id: nj9kk3

Białaczka zabrała mu Mamę. Zbieramy na pomoc w opiece nad Tymkiem.

Białaczka zabrała mu Mamę. Zbieramy na pomoc w opiece nad Tymkiem.

1 zł
z 90 000
0%
zakończona
15.03.2020r
1
wspierający
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 014 863 zrzutki i zebrali 1 061 450 956 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Tymek ma 7 lat. We wrześniu rozpoczął naukę w pierwszej klasie. Dwa tygodnie wcześniej zmarła jego mama Ola. O chorobie dowiedziała się 7 lat wcześniej – tuż przed porodem Tymka. Ola przez cały ten czas dzielnie walczyła z chorobą, poddając się wszelkim możliwym interwencjom medycznym. Były one często bardzo bolesne i wyniszczające. Chciała żyć dla Tymka jak najdłużej.

Od samych narodzin życie Tymka naznaczone było chorobą Mamy i jej walką o zdrowie. Zaraz po urodzeniu nie mógł się wtulić w jej ramiona, bo Mama najpierw była w śpiączce, a potem przez sześć długich miesięcy przebywała w szpitalu. Potem powtarzały się hospitalizacje. Na szczęście mógł się nim zajmować Tata z pomocą Babci.

Teraz Tymkiem opiekuje się Tata. Godzenie pracy zawodowej, aby utrzymać siebie i syna oraz opieki nad Tymkiem, często jest karkołomnym zadaniem. Tymek spędza długie godziny na świetlicy szkolnej.

Dlatego organizuję tę zbiórkę – w imieniu przyjaciół Oli, w porozumieniu z Tatą Tymka i jego Babcią. Chcemy zapewnić Tymkowi opiekunkę, która będzie mogła codziennie zaraz po lekcjach odebrać go ze szkoły, odrobić z nim zadania domowe, zabrać na spacer, zanim Tata wróci z pracy. Chcielibyśmy uzbierać kwotę, która wystarczy na zapewnienie opieki Tymkowi przez najbliższe 3 lata.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 1

TW
1 zł

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!