id: nkvpwj

Koronawirus - szpital w Brzesku potrzebuje Twojej pomocy!

Koronawirus - szpital w Brzesku potrzebuje Twojej pomocy!

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
Zrzutka została wyłączona przez organizatora
11 961 zł 
z 10 000
119%
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 957 429 zrzutek i zebrali 964 040 521 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Szanowni Państwo, Drodzy Mieszkańcy


Idąc za ciosem sukcesu jaki odnieśliśmy wspólnymi siłami organizując zbiórkę dla płonącej Australii, prosimy Państwa kolejny raz o pomoc.Tym razem dla placówki medycznej znajdującej się w naszym terenie. Wszyscy znaleźliśmy się w szczególnej sytuacji zagrożenia epidemiologicznego w naszym kraju. Dostrzegamy brak odpowiedniego zaopatrzenia w środki ochrony indywidualnej spowodowany przyczynami finansowymi i wydolnościowymi firm produkujących niezbędny sprzęt i materiały.


Dyrektor brzeskiego szpitala wystosował apel o pomoc finansową lub w postaci rzeczowej, którą zamieszczamy poniżej:


Dyrekcja Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Brzesku zwraca się z uprzejmą prośbą o wsparcie finansowe lub rzeczowe, które w związku z zagrożeniem epidemiologicznym koronawirusem zostanie przeznaczone na cele statutowe – związane z udzielaniem świadczeń zdrowotnych.


W obecnej sytuacji epidemicznej apelujemy do osób, firm oraz instytucji o pomoc finansową i rzeczową. To, co w normalnych warunkach jest zapasem na wiele dni czy tygodni, obecnie w każdym momencie może okazać się niewystarczające.


Aktualne potrzeby dotyczą nie tylko środków ochrony osobistej personelu medycznego tj. masek chirurgicznych jednorazowych, masek FFP2, FFP3, fartuchów i kombinezonów barierowych, gogli, przyłbic, osłon głowy, osłon chirurgicznych na buty, środków dezynfekcyjnych, ale również aparatury medycznej służącej do leczenia i monitorowania parametrów życiowych – kardiomonitory, respiratory, pulsoksymetry, materace p/odleżynowe, urządzenia do wysokoprzepływowej tlenoterapii.


Ze względu na zakaz odwiedzin w szpitalu, potrzebne są również produkty, które w normalnej sytuacji przyniosłyby rodziny pacjentów – m.in. środki higieny osobistej, małe wody butelkowane itp.

W przypadku przekazywania darowizny rzeczowej przy przyjęciu będzie sporządzony Protokół Przekazania. Szczegółowe informacje można uzyskać w Sekretariacie Dyrektora SP ZOZ w Brzesku – tel. 14 66 21 425 lub e-mailowo: [email protected]


Z góry serdecznie dziękujemy za okazane zrozumienie i pomoc. Jeżeli zechcieliby Państwo uzyskać dodatkowe informacje proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny.


Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 181

DK
1 000 zł
SB
Sebastian Babraj
400 zł
MK
Maria Kądziołka
400 zł
 
Dane ukryte
300 zł
SM
Strzelec Marcin
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
EW
ElWis
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
TP
Teresa Pajor
200 zł
WS
Wojciech Skurnog
200 zł
Zobacz więcej

Komentarze 3

 
2500 znaków
 • SB
  Sebastian Babraj

  By innym wiodło się lepiej

  400 zł
 • Jakub G

  Wspieram szpital w Brzesku, a Ty? Polecam film na YT „Koronawirus i co teraz? | niesamowita animacja”.

 •  
  www.polskicannabis.pl

  W dobie tego co dzieję się na świecie powinniśmy się wszyscy zjednoczyć oraz wspierać. Nie tylko finansowo, bo pomoc można nieść za darmo np. robiąc zakupy dla waszych dziadków (bez kontaktowo). Pamiętajcie również o nich! Mamy nadzieję, że pieniądze się przydadzą, a być może uratują nawet komuś życie.Służba zdrowia jest najważniejsza, bo bez nich nie będzie miał kto nas ratować.
  Serdecznie życzymy wszystkim przede wszystkim zdrowia i spokoju. Dziękujemy za waszą ciężką pracę
  Pozdrawiamy,
  Polski Cannabis

  1 000 zł