By świat nie przerażał- Autyzm ID: nk68vp

By świat nie przerażał- Autyzm ID: nk68vp

17 301 zł z 25 000 zł

69%

17 301 zł

17 301 zł

z 25 000 zł

312 dni

312 dni

do końca

203

203

wspierających
69%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

By świat nie przerażał! Licytacje Autyzm.

Cześć

25 lipca 2019 założyłem na Facebook grupę licytacyjną. Kilka dni wcześniej zauważyłem, bowiem zbiórkę na chłopca z autyzmem. Jego historia mną wstrząsnęła…. Więc Grupa, to była moja odpowiedź na sytuację Rafał, który ma autyzm. Pomyślałem zbierzemy dla niego, chociaż trochę kasy, by pomóc jemu i jego rodzinie w trudnej sytuacji. By Rafał mógł przejść spokojnie terapię. Dlaczego nie pomóc osobie w spektrum autyzmu?”

Pomyślałem tak, ponieważ doskonale wiemy (ja i moja żona), co to jest autyzm. Nasz syn, jest w spektrum. A autyzm dotyka całej rodziny, znajomych, przyjaciół (ci ostatni czasem się nawet odwracają od ciebie, ale może, dlatego, że nigdy przyjaciółmi nie byli!).

Okazało się, że pomysł, który miał pomóc w realizacji celu zbiórki-, czyli ta grupa

https://www.facebook.com/groups/licytacjeautyzm/

w niespełna 3 tygodnie osiągnął cel, który zamierzony był do realizacji w 8 miesięcy! Udało się to zrobić szybko i efektywnie, czyli "obcięliśmy nogi od lóżka" (wtajemniczeni wiedzą, o co chodzi, a wszystkim chętnie wyjaśnię:)) Po niedługim czasie, do całej akcji, w licytacje, włączyło się Polskie Stowarzyszenie Terapii Behawioralnej w Krakowie i fantastyczna osoba Nela Grzegorczyk-Dłuciak, jego prezes. Włączyli się-, ponieważ Rafał to ich podopieczny. Oferują bezpłatną terapię, ale mogą tylko max 2- tygodniową. A Rafał potrzebował więcej, o wiele więcej….. Więc dołączyli się do zbiórki

O PSTB możecie przeczytać tutaj:

https://www.facebook.com/PolskieStowarzyszenieTerapiiBehawioralnej/

Od tego momentu razem z PSTB rozwijaliśmy całą akcję. Wraz z wieloma fantastycznymi osobami pomogliśmy Rafałowi! Udało się! 24 tysiące złotych! Teraz Rafał może przejść terapię spokojnie. A na dodatek PSTB gwarantuje, że efektywnie. Bo oni umieją pomóc realnie!

Grupa rozwinęła siłę, z której my wszyscy- zaangażowani w nią JESTEŚMY DUMNI! Dzieje się coś MOCNEGO! J

Wraz z uzbieraniem środków na Rafała, pojawiło się jednak pytanie:, „Co dalej? Jak zogniskować tę moc?”

I pojawił się kolejny pomysł. I stąd teraz ta zrzutka. Skontaktowałem się z Polskiem Stowarzyszeniem Terapii Behawioralnej i zadałem im pytanie, czy mają innych podopiecznych, potrzebujących pomocy, co najmniej w takim stopniu jak Rafał. Odpowiedź była natychmiastowa: „MAMY ICH WIELU! I POTRZEBUJEMY POMOCY, BY POMAGAĆ”

Poczułem, że możemy pomóc teraz wielu osobom! Zrobimy to! Stąd teraz ta zrzutka! Pieniądze, które pozyskamy z licytacji i z tej zrzutki, przekazane będą na cele statutowe PSTB, na pomoc, terapię, możliwość dalszego funkcjonowania osób z autyzmem.

Teraz pomożemy nie tylko jednej, ale setkom osób!

Z Wami się to uda!

Wpłacający203

AP
Anita Pawlas
30 zł
CC
Cecylia Cieślak
50 zł
AF
Anna Flower
25 zł
P
Patrycja Hopko
50 zł
AD
Anna Donder
50 zł
SK
Sara Kuźnik
35 zł
MS
Monika Sroczyńska
30 zł
A
Aleksandra Pieczara
65 zł
EK
Ewa Kosior
53 zł
MG
Marta Grygier
30 zł
Zobacz więcej

Nasi użytkownicy założyli

538 976 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?