id: zfkepv

Wesprzyj artystów z niepełnosprawnościami! Promuj z nami sztukę!

Wesprzyj artystów z niepełnosprawnościami! Promuj z nami sztukę!

Nasi użytkownicy założyli 1 034 554 zrzutki i zebrali 1 100 695 021 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

#Nikifory- zrzutka na niezależny, społeczny program promocji osób artystycznych z niepełnosprawnościami!


NA CO ZBIERAMY?

W tej edycji Nikiforów zbieramy środki na nagrody dla uczestników konkursu. Chcemy zorganizować uroczystą galę, na której wręczymy nagrody dla 50 finalistów w tym 10 laureatów! 

To wyjątkowe wydarzenie ma także na celu podziękowanie naszym Partnerom za ich nieocenione wsparcie. Dla nas niezwykle istotne jest promowanie tego programu oraz samych artystów z niepełnosprawnościami. Chcemy, aby świat ujrzał te prace i te osoby tak, jak my je widzimy – pełne talentu i pasji.

tTMgz8CSHtJLOpAo.jpgJako przedsiębiorstwo społeczne mamy ograniczony budżet i z całego serca dziękujemy za każdą przekazaną wpłatę. W tej edycji zbieramy środki na rozwój programu, co oznacza, że planujemy zorganizować warsztaty plenerowe dla uczestników z wybitnymi specjalistami. Chcemy zorganizować wystawę najlepszych prac w rodzinnym mieście naszego Patrona, Nikifora Krynickiego, oraz wydać książkę zatytułowaną "100 twarzy Nikifora".


Ale to nie wszystko! Pragniemy również uwiecznić cały ten proces poprzez stworzenie filmu podsumowującego nasze działania programowe. Ponadto mamy wiele innych ekscytujących wydarzeń zaplanowanych na przyszłość. Nasze cele są ambitne, ale nie zrealizujemy ich bez Twojego wsparcia.

KzQNl5WTAx07NbnO.jpgKIM JESTEŚMY?

Dążymy do rozwoju skutecznych, przemyślanych i trwałych projektów społecznych w Polsce. Nasza misja skupia się na aktywizacji społecznej i zawodowej osób z niepełnosprawnościami oraz seniorów. Program NIKIFORY jest jednym z najcenniejszych programów społecznych w naszym kraju, stworzonym w celu promowania sztuki artystów z niepełnosprawnościami. Jego głównym celem jest odkrywanie i rozwijanie talentów, a także wspieranie twórczego uczestnictwa w życiu społecznym i pokonywanie izolacji.

u6yj8qEOtVS53Mzx.jpg

Do tej pory w naszym konkursie wzięło udział 10 000 twórców z niepełnosprawnościami, a my współpracowaliśmy z tysiącami instytucji, firmami i ośrodkami kultury na całym kraju.


W środowisku osób z niepełnosprawnościami istnieje wiele utalentowanych jednostek o charakterystycznym stylu artystycznym, podobnym do Nikifora. W ramach naszego programu odnajdujemy te talenty i pomagamy im odkryć swoje artystyczne zdolności przed światem.

sFybuhx4H7g94rJJ.jpgTwoje wsparcie ma ogromne znaczenie dla naszej działalności. Przekazując darowiznę, pomagasz nam kontynuować naszą misję, dając więcej osobom szansę na rozwój i wyrażenie swojego artystycznego potencjału. Razem możemy sprawić, że świat stanie się bardziej otwarty i pełen inspiracji dla tych niezwykłych artystów z niepełnosprawnościami. Przyłącz się do nas i wspólnie twórzmy przestrzeń dla ich wyjątkowych talentów!


0hQFtH6ifIZfrFXZ.jpgNaszym Patronem jest Nikifor, Łemko z Krynicy Wsi, który jest bez wątpienia jednym z najbardziej niezwykłych artystów, którzy uczynili Sądecczyznę sławną. Jako malarz naiwny, zdobył nieśmiertelną sławę w historii polskiej i światowej sztuki. Dopiero po wielu latach, obrazy Nikifora trafiły do renomowanych galerii sztuki, a także znalazły swoje miejsce w kolekcjach muzealnych

i prywatnych. Dzięki pasji i wyjątkowemu talentowi Nikifora, jego dzieła stanowią dziś nieodłączną część światowego dziedzictwa artystycznego.

cN6MYdwuekBXQJV8.jpgZawsze stawiamy drugiego człowieka na pierwszym miejscu. Wierzymy, że dobro, które przekazujemy, wraca do nas wielokrotnie. Naszym celem jest nagłośnienie prac artystów z niepełnosprawnościami i zapewnienie im szansy na wyrażenie swojego talentu. Ale nie możemy tego osiągnąć bez Twojego wsparcia!


Twoja darowizna ma moc zmiany. Każda złotówka, którą przekażesz, przyczyni się do naszej działalności na rzecz tych utalentowanych artystów. Twoje wsparcie umożliwi nam działanie na jeszcze większą skalę, dając szansę więcej osobom na odkrycie i rozwinięcie swoich zdolności.

620lRHsz90w4LnZh.jpg

Czy możemy liczyć na Twoją pomoc? Twoja darowizna będzie miała realny wpływ na życie artystów z niepełnosprawnościami. Przekazując swoje wsparcie, dołączysz do naszej misji zmieniania światów tych wyjątkowych twórców.


Pomożesz nam uczynić świat bardziej sprawiedliwym i twórczym miejscem?  Przyłącz się do nas i wspólnie stwórzmy niesamowite dzieła sztuki i inspirujące historie!Lokalizacja

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Nagrody/oferty 5

Kupuj, Wspieraj, Sprzedawaj, Dodawaj.

Kupuj, Wspieraj, Sprzedawaj, Dodawaj. Czytaj więcej

Aktywne organizatora:
Inne
Kawa, kawa i jeszcze raz kawa!
Możemy zdecydowanie powiedzieć, że bez kawy nie byłoby tego projektu! Wybierając te opcję podarowujesz nam kubek ciepłej kawy napędzający nas do dalsz...
10 zł
Cegiełki i podziękowania
Chcę wesprzeć konkurs!
Światła reflektorów i oficjalne podziękowania nie są dla Ciebie? Rozumiemy to doskonale! Czasami też wolimy zachować anonimowość! Opcja idealna dla ta...
100 zł
Cegiełki i podziękowania
Honorowy Darczyńca
Honorowy dawca krwi? To nie ta opcja! Ale dzięki tej darowiźnie umieścimy Cię na liście naszych Honorowych Darczyńców, która będzie umieszczona na nas...
200 zł
Cegiełki i podziękowania
Oficjalny Sponsor Nagrody
Sława, sława i jeszcze raz sława! Jako honorowy darczyńca oprócz błysku gwiazd i światła reflektorów zostaniesz wymieniony podczas uroczystej gali kon...
500 zł
Nieaktywne
Sztuka i rękodzieło • Obrazy
Kartki elektroniczne!
Nie możesz doczekać się już finału konkursu i zobaczenia prac? Doskonale to rozumiemy! Dlatego proponujemy Ci sztukę od ręki czyli 3 kartki elektronic...
50 zł
Zakończona

Wpłaty 2

WR
Wiktor Ryśnik
5 zł
PW
Piotr Wnuk
20 zł

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!