id: nmyu6v

Razem dla Ani

Razem dla Ani

Nasi użytkownicy założyli 1 177 136 zrzutek i zebrali 1 229 292 720 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Pomóżmy Ani wspólnie wrócić do zdrowia i aktywnego trybu życia! :)


Fatalnym jest gdy najwspanialszych ludzi dopadają ciężkie schorzenia.

Ania zmaga się z nowotworem mózgu od 2019 roku.

Do niedawna mogła pracować zawodowo i prowadzić w miarę normalny tryb życia. Niestety "intruz", dokucza zdrowiu i nie odpuszcza - czeka ją kolejna faza leczenia, której szacunkowy, roczny koszt wynosi 96 000 .

Terapia nie jest refundowana przez NFZ. Oponiak, który doskwiera Ani jest trudny w leczeniu, nieoperacyjny i stanowi jedynie 3-5% przypadków.


Obecne koszty leczenia przewyższają nasze możliwości finansowe. Mojej Ani powoli, wyraźnie zaczyna brakować już sił. Szczęściem w nieszczęściu trafiła do znakomitego, czołowego eksperta w leczeniu tego typu schorzeń w Polsce. Profesor wyraźnie wskazuje, że skuteczna terapia wymaga wykorzystania nowoczesnych metod. Zgodnie z zaleceniami na obecnym etapie kuracji, Ania musi odpoczywać i wdrożyć przyjmowanie niezbędnych leków. Długotrwała terapia oraz pandemia podczas, której nie mogliśmy swobodnie wykonywać naszej pracy sprawiły, że oszczędności też się skończyły.


Ania od lat pracuje z dziećmi jako animator i organizator eventów dla dzieci. Jako wolontariusz w Fundacji Endorfinka wspiera rozwój i kreatywność dzieciaków. Kocha pracę z dziećmi, a dzieci uwielbiają Ją. Nazywana "Ciocią Endorfinką" - zawsze jest uśmiechnięta, pomocna i pełna zaangażowania. Wielokrotnie powtarza, że to właśnie otaczające ją Dzieci, Nasze dwie pociechy (i Ja) dodają jej sił. :)


Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego. Wykurzmy "intruza" na dobre! :)


Liczy się każda cegiełka. Dobra myśl, słowo i intencja również! :)

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 454

preloader

Komentarze 15

 
2500 znaków