id: nkptjh

Pomoc dla Kornelki - szansa na normalne życie

Pomoc dla Kornelki - szansa na normalne życie

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
Zrzutka została wyłączona przez organizatora
41 866 zł
z 38 000
110%
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 017 016 zrzutek i zebrali 1 066 112 906 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności14

 • Dzień dobry,

  Kochani zrzutka ta osiągnęła już 100% zbieranej kwoty, kwoty zbieranej nie mogę już zwiększyć. Była założona jako pierwsza. Teraz prowadzimy zbiórkę na portalu pomagam.pl i siepomaga.pl. Na pomagam.pl tak jak tu zbieramy na codzienne wydatki, czyli rehabilitację, sprzęt, leki, wyjazdy, hotele, wizyty.. Jest tego bardzo dużo i będzie coraz więcej. Czekają nas aparaty słuchowe, pionizator, ortezy, czas pokaże co więcej.. Ostatnio wykupiliśmy okulary za nie mały koszt.. W dodatku mamy nowe diagnozy porażenie mózgowe, korowe uszkodzenie widzenia i jak na razie Kornelka widzi tylko plamy. Czy kiedykolwiek będzie widziała nikt nie jest w stanie nam powiedzieć, ale wiemy że intensywna terapia widzenia zdziała cuda. Przed nami całe życie wyzwań i walki o życie Kornelki. Kornelka całe życie będzie potrzebować leków, wizyt, sprzętu.. Daj Bóg żeby tak nie było, ale musimy myśleć realnie.. Musimy zabezpieczyć się finansowo na wydatki, których mamy bardzo dużo i które wyskakują nagle.. Co jest normalne przy stanie Kornelki.

  Kochani bądźcie z Nami, zapraszamy do grupy z licytacjami na facebooku: Licytację dla Kornelki--szansa na normalne życie


  Pomimo, że Zbiórka ta zostaje zamknięta, wydatków mamy coraz więcej dlatego prowadzimy inne zbiórki. Tej nie możemy przedłużyć i zwiększyć zbieranej kwoty.


  Na siepomaga.pl zbieramy na terapię komórkami macierzystymi, która jest w stanie poprawić znacząco stan Korneli. Jak na razie ona jest dla Nas jedyna szansa na lepsze jutro Kornelki. Dlatego prosimy bądźcie z nami.


  W aktualnościach dodam kilka faktur, na co wydajemy pieniądze. Portal zrzutka.pl już to weryfikował, ale wstawimy i Wam


  Za każdą pomoc dziękujemy raz jeszcze 💕

  c4df2bd6659bb72a.jpeg

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Witajcie.

W maju bieżącego roku urodziłam córeczkę. Kornelia przyszła na świat w 32 tygodniu ciąży. Niespodziewany poród, płacz, strach, nerwy i bezsilności to emocje, które czułam w tamtej chwili i które towarzyszą mi do dziś. Po porodzie, okazało się, że Kornelia urodziła się w zamartwicy, co doprowadziło do niedotlenienia mózgu. Miała rownież wylewy 4 stopnia, dawano jej 5% szans na przeżycie.. Lekarze mówili na nią „mała wojowniczka „. Jej wola walki była ogromna, co dodawało mi siły. Siedziałam przy niej całymi dniami, modląc się, aby się nie poddawała.

Liczyłam się z tym, że będzie cieżko, jednak byłam dumna z mojej małej bohaterki. Niestety los nas nie oszczędzał.. Kolejny cios i diagnoza - wodogłowie, retinopatia, negatywne wyniki badania słuchu. Dodatkowo jestem zmuszona wynajmować tlen z powodu dysplazji oskrzelowa-płucnej. Ale lista tego, co nas spotkało się nie kończy.. kolejna kłoda pod nogi - torbiele na jajnikach, konieczność zastawki mózgowej..Brak mi sił, ale nigdy nie pomyslałam że się poddam, że rezygnuję. Podnoszę rękawice rzuconą przez los i podejmuję walkę. Walkę o moje dziecko, moją waleczną wojowniczkę, która przeszła już tak wiele..

Jednak w walce o życie i zdrowie Kornelii potrzebuje pomocy. Sytuacja życiowa w jakiej obecnie się znajduję oraz pomoc otrzymana od bliskich nie wystarcza. Częstotliwość wizyt w Szczecinie i Gdańsku jest ogromna, co niestety kosztuje. Nie mam niestety prawa jazdy i niezbędne jest wynajmowanie auta i kierowcy który wozi nas do specjalistów. Decyzja o zastawce mózgowej padła w ubiegłym tygodniu, to oznacza dłuższy Nasz pobyt w Szczecinie oraz częste wizyty kontrolne. Po operacji czeka Nas ogrom rehabilitacji, który pozwoli jej w przyszłości normalnie funkcjonować. Niestety tych refundowanych jest garstka.. każda godzina prywatnej rehabilitacji to koszt, który mnie przerasta.

Chciałabym prosić Was w imieniu moim i mojej kruszynki o chociażby 1 złotówkę, która da szansę na normalne życie Kornelii. Każdy grosz zostanie przeznaczony na potrzeby, ktorych jest cała lista. Wierze w dobrych ludzi oraz w to, że dobro wraca. Jeśli dotrwałeś do końca, dziękuję ❤️

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 1274

 
Dane ukryte
30 zł
Zwrócona
 
Użytkownik niezarejestrowany
15 zł
Zwrócona
BM
Barbara Murzyn
AP
Anita Kołodka
AW
35 zł
PG
Paulina Gania
35 zł
PS
Patrycja Srebniak
AF
Agata Firlej
KS
Katarzyna Suszyńska
AJ
Anna Jedziniak
Zobacz więcej

Komentarze 208

 
2500 znaków