id: ngm5e5

Leczenie i rehabilitacja po skomplikowanej operacji usunięcia guza.

Leczenie i rehabilitacja po skomplikowanej operacji usunięcia guza.

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
23 442 zł 
z 100 000
23%
zakończona
31.12.2019r
313
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 913 483 zrzutki i zebrali 876 682 045 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Cześć, zacznijmy od początku.

Jestem ojcem dwójki nastolatków, mężem wspaniałej kobiety i opiekunem Barego, najwierniejszego psa pod słońcem. Do niedawna prowadziłem spokojne życie jak każdy z Was. Od 2010 roku jestem pracownikiem kontraktowym Pogotowia Ratunkowego w Świdnicy oraz strażakiem OSP Jaroszów.

Pewnej niedzieli wracając z rodziną do domu zostałem zaatakowany przez dwóch osobników których zachowanie wskazywało na stan upojenia alkoholowego. Nie miałem wiele szans po ataku z tyłu. Broniąc się upadłem uderzając głową o beton. Wtedy wszystko się zaczęło. W szpitalu okazało się że w moim mózgu pojawił się gość którego tam nie potrzebuje. Guz...nowy lokator. Jedyny ratunek dla mnie to skomplikowana operacja a później długa rehabilitacja. Do tej pory prowadziłem jednoosobową działalność, od tego wydarzenia nie mogę pracować, każdy wysiłek jest dla mnie niebezpieczny. Po operacji będę potrzebował minimum roku by wrócić do pełni sił. Niestety w tym czasie muszę przejść kosztowne rehabilitacje na które nie mogę samodzielnie zarobić bo lokator na to nie pozwala. Potrzebuje Waszej pomocy żeby się go pozbyć i móc wrócić do mojej rodziny, dla której świat zatrzymał się w momencie mojego upadku.

OSP Jaroszów

Pomaganie innym to moja pasja.

OSP Jaroszów

Pogotowie Ratunkowe

Jestem kierowcą Pogotowia Ratunkowego w Świdnicy.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 313

preloader