id: nkvg6a

Kąpielisko w Bystrzycy

Kąpielisko w Bystrzycy

7 730 zł 
z 35 000
22%
zakończona 15.05.2019r
77 
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Opis zrzutki

Pomóż nam odnowić kąpielisko! Zbieramy fundusze aby stare kąpielisko nad rzeką Smortawą w Bystrzycy znowu tętniło życiem!

Długo zastanawialiśmy się na zbiórką pieniędzy na naszą inwestycję. Jesteśmy nową radą sołecką, która postanowiła od razu mocno wziąć się do pracy. Nasze kąpielisko dla wielu osób to miejsce sentymentalne jednak od kilku dobrych lat zarastało i popadało w ruinę. W tytułowym zdjęciu widać jak wyglądało przed rozpoczęciem naszej pracy. Na zdjęciu obok widać do jakiego stanu udało nam się doprowadzić to miejsce. Zasialiśmy nową trawę, wyrównaliśmy teren, wyczyściliśmy stary rów i przywróciliśmy przepływ wody, udało nam się stworzyć górkę do zjazdów na sankach.

Chcielibyśmy, aby kąpielisko było czynne już w tym roku! Oprócz pięknej plaży, ma tu stanąć wiata, stoliki z ławkami, miejsce na grilla i ognisko, boisko do piłki siatkowej, zielony teren rekreacyjny oraz łowisko. Będzie to idealna miejscówka wypoczynkowa zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci!

Staramy się pozyskać fundusze z różnych źródeł i projektów jednak czas pozostały do wakacji powoduje, że powyższa zbiórka sprawi, że już w tym roku uda nam się zrealizować cel. Najpilniejsze wydatki jakie nas czekają to przede wszystkim piasek na nową plażę, praca koparki nad wyrównaniem dna i brzegu rzeki oraz budowa wiaty. Liczymy na Państwa zrozumienie i pomoc, za którą z góry dziękujemy i mamy nadzieję, że w wakacje będziemy mogli się spotkać na naszym kąpielisku

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 77

preloader

Komentarze 2

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

894 656 zrzutek

i zebrali

839 095 018 zł

A ty na co dziś zbierasz?