id: ng5xzd

operacja Montiego

operacja Montiego

 
Kinga Niewiedział

Aktualności3

  • Monti juz po opracji, w domu, boli go bardzo ale jest dzielny
Dodawaj aktualności i informuj wspierających o postępach akcji.

Dodawaj aktualności i informuj wspierających o postępach akcji.
To zwiększy wiarygodność Twojej zrzutki i zaangażowanie darczyńców.

Opis zrzutki

Cześć. Jestem malutkim yorkiem, mam na imię Monti. Od sierpnia 2019 mam nowy dom, w którym wszyscy mnie kochają. Od października zaczęło się moje piekło, poczułem się nagle źle, dusiłem się w nocy, nie miałem sił na zabawę, byłem smutny, czasem też obijałem się o meble. Rodzice wzięli mnie do Pani doktor i zaczęły się badania, dziś już wiem, że mam ZESPOLENIE WROTNO OBOCZNE... to znaczy, że moja wątroba nie przerabia jedzonka i to co złe trafia do całego ciałka i je niszczy. Wiele wizyt u doktora, wiele badań, usg, badania krwi pochłonęły już dużo, a tu okazuje się, że mam szansę ...ale potrzebna jest operacja. Jestem z Poznania a operacja ma się odbyć w Warszawie. Koszty są przeogromne, więc proszę Was pomóżcie uzbierać choć część, bym mógł być zdrowy i cieszyć się życiem. Obecnie jestem na lekach i specjalnej diecie, ale po operacji i rehabilitacji dostanę kawałek ulubionego kurczaka :)

Komentarze 2

 
2500 znaków
Dbamy o bezpieczeństwo. W razie wątpliwości zgłoś tę zrzutkę przez