowiek z lasu” z autografem,Płyta CD „Na Dunaj” z autografem. 

  UNIKALNY BONUS:5 niepublikowanych utworów solowych Joszka Brody w formacie MP3

  WARSZTATY MUZYCZNE:Zapraszamy Cię na warsztaty artystyczne z naszą rodziną prowadzone przez Joszka Brodę w górach.  Możecie przyjechać całą grupą. Do 30 osób damy radę ;) Zorganizujemy też ognisko lub kolację. 

  rozwiń
 • Brak
Zobacz inne nagrody Pokaż mniej nagrod

Koszt obsługi transakcji

Zrzutki organizowane są za darmo - nie pobieramy żadnych opłat od organizatorów zrzutek ani wpłacających. Pomóż nam pokryć m. in. prowizję operatora płatności, by zawsze tak było!

%

Podsumowanie

Wiadomość do organizatora (opcjonalnie)
Nagroda
-
Suma kosztów
Organizator otrzyma
70 zł
Koszt obsługi transakcji
0 zł

Łączna wpłata
-
Wsparcie cykliczne
Co miesiąc

Zlecenie realizacji płatności: Zlecenie wykonuje PayU SA; czytaj więcej Dane odbiorcy, tytuł oraz kwota płatności dostarczane są PayU SA przez odbiorcę; Zlecenie jest przekazywane do realizacji po otrzymaniu przez PayU SA Państwa wpłaty. Płatność udostępniana jest odbiorcy w ciągu 1 godziny, nie później niż do końca następnego dnia roboczego; PayU SA nie pobiera opłaty od wpłacających.
Płacąc akceptujesz Zasady płatności PayU .

Administratorem Twoich danych osobowych jest PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-166), przy ul. Grunwaldzkiej 182. czytaj więcej Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji transakcji płatniczej, powiadamiania Cię o statusie realizacji Twojej płatności, rozpatrywania reklamacji, a także w celu wypełnienia obowiązków prawnych ciążących na PayU.
Odbiorcami Twoich danych osobowych mogą być podmioty współpracujące z PayU w procesie realizacji płatności. W zależności od wybranej przez Ciebie metody płatności mogą to być: banki, instytucje płatnicze, instytucje pożyczkowe, organizacje kart płatniczych, schematy płatnicze), ponadto podmioty wspierające działalność PayU tj. dostawcy infrastruktury IT, dostawcy narzędzi do analizy ryzyka płatności a także podmiotom uprawnionym do ich otrzymania na mocy obowiązujących przepisów prawa, w tym właściwym organom wymiaru sprawiedliwości. Twoje dane mogą zostać udostępnione akceptantom celem poinformowania ich o statusie realizacji płatności. Przysługuje Tobie prawo dostępu do danych, a także do ich sprostowania, ograniczenia ich przetwarzania, zgłoszenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowania oraz do przenoszenia i usunięcia danych. Podanie danych jest dobrowolne jednak niezbędne do realizacji płatności, a brak podania danych może skutkować odrzuceniem płatności. Więcej informacji o zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych przez PayU znajdziesz w Polityce Prywatności .

Zrzutka.pl sp. z o.o. przetwarza dane osobowe w celu czytaj więcej .in. marketingu własnych produktów i usług oraz w celu zapewnienia osobom wspierającym i organizującym zrzutki bezpiecznego korzystania ze strony zrzutka.pl oraz zapobiegania oszustwom. Dokładniejsze informacje o kategoriach, celach i sposobach przetwarzania danych osobowych przez zrzutka.pl sp. z o.o. przysługujących Ci prawach oraz ich realizacji, możesz znaleźć tutaj: kliknij

exclamation-triangle Created with Sketch.
Ze względu na dyrektywę PSD2 w następnym kroku prawdopodobnie będzie konieczne dodatkowe uwierzytelnienie na stronie banku. W przypadku problemów - wybierz inną metodę płatności lub dowiedz się więcej - tutaj.