id: njuajb

Uratuj życie Rio!

Uratuj życie Rio!

Nasi użytkownicy założyli 1 155 069 zrzutek i zebrali 1 199 364 915 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności50

 • l5de8b03efc985e6.jpeg

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Ile może ważyć szczęście?

Moje waży zaledwie 3,5 kg i ma na imię Rio. W wieku 4 lat porzucona przez swoich właścicieli. Spędziła 2 lata tułając się od piwnicy do piwnicy, głodując i rodząc kolejne młode. Kopniak od człowieka był jej chlebem powszednim. Jako 6-letnia kotka trafiła do mnie. Po raj, po lepsze życie. Rio każdego dnia uczyła się na nowo zaufania do ludzi. Przychodziło jej to z ogromnym trudem, ale codziennie robiła postępy. Kochała drapaki, szczególnie wspinać się na te najwyższe. Miała swoje ulubione posłanka i poduszki bo uwielbiała spać, szczególnie w słoneczku na balkonie. Czasem zrobić polowanie na jedna ze swoich myszek, dając głośno wyrazy zadowolenia z udanych łowów. Jednak to co Rio kochała najbardziej to smaczki. One są miłością jej życia. To o nie codziennie rano dopominała się klepiąc mnie kapka po buzi i sugerując, ze na pewno się już wyspałam i pora na ryjeczkowanie.

Pisze w czasie przeszłym bo raj Rio trwał tylko dwa lata. Teraz codzienność Rio to niemoc, ślepota, apatia, brak apetytu, niezrozumiały dla niej ból i chowanie się w najgłębsze katy budki szukając ukojenia stanu którego nie rozumie. Po prawie trzech miesiącach diagnozowania, ciągłych wizyt u kolejnych weterynarzy i wykluczania coraz to groźniejszych chorób, wiem ze raj Rio może dobiec końca. Otóż moje szczęście ma dużego oponiaka w głowie, który uciska jej mózg, sprawiając ból i wywołując silne objawy neurologiczne. Jedyną jej szansa na życie jest szybkie wykonanie operacji usunięcia guza z głowy. Rio dzięki niej może wrócić do całkowitego zdrowia. 

Czy można kupić szczęście?

Tak, moje kosztuje kilkanaście tysięcy i ma na imie Rio.

Do tej pory opłacałam kolejne badania, wizyty i leki z własnych funduszy, ale przerosło to moje możliwości finansowe. Potrzebuje pomocy w udowodnieniu jej, ze tym razem człowiek nie zawiedzie, nie zostawi i będzie walczył o nią do samego końca.

Na 29 kwietnia mamy umówiona konsultacje przedoperacyjna. Czas nie jest po naszej stronie. Guz jest wielkości 2 cm/1,2 cm/3,5 cm!

Będę wrzucać tutaj na bieżąco wszystkie kolejne rachunki, faktury oraz informacje o leczeniu Rio.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. Twoja może być pierwsza!

Wpłaty 183

preloader

Komentarze 4

 
2500 znaków