id: x9p4af

Walka z białaczką

Walka z białaczką

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
19 123 zł
z 75 000
25%
99 dni
do końca
203
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Nasi użytkownicy założyli 1 014 219 zrzutek i zebrali 1 060 564 717 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Duża rodzina zawsze była naszym marzeniem. Udało się, ciężko pracowaliśmy, aby tak mogło być i nadal robimy co w naszej mocy aby nasza gromadka miała szczęśliwe dzieciństwo. Po drodze mieliśmy mniejsze i większe trudności, które udawało nam się rozwiązać. Teraz jednak nie mamy rozwiązania, musimy się poddać temu co się dzieje i po prostu przetrwać.


Nasza córeczka Nina zachorowała na ostrą białaczkę limfoblastyczną.


Diagnoza została postawiona 23 grudnia 2022 roku, dzień przed świętami na które zjechała do nas cała rodzina. Wtedy zaczęła się walka Ninusi z nowotworem, już w wigilię otrzymała pierwszą chemię. Mamy za sobą ciężkie 8 miesięcy leczenia. Najważniejsze jest to, że Nina właściwie reaguje na leczenie i jest w remisji. Kiedy myśleliśmy, że jest już lepiej bo zakończyliśmy najintensywniejszy okres leczenia, czas znoqu się zatrzymał. Nina trafiła na Oddział Intensywnej Terapii po tym jak z nieznanych przyczyn straciła świadomość i zachłysnęła się treścią żołądka. Wtedy dotarło do nas, że białaczka i proces jej leczenia jest niezwykle podstępny i nieprzewidywalny.


Te miesiące, które spędziliśmy w szpitalu wpłynęły na naszą pracę. Jedno z nas musiało być cały czas z Niną a drugie zapewnić opiekę pozostałej trójce rodzeństwa.

Dlatego też zdecydowaliamy się prosić o pomoc, mamy nadzieję, że dla Was niewielką, ale dla nas bardzo istotną. Jeśli macie chęć i możliwość wesprzyjcie naszą zbiórkę - każda złotówka jest bardzo ważna.


Zebrane środki przeznaczymy na pokrycie kosztów dojazdów do szpitala, na specjalistyczne opatrunki, wysokiej jakości żywność ekologiczną, nierefundowane suplementy i leki, rehabilitacje i zajęcia, które pomogą Ninie wrócić do normalnego funkcjonowania, a także do zapewnienia jej jak najlepszych i bezpiecznych warunków w domu, kiedy przejdzie już na tzw. Podtrzymanie.


Nina jest bardzo dzielna, pogodziła się z chorobą i nie traci hartu ducha czym zaraża całą rodzinę. Będziemy wdzięczni za każdy grosz.

Przepełnieni nadzieją na lepsze jutro,

Rodzice Ninusi - Agata i Łukasz

Lokalizacja

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. twoja może być pierwsza!

Wpłaty 203

MG
Maria Golanko
200 zł
 
Dane ukryte
20 zł
ŁW
Łukasz Wys
20 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
10 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
2 zł
NM
Nikola Mazur
1 zł
AT
Agnieszka
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze 14

 
2500 znaków