id: nk89b8

Wydanie książki, która pomoże wesprzeć bliskich po stracie..

Wydanie książki, która pomoże wesprzeć bliskich po stracie..

4 125 zł 
z 50 000 zł
8%
34 dni do końca
29 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki


Drodzy Przyjaciele, Znajomi i Wszyscy, którzy trafiliście na tę zrzutkę (nie ma w życiu przypadku), proszę poświęćcie to co macie najcenniejszego - swój czas i przeczytajcie o marzeniu, które mam nadzieję, zmieni życie nie tylko moje, ale pomoże wielu z Nas i Was.


Kochani, życie jest mega wymagające i stawia przed nami takie wyzwania, które na pierwszy rzut oka są nie do pokonania. Życie stawia na naszej drodze też setki ludzi i wspólnie podejmujemy decyzję, czy zagoszczą w naszym życiu. Kiedy los odbiera nam to co najbardziej kochany (a właściwie TYCH, których kochamy) i co jest dla nas najważniejsze, w jednej chwili trafiamy do ziemskiego piekła i jesteśmy pewni, że świat się zatrzymał już na zawsze, słońce nigdy nie wzejdzie. Wtedy często marzymy, żeby dołączyć do naszych aniołów i lecimy w tę odchłań beznadziei, a po drodze widzimy twarze ludzi, którzy są obok (to taka szklana tafla), którzy na co dzień pracowali z nami, przyjaźniliśmy się, mijaliśmy się na schodach czy w sklepie, łączyły nas sprawy, pasje. Nagle czujemy, że wszyscy Ci ludzie nie ogarniają naszej straty, naszego bólu, a nieraz, mimo dobrych chęci, leją na tę duchową ranę czysty spirytus zadając jeszcze większy ból. Ból duszy to nie stłuczone kolano czy drzazga w palcu ...


Dlatego ta książka będzie dla tych wszystkich, którzy nie wiedzą jak zachować się wobec czyjeś straty. Co zrobić żeby pomóc, a niechcący nie zranić słowem. Na jakie słowa uważać, a których wystrzegać się? Co robić, a czego unikać jak ognia. Jak rozmawiać i nie uciekać. A w końcu jak zrozumieć zachowania osób po stracie, których nie pojmujemy.


Potrzeba napisania tej książki zrodziła się po śmierci mojego najukochańszego Darka, ale też na skutek kolejnych śmierci , które dotknęły moich bliskich. Na swojej drodze w ciągu ostatniego roku spotkałam kilkaset osób, które rozmawiając o swojej żałobie miały dużo nieraz wdzięczności, ale i żalu do otoczenia, za brak wsparcia lub wsparcie które nieświadomie raniło. 


Kiedy pytałam osób, które próbowały wspierać co sprawiało im największą trudność okazywało się, że często był to strach jak poprowadzić rozmowę i czy rozmawiać w ogóle.

Przez cały czas własnej żałoby rozmawiałam z osobami po stracie. To były niezwykłe, czasami bardzo emocjonalne i trudne rozmowy, a czasami, co może dziwić, pełne uśmiechu, nadziei i wdzięczności.

Każdy z nas kiedyś o taką stratę własną lub osoby bliskiej się otrze, a jeśli ktokolwiek będzie dzięki tej książce lżej to spełni się moje marzenie.

Wydanie tej książki to dla mnie rzecz bardzo osobista i też wyraz pamięci i mojej miłości. Dlatego zdecydowałam się, że wydam ją w pełni własnym kosztem, ale dzięki temu na własnych zasadach.

Jest to moje bardzo osobiste marzenie, które chcę spełnić, ale uda mi się to tylko z pomocą życzliwych ludzi. 

Jeśli możecie wesprzeć relację mojego marzenia, będę wdzięczna z całego serca, a jeśli dacie dalej będę szczęśliwa.


Zbiórka pozwoli na wydanie pierwszych 1000 egz., które mam nadzieję, zapracują na kolejną książkę.


Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Nikt nie założył jeszcze skarbonki do tej zrzutki lub żadna z założonych skarbonek nie zebrała środków.

Wpłacający 29

 
Dane ukryte
ukryta
A
AZT
200 zł
Mirosława Łasek
100 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
500 zł
 
Dane ukryte
ukryta
JB
Jolanta Badura
1 000 zł
GL
Grace Lubera
300 zł
B
Bogusław
300 zł
GP
GPu
20 zł
Zobacz więcej

Komentarze 1

 
2500 znaków
  • Joanna Piechocka

    Za każdą złotówkę dziękuję z całego serca, to zresztą temat, który wróci, bo nie da się jednym słowem przekazać podziękować i emocji. Walczę o każdą kolejną wpłatę i nie przestanę ❤️. Proszę wesprzyjcie, udostępnijcie, akomentujcie, opowiedzcie znajomym poza fb. Każda aktywność pomaga. Najmniejszy gest dodaje siły. Proszę ❤️

Nasi użytkownicy założyli

853 974 zrzutki

i zebrali

741 110 805 zł

A ty na co dziś zbierasz?