id: nhv6hg

PILNA OPERACJA WSZCZEPIENIA IMPLANTU L4/L5 ZE STABILIZACJĄ - METODĄ "PLIF"- choroba krążków miedzykregowych i innych uszkodzeń korzeni nerwowych.

PILNA OPERACJA WSZCZEPIENIA IMPLANTU L4/L5 ZE STABILIZACJĄ - METODĄ "PLIF"- choroba krążków miedzykregowych i innych uszkodzeń korzeni nerwowych.

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
35 470 zł 
z 34 350 zł
103%
zakończona 01.08.2022r
399 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Mam na imię Monika. Mam 37lat.

Jestem mamą 10latka i 8 latki. Razem z mężem staraliśmy się tworzyć dzieciom szczęśliwy dom. W 2017 roku zaczęła się moja walka z chorobą. Nasze życie bardzo sie zmieniło.

Z początkiem roku 2021 znany lekarz z Poznania dał mi nadzieję na lepsze życie - życie bez bólu.

W marcu 2021 roku przeszłam 3 operację kręgosłupa w tym usuniecie po raz trzeci przepukliny w odcinku L5/S1. Stabilizacja z implantem oraz usuniecie Kregoszczeliny.

Niestety operacja ta była pełnopłatną i koszt wyniósł blisko 20.000tyś.

Sytuacja epidemiologiczna nie daje nam szansy na podstawową opiekę zdrowotną NFZ.

Prócz zaciagnietego kredytu na ten cel, pomogli mi najbliźsi i przyjaciele.

Zus 4 miesiace przed operacją zabrał mi rentę z tyt.częściowej niezdolności do pracy (780zł).

Niestety operacją nie przyniosła ulgi w bólu. Zostały naruszone więzadła biodrowo-lędźwiowe przy pierwszej operacji. Brak czucia w nerwach w prawej nodze. Są to nieodwracalne stany.

Na dzień dzisiejszy mija rok od operacji. Założone śruby drażnią mi nerwy powodując ból pleców i nóg, powinny być usunięte.

Ponadto z obecnego badania rezonansu magnetycznego (10maj br. ) wynikają duże zmiany na odcinku L4/L5, które znacznie pogorszyły się od wrzesnia 2021r. Dysk się rozpadł. Lekarz prowadzący zaleca pilną operację wszczepienia implantu L4/L5 ze stabilizacją metodą "PLIF" oraz usunięcie śrub z poprzedniej stabilizacji L5/S1. Pokłada nadzieję, że to pomoże usnieżyć ból, ja też!

Mąż sam pracuje na naszą rodzinę. Mimo chęci i młodego wieku nie jestem w stanie podjąć pracy zawodowej

Każdego dnia walczę z przeciwnosciami tej choroby. Robię wszystko by nie pokazywać dzieciom swojej niepełnosprawności. Daje z siebie wszystko,lecz nie jestem w stanie oplacić zabiegu operacyjnego. Za waszą pomocą udało się uzbierac potrzebne fundusze na usunięcie śrub z L5/S1, ale brakują jeszcze środki na pokrycie operacji L4/L5. Zabieg kriolezji, operacja, wizyty, leczenie, rehabilitacjebi badanie MR wyczerpały nasz budżet domowy. Najbliższa rodzina pomaga nam się utrzymać.

Lecz nikt nie jest w stanie dokładać w nieskączoność kiedy każdy ma swoją rodzinę.

Bardzo proszę ludzi dobrego serca o pomoc w zbiórce pieniędzy na operację odcinku L4/L5. Każda pomoc jest dla mnie na wagę złota i przybliża mnie do normalnego życia i moją rodzinę też.

Mój kręgosłup ma duże ubytki w odcinku C5/-C7, L5/S1 oraz L4-L5 i duże zwyrodnienia na tych odcinkach.

Dziękuję za okazane wsparcie♥️

Wierze, że moje życie się odmieni.

Dobro zawsze powraca♥️

Monika.


15.03.2022r Mamy to! Minimalna kwota osiągniętą,ale nie zwalniamy.

Dziekuje Wam kochani za ten dar, za wasze dobre serca♥️ nie zawachaliście się i przyszliście mi z pomocą♥️ dziekuje za to, że iwestujecie we mnie, w moje zdrowie♥️

Dla Was nie ważne jest jakim autem jeżdżę, jaki mam dom, dochód męża. To sa rzeczy które sa dla Was nie istotne. Dla Was jestem Ważna Ja!

Słowo dziekuje, to za mało. Będę wdzięczna Wam do końca. Największą nagrodą dla mnie nie są te złotówki tylko to, że mogę na Was zawsze liczyć w potrzebie. Znacie mnie i wiecie, że ja każdego traktuje równo i każdemu jak mogę to służę pomocą, bo uważam że dobro zawsze popłaca ♥️

Bóg zapłać za to całe dobro🙏♥️

M. F.

"Kto ma zdrowie ten jest bogaty"

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 399

preloader

Komentarze 42

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

878 455 zrzutek

i zebrali

807 467 148 zł

A ty na co dziś zbierasz?