id: njewyj

Julek walczy z FIPem! Pomóżmy mu wygrać tę trudną wojnę :(

Julek walczy z FIPem! Pomóżmy mu wygrać tę trudną wojnę :(

Nasi użytkownicy założyli 1 034 876 zrzutek i zebrali 1 101 448 029 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Nasze serca się łamią :(

Nigdy nie wiemy, kiedy najgorszy wróg pójdzie na wojnę z którymś z naszych podopiecznych. Julek ma FIPa. Ta choroba, to przeważnie wyrok dla młodego kota. Możemy dmuchać i chuchać na wszystkie koty, a FIP i tak może zaatakować.


Julek jeszcze kilka dni temu był zupełnie zdrowy. Chlopak radośnie biegał po Przytulisku. Rozrabiał i bawił się, jak każdy koci dzieciak. FIP zaatakował nagle. Julek już nie chce się bawić i nie jest radosnym, młodym kotem. Pomagamy mu wygrać z FIPem.


Lekarstwo istnieje od niedawna i niestety jego cena jest dla nas nie do przeskoczenia. Leczenie składa się z serii kilkudziesięciu bolesnych zastrzyków, każdy za około 400 złotych. Łączny koszt leczenia to ponad 10 tysięcy złotych. Nie mamy tyle. Nie widzimy też szans na uzbieranie tej kwoty bez pomocy Was - naszych darczyńców. Niedawno udało nam się wyprowadzić z FIPa Kremówkę. Wiemy, że jest ogromna nadzieja, jednak kwota do uzbierania nas przeraża. Prosimy o każdą formę wsparcia. Mam nadzieję, że Julek podziękuje nam za to zdrowy... za jakiś czas.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 37

DO
Dominika Owsianka
200 zł
EK
Ewa
100 zł
KP
Katarzyna Pachowicz
100 zł
Robert Świercz
50 zł
AG
Agnieszka
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
NM
Natalia Madej
50 zł
KK
Krysia
50 zł
Maria
50 zł
MG
Gosia
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze 1

 
2500 znaków