id: nhv638

Rozwój aplikacji Biblia90dni

Rozwój aplikacji Biblia90dni

4 306 zł 
z 5 000
86%
zakończona
18.11.2018r
38
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 916 590 zrzutek i zebrali 883 772 849 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Pomóż stworzyć aplikację Biblia90dni na system iOS! Dwa lata temu stworzyliśmy aplikację Biblia90dni na system Android. Aplikacja zawiera harmonogram przeczytania całego Pisma Świętego w 90 dni i umożliwia śledzenie postępów zaawansowania czytania. Zawiera również cały tekst Pisma Świętego, podzielony na fragmenty, w przekładzie Edycji Świętego Pawła. W związku z dużym zainteresowaniem aplikacją (ponad 10 000 instalacji), postanowiliśmy stworzyć również możliwość korzystania z aplikacji na urządzeniach w systemie iOS.

Biblia w 90 dni!

W odpowiedzi na wiele próśb, otrzymywanych od uczestników projektu Biblia90dni, o stworzenie wersji aplikacji na system iOS, postanowiliśmy podjąć się tego zadania.

Niestety wiąże się to z kosztami, w których mieści się napisanie aplikacji przez firmę programistyczną (przekształcenie aplikacji z systemu Android wiąże się z napisaniem aplikacji od zera w innym języku programowania) oraz płatności na Apple App Store.

Sami, jako Fundacja nie moglibyśmy się tego podjąć, ale z Waszą pomocą może się udać!

Link do aplikacji na system Android.

Projekt Biblia90dni to ogólnopolska akcja promująca czytanie i poznawanie Pisma Świętego. Uczestnikom proponuje się 90-dniowy plan przeczytania całej Biblii. Fragment na każdy dzień obejmuje ok. 14 stron (w zależności od wydania Pisma Świętego).

“Nieznajomość Pisma Świętego jest nieznajomością Chrystusa” św. Hieronim

Jest to również wydarzenie ewangelizacyjne, gdzie oprócz czytania Pisma Świętego uczestnicy są zapraszani do modlitwy i powierzenia swojego życia Jezusowi, a przede wszystkim do głębszej relacji z Nim. Jest to czas budowania wiary przez słuchanie Bożego Słowa, czas poznawania jedynego Pana i Zbawiciela, Jezusa.

Jest to wyzwanie, które nie ma na celu ćwiczenia się w postanowieniach, ani kształtowania silnej woli, czy organizacji czasu, ale powierzenie siebie Jezusowi ze świadomością, że tylko poprzez zaproszenie Go do swego serca to wyzwanie może zostać zakończone sukcesem. Własnymi siłami nic nie możemy dokonać, a z Nim każdy jest zwycięzcą.

“Mocą Boga odniesiemy zwycięstwo” Ps 108,14

“Wszystko mogę w Tym, który mnie umacnia” Flp 4

Zapoznaj się z wideo promującym projekt Biblia90dni!

Oraz z informacjami o aplikacji na system Android!

Pomóż stworzyć wersję na system iOS!

KIM JESTEŚMY?

Fundacja Jednym Sercem zajmuje się szeroko pojętą ewangelizacją oraz formacją małżeństw i młodzieży. Jednym z naszych celów jest promocja znajomości Pisma Świętego.

Zapraszamy na naszą stronę internetową!

Przeczytaj więcej

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ O PROJEKCIE?

Zapraszamy na stronę internetową projektu Biblia90dni!

Przeczytaj więcej

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 38

preloader

Komentarze 5

 
2500 znaków